Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu am reusit sa gasesc ce nuanta de acid yellow e pe monsterul meu....

 

stie cineva?

http://www.sunnychemical.com/Acid%20dye_Yellow.htm

 

eu cred ca cel mai bine te duci la niste baieti car prepara vopsele, si le arati jucarica...dupa care si mobra :) ...ar trebui sa aiba o gramda de mostrare. Dupa de identificati nuanta le ceri si iti faca 50 de g care iti ajung sa te vopsesti si in cap.

gandeste-te la o alta chestie, chiar daca gasesti nuanta pe net undeva, printr-un catalog, tot nu se va pupa perfect avand in vedere ca in astia 3, 4 ani de cand e motoru vopseaua actuala s-a mai matuit...deci...fa cum iti zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca cel mai bine te duci la niste baieti car prepara vopsele, si le arati jucarica...dupa care si mobra :) ...ar trebui sa aiba o gramda de mostrare. Dupa de identificati nuanta le ceri si iti faca 50 de g care iti ajung sa te vopsesti si in cap.

gandeste-te la o alta chestie, chiar daca gasesti nuanta pe net undeva, printr-un catalog, tot nu se va pupa perfect avand in vedere ca in astia 3, 4 ani de cand e motoru vopseaua actuala s-a mai matuit...deci...fa cum iti zic

 

aici ai si tu dreptate,

si oricum am inteles, dupa ce am vb cu andu, ca e f greu sa fie aceeasi noante chias si de la fabrica,

 

o sa-mi iau un galben ca sa mazgalesc putin motorul si la iarna o bagam al vopsitorie full.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondachis, vezi ce si cum vopsesti, ca sa nu fie motiv de respingere stii tu unde.

 

Te bagi domnu' la un drum de Piatra? Plecam maine si revenim sambata,pana acum suntem 3 motoare iar eu sunt in inferioritate numerica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la intalnirea de la Academie unde am intalnit un grup de oameni foarte pasionati de motocicletele lor si foarte dornici sa ajute si dea sfaturi.

 

Incantat de cunostinta si sper sa mai avem ocazia sa discutam fara sa ne imprastie ploaia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondu, m-am intors tarziu de la GL si nu am mai ajuns la academie. da-mi pe pm adresa unde lucrezi (daca e central) sau poate ne gasim intr-o seara sa-ti dau manualul. liviu, cum a ramas cu turboletele rosu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur cineva cauta piese de ducati. nu cred ca e un cocalar care e pasionat de ducati si fura numai monstere ca sa se plimbe si sa le abandoneze dupa.

 

http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/p...c_inovator.html oare cat costa dracia asta. cred ca e mega amuzant sa te dai cu asa ceva prin oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bahhhhh iar s-a furat un monster, de data asta un 620 din 2004 galben ...

 

http://www.sbz.ro/modules.php?name=Forums&...&highlight=

 

Dati-i de veste omului daca aveti vreo banuiala sau informatie !

 

 

sa dea mai multe detalii... zona, cand, numar moto, poza...

hotii trebuie calcati in picioare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai alexe, acum am vazut semnatura ta...

 

uite aici, direct de la distilerie cu numele meu pe sticla

 

Blondule, nu is toti asa norocosi ca tine...dar imi deschid eu distilerie. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai monsteristilor. daca nu aveti ce face diseara, poate treceti pe la TNB la future fresh shorts. eu impreuna cu niste prieteni vom deschide seara cu un live jamset. chillout, groove shop, lounge totu amestecat cu piuituri spatiale :laugh:

 

http://www.feeder.ro/2009/06/26/future-sho...ilmelor-scurte/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...