Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

io stiu ca pe motoreta vezi bordul, ghidonul si partea superioara a rezervorului. restul sunt senzatii. pentru senzatii nu conteaza ce scrie pe rezervor. fiecare si le ia de unde vrea. ideea era sa te dai cu motoreta (indiferent ce iti place intr-un moment in timp sau altul) nu cu firma care a facut-o. restul sunt discutii puerile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah, eu nu v-am zis ca sa va suparati, dar pareti ca va dati mai mult decat astia care mai au inca mobre. ca, vorba aia, asta a lu coco e ghipsat, lui fisu i-e frig/frica, unicatu se da doar intr-un piston, doctoru merge numa cu tico, etc etc... eu m-am discutat cu neamuu si am decis sa ne lasam de motoreala. ne luam doi cai frumosi si ne facem print si cersetor. nu ne-am decis care cum sa fim, dar sigur ne lasam de mobre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu fac anul decat nu am permis, multumiri depline pol(u)itiei romane, asadar.. cand nu o ard ilegal pe 2/4 roti, folosesc metroul si .. citesc. Sincer ma declar pe deplin satisfacut de compromis, am reusit sa citesc in anul asta cat nu am citit in ultimii 10 la un loc. this is great..

 

macar cu atata lucru sa ma aleg..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum crezi ca am putea sa ne suparam cand ne-am dat mobrele de buna voie? bah mo weed, daca nu lucri inca, ti-as propune un biznis

 

din intamplare lucru din nou, ma vrea lumea activ :P

dar ma ocup si de proiecte personale (ce frumos suna :)) ...asa ca in limita timpului disponibil, vorbim si vedem :lol:

 

 

 

 

Mesaj completat

eu fac anul decat nu am permis, multumiri depline pol(u)itiei romane, asadar.. cand nu o ard ilegal pe 2/4 roti, folosesc metroul si .. citesc. Sincer ma declar pe deplin satisfacut de compromis, am reusit sa citesc in anul asta cat nu am citit in ultimii 10 la un loc. this is great..

 

macar cu atata lucru sa ma aleg..

 

daca nu sunt indiscret, ce naiba ai facut?

felicitari pentru compromis, eu ma chinui sa imi fac timp de citit si firar al dracului e din ce in ce mai putin :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la inceput au fost numerele.. expirate, taman imi adusesem dracia in 6 linie din tari straine si uitasem cu desavarsire ca numerele.. exipira.

pedeapsa era 3 luni, dar solutionarea a durat 8 luni.

 

Intre timp, factorii economici actuali m-au constrans a recurge la solutii extreme pentru deplasare.. anume.. am condus de mai multe ori fara permis, in doua dintre cazuri.. m-au si prins. inca 2 dosare.

 

Si iaca ia.. colorata maine-i gata.

 

p.s. daca aveti pe careva la campina dati PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la inceput au fost numerele.. expirate, taman imi adusesem dracia in 6 linie din tari straine si uitasem cu desavarsire ca numerele.. exipira.

pedeapsa era 3 luni, dar solutionarea a durat 8 luni.

 

Intre timp, factorii economici actuali m-au constrans a recurge la solutii extreme pentru deplasare.. anume.. am condus de mai multe ori fara permis, in doua dintre cazuri.. m-au si prins. inca 2 dosare.

 

Si iaca ia.. colorata maine-i gata.

 

p.s. daca aveti pe careva la campina dati PM.

 

din pacate... nu pot decat sa iti doresc bafta si multa rabdare de acum incolo! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ii propuneam lu' telelu sa-l fac artista dar daca zice ca si-a gasit job, poate te facem pe tine. dar trebuie sa scapi de parul de pe pept si sa razi si castorul pe coada

 

da ce ma, io crezi ca nu am par papept?! si pe castor? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, eu nu v-am zis ca sa va suparati, dar pareti ca va dati mai mult decat astia care mai au inca mobre. ca, vorba aia, asta a lu coco e ghipsat, lui fisu i-e frig/frica, unicatu se da doar intr-un piston, doctoru merge numa cu tico, etc etc... eu m-am discutat cu neamuu si am decis sa ne lasam de motoreala. ne luam doi cai frumosi si ne facem print si cersetor. nu ne-am decis care cum sa fim, dar sigur ne lasam de mobre.

 

bine ca esti tu destept ma :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati bai ca am mers eu cu monsteru' ieri pe un santier, m-a dus un amic cu permis. I-am dat acolo cat am putut... :P Frumos, ce sa zic - intr-a doua ziceam ca zbor :) . Baltoci, mazga, noroi - fugea spatele in curbe ca-n filme, da tot n-am lasa monstru' sa cada :lol:

 

Bag si poze cand ajung de la munca..

 

 

A, si cine are nevoie de tobele stock, le vand in regim licitatie.. :P

Editat de dionysos_11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sinnere, si eu ma judec la campina. viteza, bat-o vina. bafta la procese, poate ne vedem pe acolo, eu am urmatoarea infatisare pe 30 a lu' noiembrie. altfel, nu te lua de monsteristii mei, ca niciunul nu a dat 1.500 de euro pe mobra, esti prost informat. oricum, ducati rulz bre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu fac anul decat nu am permis, multumiri depline pol(u)itiei romane, asadar.. cand nu o ard ilegal pe 2/4 roti, folosesc metroul si .. citesc. Sincer ma declar pe deplin satisfacut de compromis, am reusit sa citesc in anul asta cat nu am citit in ultimii 10 la un loc. this is great..

 

macar cu atata lucru sa ma aleg..

Cand tzoi trage una peste botu' ala... zzzzzzgura mah-tii de dobitoc! Mai si spui la toata lumea cat de andicapat esti! Taci draq! 3 Dosare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine un tzoi de tuica. oricum, bun mesaj de la asta a lu' Maxzye.

Pai da! Ca cand ii spunea lumea "Bah nu mai merge, bah da-l in mortzii lui de bemveu, nu mai merge cu el, ca bate la ochiu' de militzian, el nimik, betmen, betmen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...