Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

pana in ora 6 putem sa ne gasim. dupa, plec la gl si ma intorc peste vreo 2 zile. era bine daca reuseam maine, ca miercuri pleaca frate-miu la berlin, si ii ducea si banii de pe utilaj, sa nu ma mai complic eu cu transferuri bancare si alte prostii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am o problema la galerie in fata cum iese din motor scapa fum pe la garnitura, trebuie sa mi iau o garnitura ceva noua? sau sa incerc sa il desfac si sa il strang iar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi daca dupa ce il strangi mai scapa fum. oricum ar trebui sa se simta un joc mic daca e slabita galeria. altfel, garnituri noi. ce sa le faci, mai tremura si astea in 2 cilindri dar de-aia le-am luat, nu? sa nu zicem ca-s electrice :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi daca dupa ce il strangi mai scapa fum. oricum ar trebui sa se simta un joc mic daca e slabita galeria. altfel, garnituri noi. ce sa le faci, mai tremura si astea in 2 cilindri dar de-aia le-am luat, nu? sa nu zicem ca-s electrice :)

Ms mult, si garnituri pe unde gasesc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva daca pedala asta de frana : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/DUCATI-MONS...bayphotohosting se potriveste la un monster 900 din 1998? Am avut o intalnire de gradul 3 cu un caine acum jumatate de ora, am scapat cu un capat de bara rupt, o toba zgariata si cu o pedala de frana asa de macelarita de nu am cu ce sa compar poza de pe ebay ca sa imi dau seama daca merge sau nu. :)

Asta e part number-ul: 45720071A , dar habar nu am unde sa verific ce si cum se potriveste la mobra mea.

da se potriveste.

dar aia trimit numai in sua, daca gasesti pe unii care sa trimita si in europa ai luat in calcul si transportul?sau taxele vamale?

eu am una de vanzare de pe motorul meu, daca te intereseaza suna-ma: 0724 267 909

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva daca pedala asta de frana : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/DUCATI-MONS...bayphotohosting se potriveste la un monster 900 din 1998? Am avut o intalnire de gradul 3 cu un caine acum jumatate de ora, am scapat cu un capat de bara rupt, o toba zgariata si cu o pedala de frana asa de macelarita de nu am cu ce sa compar poza de pe ebay ca sa imi dau seama daca merge sau nu. :)

Asta e part number-ul: 45720071A , dar habar nu am unde sa verific ce si cum se potriveste la mobra mea.

 

da ce caine era de a reusit sa te darame...

vre un mioritc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

potaia mica darama monsterul de 900 :) au fost vreo 3 caini, mi-au sarit in fata de dupa un gard si s-au pozitionat strategic, l-am ales pe ala mai mic. Ideea e ca s-a culcat fix in fata mea si am trecut peste el cu amandoua rotile, dupa vreo 10 metri de echilibristica am reusit sa indrept motorul, cand, habar nu am ce s-a intamplat de s-a blocat roata spate si a trebuit sa il culc pe partea dreapta. Spre norocul meu totul a avut loc pe la 30-40kmh. A fost prima mea tranta, acum am inteles de ce spun toti ca se dilata timpul. Partea buna e ca nici macar nu m-am prafuit prea tare :)

 

M 900, ma intereseaza pedala, daca mai ai si diverse alte piese m-ar mai interesa, iti dau un telefon mai pe seara, multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am gandit ca pana o sa-mi vopsesc tot rezervorul sa acopar cele 3-4 zgarieturi cu ... pensula.

 

acum problema este ca nu am gasit nici o culare galbena aproiata de cea de la ducati.

la ce magazin as putea gasi o nuanta apropiata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ebay s-ar putea sa aiba, :) la 10 lire plus delivery din uk nu e cea mai ieftina dar macar pretinde omul ca e Giallo Ducati, plusx ca primesti moka pensula, lac si o bila de rulment sa te distrezi cat o amesteci Item number: 350019230890

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ebay s-ar putea sa aiba, :) la 10 lire plus delivery din uk nu e cea mai ieftina dar macar pretinde omul ca e Giallo Ducati, plusx ca primesti moka pensula, lac si o bila de rulment sa te distrezi cat o amesteci Item number: 350019230890

 

am cautat ep ebay dar nu Giallo Ducati ci Ducati Acid Yellow (asta e culoarea de pe monstere) dar fara rezultat

 

o sa merg sa vad daca reusesc cei de care mi-a spus sebi sa-mi reproduca nuanta.

 

 

pana la urma, ai cui sunt galosii si picioaroaiele din ei?

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...