Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aveti idee unde se poate rolui o janta fata.

 

un prieten si-a luat o mobra noua si se pare ca e cam oval pe fata

 

la sama din pipera (bdul dimitrie pompei) dar dupa 29.06 pt ca "nenea Andrei" care e singurul care face asa ceva si in care poti avea incredere ca o face bine e in concediu. A mea sta la coada, dar e prima :cheers: , sper sa o iau tot pe 29. Daca mai gasesti in alta parte da-mi si mie un semn, te rog ca eu am mai cautat, dar fara succes. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti nevoie de service pentru roti va recomand cu mare incredere pe cineva. Aveti mare grija cu sama ca baga pistolul pneumatic si va fac mobrele varza. Cea mai buna varianta este: dai roata jos la Andu si iei taxiul 10 lei dus 10 lei intors si mobra sanatoasa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, am nevoie de coroana frai 71 dinti, pe engleza ii zice gear electric starter T71. se potriveste cam de la toate modelele Ducati dupa 2001 inclusiv. care stiti ceva dati un semn la colegu' vostru nevoias.

Salut !

Incearca la nr. asta 0729088563 . Nu mai stiu cum se numeste baiatul , dar stiu ca avea un motor aproape complet de 620 in toate mintile . E din Turnu Severin si eu am luat de la el bobinele si kitul de lant . Piesele sunt impecabile . Sper sa-ti fie de folos informatia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

stiu ca e poate off-topic, dar mi s-a parut prea tare sa o tin pentru mine:

 

Q: cati cilindrii incap pe o motocicleta ?

R: http://sportscarforums.com/f7/48-cylinders...ycle-30497.html

 

si nu, nu e photoshop :rolleyes:

 

Kawasaki made some notorious motorcycles in the 1970s, most notably the H1 triple with its hellacious two-cycle power curve. This custom monster boast 48-cylinders, six crankshafts and six Jaguar E-type distributors.

 

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma plimbam azi pe ale noastre bune si frumoase strazi, si am observat o japoneza, naked, cu tobe pe ambele parti, si un sunet gros, ca de monster...

Pana si cadrul era cat de cat asemanator...stie careva ce este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma plimbam azi pe ale noastre bune si frumoase strazi, si am observat o japoneza, naked, cu tobe pe ambele parti, si un sunet gros, ca de monster...

Pana si cadrul era cat de cat asemanator...stie careva ce este?

Probabil nu era japoneza, ci o cagiva raptor 1000 :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salu, am un m900 din 97 si am patit o mare problema... la intrarea in constanta, am cazut intr-o groapa (care se afla fix in mijlocul drumului) cu roata spate(tragan de gaz, roata fata am salvato) si s-a rup prinderea de la motor din zona amortizorului (ambele prinderi) ambele scarite sun rupte. am reusit sa ajung cu ea in Bucuresti, intrebarea mea este, ce ma sfatuiti sa fac?? a mai patit cineva asa ceva, cum sa indrept necazu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salu, am un m900 din 97 si am patit o mare problema... la intrarea in constanta, am cazut intr-o groapa (care se afla fix in mijlocul drumului) cu roata spate(tragan de gaz, roata fata am salvato) si s-a rup prinderea de la motor din zona amortizorului (ambele prinderi) ambele scarite sun rupte. am reusit sa ajung cu ea in Bucuresti, intrebarea mea este, ce ma sfatuiti sa fac?? a mai patit cineva asa ceva, cum sa indrept necazu?

 

 

Cadrul se sudeaza si piesele se comanda dar mai bine te deplasezi pana la Andu la service ca sa nu mai fie si alte belele.... :rolleyes:

 

Bagati unu adresa de la Andu ca eu stiu doar sa ajung acolo dar nu cunosc denumirea zonei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cadrul se sudeaza si piesele se comanda dar mai bine te deplasezi pana la Andu la service ca sa nu mai fie si alte belele.... :rolleyes:

 

Bagati unu adresa de la Andu ca eu stiu doar sa ajung acolo dar nu cunosc denumirea zonei

 

berceni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salu, am un m900 din 97 si am patit o mare problema... la intrarea in constanta, am cazut intr-o groapa (care se afla fix in mijlocul drumului) cu roata spate(tragan de gaz, roata fata am salvato) si s-a rup prinderea de la motor din zona amortizorului (ambele prinderi) ambele scarite sun rupte. am reusit sa ajung cu ea in Bucuresti, intrebarea mea este, ce ma sfatuiti sa fac?? a mai patit cineva asa ceva, cum sa indrept necazu?

 

cred ca o sa iti trebuiasca alte cartere...e o problema cu care se confrunta mai multe monstere, eu zic sa vb cu andu (daca ai nevoie de nr. de telefon da un semn pe PM) si din pacate v-a trebui sa o duci sa se uite atent la ea.

intre timp eu nu m-as mai sui pe ea pt. ca s-ar putea sa plece motoru de sub tine :makeout:

 

salutare

 

stiu ca e poate off-topic, dar mi s-a parut prea tare sa o tin pentru mine:

 

Q: cati cilindrii incap pe o motocicleta ?

R: http://sportscarforums.com/f7/48-cylinders...ycle-30497.html

 

si nu, nu e photoshop :drink:

 

why would you do that? :rolleyes:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi, o sa ma duc sa vb si cu Andu, eram curios daca a mai patit cineva asa ceva... voi opta oricum, pt o sudura de calitate, cunosc persoana potrivita care va putea face o lucrare de calitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi, o sa ma duc sa vb si cu Andu, eram curios daca a mai patit cineva asa ceva... voi opta oricum, pt o sudura de calitate, cunosc persoana potrivita care va putea face o lucrare de calitate

daca vrei iti pot da eu un bloc de 900 si sa iei din el ce ai nevoie. Andu stie de el si stau apropae de service-ul lui asa ca daca vrei sa faci o lucrare de calitate iti recomand inlocuirea.

succes!

0724267909

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...