Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Am gasit, in plimbarea mea haotica pe internet, un monstrulet misto, misto. Inca un motiv in plus, sa fac pe dracu in patru, sa-mi iau si un monster :bigstar:

 

frumos n-am ce zice... :finger: ...dar paremi-se ca este un s4rs...iar pretul are 5 cifre in iepuro :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alex, ala e incaltat cu marchesini ... numai rotile alea fac 4000 de iepuroi :)

 

 

ambele monstere au marchesini...

cel negru unele mai scumpe chiar

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit, in plimbarea mea haotica pe internet, un monstrulet misto, misto. Inca un motiv in plus, sa fac pe dracu in patru, sa-mi iau si un monster :bigstar:

 

post-37109-1240758466_thumb.jpg

 

 

Huoo!!! Asta e tradare pe fata mah!!

nu ti-e rusine? cu cine ma mai dau eu reising prin oras sa ne ia radaru ' ,daca tu iti iei monster? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca o avea pusa la vanzare deja. dar am dat un search si nu am gasit nimic pe forum. oricum nu am gasit nimic niciodata cu search-ul. oricum, de zair mai stie cineva ceva? daca da, puteti da un pm, ca sa fim discreti. nu de alta dar chiar as vrea sa stiu daca e bine sa nu macar, pe unde e :)

 

si cel mai important, la ce bani o da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e drept ca se ajunge la niste costuri maricele. dar oricum, turul asta tot pe la 1000 de euro il estimasem si eu. ma incanta prezenta unui mecanic, a unui autobuz pt asistenta pe parcurs si a celor doua motociclete de test "in caz ca". e drept ca poti iesi mai ieftin daca te bagi la cazari ieftine (hostel/motel) si la un alt traseu. insa pana la urma, sunt o gramada de detalii de care se ocupa altii si de multe ori e ok. practic te plimbi fara griji (mai mult sau mai putin). baga si pretul biletelor la curse (nu cine stie ce locuri probabil) si per total suna binisor zic eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sebi, pe criza asta, tre sa mergi cat mai pe burta, adica mai mult prin interiorul granitelor si cat mai low cost, gen cort, supe instant si conserve in suc propriu. zic aia acolo ca poate sa vina orice soi de motocicleta, sincer, nu prea m-as baga la o tura de asemena anvergura cu niste reisari/tilicari/panglicari care nu au decat 1.000 de km cu mobra si deja se cred zei. ce sa zic, initiativa e laudabila, dar la banii astia ma duc la alt film. eu am calculat aceeasi tura la 500 de euro cu totul, adica benzina, mancare si cazare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabi, asa cum a zis si mo weed-ul: ala nu-i monstrulet. e un monstroloi de s4r :bigstar:

btw, pe unde bantuiai azi dimineata cand ne-am intalnit?

 

la munca domne, la munca :finger:

 

Huoo!!! Asta e tradare pe fata mah!!

nu ti-e rusine? cu cine ma mai dau eu reising prin oras sa ne ia radaru ' ,daca tu iti iei monster? :)

 

shhh! nu mai spune in gura mare :D ca nu mai pup plimbare monsteristica cu monsteristii :)

 

Bai Liviu, luati ma si un gixxer de doamne ajuta cu voi?

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabi, creca tu ai drept de libera trecere printre "clanuri". ca si mine :)

 

liviu, stiu ca se poate iesi mai ieftin decat ce prezinta ei. mi se pare totusi o varianta ok (daca ti-o permiti) si numai prin faptul ca nu iti mai bati capul cu organizarea si ca ai asistenta rutiera. sincer, eu ma gandesc cu oraore la caratul unui cort si sac de dormit pe langa un rucasc normal (20-25l ) in spinare, pe un monster. nu ca nu se poate, dar e chin. unii sunt mai comozi de felul lor si daca isi permit sa dea banii aia, cred ca totusi e o afacere buna. evident ca se poate mai ieftin decat cei 460 euro (fara benzina si mese) dar e o tura de o alta natura. sa ne vedem toti sanatosi in vara, cu gologani in buzunar si sigur gasim varianta ideala pentru plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebastiane, stai `reacu cuminte...nu iti mai ajung soselele tarii si deja vrei sa pleci in stainataturi?!? :) asculta-l mai bine pe Liviu ce zice de criza asta, ca e om batran si stie. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun sa facem o tura de doua saptamani in care sa intre biletele la doua GP-uri, sa stam numai de la 4 stele in sus, inchiriem si un autocar din ala smecher pt. relas pe drum, legam de el si doua trei mobre pentru cei carora le place schimbarea...si cred ca iesim putin sub 2500 de Euro de persoana la prima strigare :D

...dupa care, ne dam jos din pat, ne spalam bine pe ochi cu apa rece, punem gaz de 30 de ron si dam o tura pe ruta bucuresti - oltenita - giurgiu :bigstar:

 

ONTOPIC: daca ai bani cred ca merita tura a la Sebi :), daca nu ai, si chiar vrei sa o faci tura de gen...alegi varianta Liviu de criza

 

 

 

Bai Liviu, luati ma si un gixxer de doamne ajuta cu voi?

 

domnule buton, noi am lua un gixxer de doamne ajuta cu noi, ca nu e problema, dar nu stim pe nimeni care sa aiba asa ceva :finger:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule buton, noi am lua un gixxer de doamne ajuta cu noi, ca nu e problema, dar nu stim pe nimeni care sa aiba asa ceva :bigstar:

 

telelica fucking golden retriever, vad ca iar ai pierderi de memorie, si nu e bine deloc...sunt ingrijorat iar in privinta ta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule buton, noi am lua un gixxer de doamne ajuta cu noi, ca nu e problema, dar nu stim pe nimeni care sa aiba asa ceva :bigstar:

 

 

cu alte cuvinte, no problem :)

 

telelica fucking golden retriever, vad ca iar ai pierderi de memorie, si nu e bine deloc...sunt ingrijorat iar in privinta ta. :)

 

tu ce treaba ai domnule de 1 mai ? :D poate formam un grup de 5, si tinem si noi spatele domnilor monsteristi :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu alte cuvinte, no problem :P

 

 

 

tu ce treaba ai domnule de 1 mai ? :) poate formam un grup de 5, si tinem si noi spatele domnilor monsteristi :D

 

momentan nu am nici un plan...unde sa mergem cu dusmanii? :bigstar:

 

cine e ma telelica fucking golden retreiver?? il cunosc? :finger:

 

 

baiete, du-te la doctor, te rog...mi-e mila de tine sa te vad ins tarea asta.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gixxeru' tau "de doamne ajuta" merge si pe calea ferata!? :bigstar:

Sunt tari dom'le orezarii! :)

 

sa nu-mi zici ca vei merge cu trenul ... de fapt, nu ma mai mira nimic :finger:

Orezarii ca orezarii, macar au istorie in spate. Dar italienii ? mama lor de pedofili :)

 

Deci? :D invartim roata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...