Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

pai..ia hai sa vdm cum facem.Eu sunt pentru o plecare pe Cheia in week ori Burn-ul de la Prisma.

 

 

....In cazul in care mai primiti sportiva

 

la cheia ma bag si eu

 

sambata sau duminica imi e tot una :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cine a zis ca nu vin ?

 

later edit:

monster din 2004 sau 2003, 42000km.

la suc va povestesc din turul europei si cum sa va luati piese ieftin si repede.

 

asta daca ajung ca mai si treaba.

 

Ca tot te lauzi :)

Unde gasesc un kit de lant eften?Vreau sa-i schimb si pinionu(sa-i pun de 14).

Si ca fapt divers, o janta de 5.5 (st2 sau m900) pe unde gasesc la noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e PERFECT, pe week scrie Cheia

 

 

 

intreba cineva la intalnire de un 750ss, asta chiar arata bine de tot

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca va insotesc doar pana la ploiesti. lucrez de noapte in uichend si ies la 07.00. asa ca daca plecati de la arc pe la 7.30 merg si eu cu voi o bucata, apoi ma intorc spre casa pentru a pune cornul in perna.

 

diseara avem sesiune de intins lanturi in drumul taberei. am stander si geanta de scule. asa ca, cine are lantul moale, sa bage un raspuns aici si sa se prezinte la 19.00 la orizont, in statie. de acolo va preiau eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati monsteristi... ajutati-ma daca puteti cu un manual de service pentru monsteru meu (m 750 din 1996 serie zdmm100).

Caut de 2 luni si nu gasesc....

 

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tks, ma intalnesc diseara sa iau spreiul,

 

am tot cautat pe forum costume pt gagici, m-am uitat si pe luis dar nu prea mi-au placut.

 

m-ar interesa o casca, manusi si geaca (eventual costum complet) daca stiti pe cineva care vinde sau dati peste vre-o oferta dati-mi si mie un buzz,

 

asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdane, am o gecuta de moto pentru pretina ta. geaca e de piele, a fost purtata de soata-mea pana s-a facut motorista si si-a luat o nebunie de geaca la vreo 300 de euro. mie imi dai 50 de lei sa beau si eu mai multe bericici si a ta e. e neagra cu rosu. nu e julita, arata foarte bine. are protectii soft, dar e perfecta pentru ploaie si vant, ca nu cred eu sa vrei sa-ti tavalesti femeia. call me, i'm hot (hehehehhee).

 

aaa. si gasim si niste pantaloni prin colectia mea de piele, tot pentru fumeia ta. ce dimensiuni afiseaza?

Editat de krupp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tks, ma intalnesc diseara sa iau spreiul,

 

am tot cautat pe forum costume pt gagici, m-am uitat si pe luis dar nu prea mi-au placut.

 

m-ar interesa o casca, manusi si geaca (eventual costum complet) daca stiti pe cineva care vinde sau dati peste vre-o oferta dati-mi si mie un buzz,

 

asfalt uscat.

 

hai ca vin sa il concurez pe liviu la oferte :)

 

ti-as recomanda motounu (www.motorunu.ro)...acolo am vazut toale si echipamente misto

in marea majoritate sunt Dainese (deci costa)...nu fa imprudenta sa o duci pe ea acolo sa isi aleaga...k dupa trebuie sa iti vinzi motoru pt echipamentu ei :laugh:

partea misto e ca daca ai card avantaj mi se pare ca poti sa iei in vreo 6 rate daca nu ma insel

 

bafta la shopping :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati monsteristi... ajutati-ma daca puteti cu un manual de service pentru monsteru meu (m 750 din 1996 serie zdmm100).

Caut de 2 luni si nu gasesc....

 

Asfalt uscat !

 

Aici ai cautat?: http://www.ducati.com/en/bikes/service/man...?family=manuals

 

tks, ma intalnesc diseara sa iau spreiul,

 

am tot cautat pe forum costume pt gagici, m-am uitat si pe luis dar nu prea mi-au placut.

 

m-ar interesa o casca, manusi si geaca (eventual costum complet) daca stiti pe cineva care vinde sau dati peste vre-o oferta dati-mi si mie un buzz,

 

asfalt uscat.

 

Eu geaca si manusi (masuri mici) am gasit la magazinul Honda de la Gara. Clover.

Pantaloni am vazut si la ... magazinul de langa Ursu (pe Matei Voievod).

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

krup, merci dar stii cum sunt femeile, vor chestii noi si sa fie asortate, si .... pana mea

sambata o sa ma plimb prin magazine,

 

alexa, cand iti aduci monsterul din constanta? apropo acum doua saptamani am fost la constanta (cu motorul) am stat al hotel parc si dimineata langa monsterul meu era parcat un monster negru cu cadru galben, din pcate nu am gasit si proprietarul.

(acum am vazut profilul si poza ta, era al tau monsterul?- hotel parc, 24-25 mai)

 

sa vad cum reusesc sa ma bag si eu la o iesire, pana atunci, asfalt uscat

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

krup, merci dar stii cum sunt femeile, vor chestii noi si sa fie asortate, si .... pana mea

sambata o sa ma plimb prin magazine,

Pai eu am gasit totul negru asa ca... :blink:=))

 

alexa, cand iti aduci monsterul din constanta? apropo acum doua saptamani am fost la constanta (cu motorul) am stat al hotel parc si dimineata langa monsterul meu era parcat un monster negru cu cadru galben, din pcate nu am gasit si proprietarul.

(acum am vazut profilul si poza ta, era al tau monsterul?- hotel parc, 24-25 mai)

 

Tu erai!? :) L-am vazut. Eu in Hotel Parc lucrez. Chiar m-a amuzat ideea de a parca un Ducati langa un alt Ducati. :laugh:. Mi-am omorat colegii in ziua aia.

 

Buburuza este in Bucuresti, am venit miercuri cu ea acasa (am facut singure autostrada, daaaaaaaaa?! :bigstar:) si azi-maine plecam inapoi la Constanta.

Apropo, daca mai pleaca cineva la Constanta in urmatoarele ore (dupa pranz) si are pofta de companion... sa dea de veste.

 

Asfalt uscat!

Editat de alexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asorteaz-o de aici: :)

 

http://www.rideicon.com/product_group.jsp?category=1245

 

pot aduce echipamente de pe:

 

www.alpinestars.com

www.rideicon.com

 

cu comision 20% fata de pretul de pe site.

 

de asemenea pot aduce shoei, arai, joe rocket, etc la preturi foarte bune si livrarea in 10-14 zile (reale)

 

ca sa nu continue discutia despre echipamente aici, astept un pm de la cei interesati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu erai!? :blink: L-am vazut. Eu in Hotel Parc lucrez. Chiar m-a amuzat ideea de a parca un Ducati langa un alt Ducati. :laugh:. Mi-am omorat colegii in ziua aia.

Daca vrei sa vezi 10 monstere parcate unul langa altul, mai lasa 'buburuza ta" in bucuresti si hai la o iesire.

 

:)

post-22678-1212735144_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg.

Pana la cernavoda, plec maine dimineata (8-9). Ti-am scris si pe messenger :)

 

Apropo, daca mai pleaca cineva la Constanta in urmatoarele ore (dupa pranz) si are pofta de companion... sa dea de veste.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...