Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aka feȘtan, alias făNel von Micu.

Mai este cunoscut si sub numele de "Sticky Fingers" , "ghEilord" , "ăla-care-își-prinde-degetele-în-lanț"

I te poti adresa cu formula "ce face ma frac-tu?"

 

Buei nicalai... ti ai luat motocicleta si nu ne ai zis si noua??? Ce cati pe forumuri de motoretisti ma? Te au banat si pe tine de pe biciclism?

 

you like fish sticks??? are you a gay fish?? de te ai facut asa "dolofăNel"??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei nicalai... ti ai luat motocicleta si nu ne ai zis si noua??? Ce cati pe forumuri de motoretisti ma? Te au banat si pe tine de pe biciclism?

 

you like fish sticks??? are you a gay fish?? de te ai facut asa "dolofăNel"??

 

 

 

 

Bueiiii vezi ca iti da smecherie ala WARN...vb frumos ...de acum ne adresam doar cu Domne' ...trebuie sa ne civilizam si noi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

 

am si eu o intrebare comunitara: care stiti pe cineva care vopseste frumos si cu tact motorete? (mai precis rezervoare, ca asta ma intereseaza)

 

daca se poate si la un pret acceptabil.

 

am auzit ca "ducatistii albi" (mr. 620 alb si 749 alb :disappointed: ) au trecut si ei pe la vopsitorit. poate "stie ei" mai bine... ?

 

multam anticipat pentru raspunsuri

 

 

hai noroc,

 

 

eu sunt ala cu 620 alb... noi, (620 si 749) le-am vopsit la cristi si la andu. avand in vedere ca era vorba mai mult decat de un rezorvor (la mine a fost si de cadru, aripa, etc.), am avut nevoie si de "mecanica". ambele au fost desfacute de tot.

totusi, daca le-ai vazut de-aproape, iti recomad sa vorbesti cu andu... nu este scump, iar treaba e de calitate... vopsea buna, finisare curata, cuptor, multe straturi de lac, daca nu ii place omului iti reface lucrarea pe banii lui...

 

baga un tel la andu si vezi...

 

hai bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo, fratii mototul, sedeti blanzi. sper ca nu vreti sa scot pe net saga voastra.

in alta ordine de idei, mai pe topic, de azi avem un nou monsterist in gasca. e vorba de sergiu, pe care il stiti de la academie, de cand ne-a imbatat cu ocazia obtinerii permisului. anyway, omul si-a luat un monster din 2006 cu toate alea in regula pe el. am frecat-o un pic pe drumul taberei si stie de toate cele. beibaciunea se afla la garajul sonatului subsemnat si tre sa ne apucam de treaba la ea. asa ca va rog sa-l primiti frumos pe sergiu, ca am inteles ca o sa-si fac cont pe aici. deci, behave si ochii pe bere, sa nu mai bea gheilord tot.

 

ps. care nu stie ce e aia o saga ii explic eu pentru o bere.

ps doi. cocalare stichi_fingars ia in aia a calului si foloseste liniuta aia de pe tastatura. daca nu o gasesti sa stii ca se afla intre tasta cu zero/paranteza si cea cu plus/egal. e ultima data cand iti spun, daca nu te conformezi grafiei romane, voi fi nevoit sa iti dau un warn gras, pe masura cunostintelor tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] asa ca va rog sa-l primiti frumos pe sergiu, ca am inteles ca o sa-si fac cont pe aici. deci, behave si ochii pe bere, sa nu mai bea gheilord tot.

 

ps. care nu stie ce e aia o saga ii explic eu pentru o bere.

ps doi. cocalare stichi_fingars ia in aia a calului si foloseste liniuta aia de pe tastatura. daca nu o gasesti sa stii ca se afla intre tasta cu zero/paranteza si cea cu plus/egal. e ultima data cand iti spun, daca nu te conformezi grafiei romane, voi fi nevoit sa iti dau un warn gras, pe masura cunostintelor tale.

 

Domnu' sonat subsemnat, vorbeste dom'le corect romaneste si dup-aia ia-te de liniutele altora.

 

Ia zi... ai invatat un cuvant nou si nu stiai cand sa-l folosesti?

Editat de bogdani0405
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'na seara

 

 

in primul rand multamiri pentru reply-urile legate de vopsitori. sper sa ma descurc...

 

apoi, vin la domniile voastre cu o informatie/propunere care suna astfel: care va stiti (sau care aveti rude, copii, parinti, bunici, prieteni, frati siamezi, etc) cu dorinta de a achizitiona o motoreta de la Italia in viitorul mai mult sau mai putin apropiat (urmatoarele saptamani sau luni) sa va anuntati. se ofera sansa de a merge personal cu o duba in Italia pentru ridicarea obectului pe 2 roti. pretul va depinde de cati ne vom strange, dar oricum este foarte rezonabil (chiar daca vom fi doar 2).

 

oferta s-a postat. doritorii sa se afirme.

 

in rest, urari de bine, asfalt uscat si vreme frumoasa sa avem, ca plang mobrele in garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo, fratii mototul, sedeti blanzi. sper ca nu vreti sa scot pe net saga voastra.

in alta ordine de idei, mai pe topic, de azi avem un nou monsterist in gasca. e vorba de sergiu, pe care il stiti de la academie, de cand ne-a imbatat cu ocazia obtinerii permisului. anyway, omul si-a luat un monster din 2006 cu toate alea in regula pe el. am frecat-o un pic pe drumul taberei si stie de toate cele. beibaciunea se afla la garajul sonatului subsemnat si tre sa ne apucam de treaba la ea. asa ca va rog sa-l primiti frumos pe sergiu, ca am inteles ca o sa-si fac cont pe aici. deci, behave si ochii pe bere, sa nu mai bea gheilord tot.

 

ps. care nu stie ce e aia o saga ii explic eu pentru o bere.

ps doi. cocalare stichi_fingars ia in aia a calului si foloseste liniuta aia de pe tastatura. daca nu o gasesti sa stii ca se afla intre tasta cu zero/paranteza si cea cu plus/egal. e ultima data cand iti spun, daca nu te conformezi grafiei romane, voi fi nevoit sa iti dau un warn gras, pe masura cunostintelor tale.

 

DAA. despre mine e vorba! Dupa un an si jumatate de oftat, citit forumu' din scoarta in scoarta, facut planuri, atarnat cu gura cascata miercurea pe la academie, s-a intamplat.

Ma alatur si eu timid lounge-ului si cer un loc daca se poate pe canapea, acolo intr-un colt.. unde ies arcurile din ea..

Din pacate nu am poze cu achizitia, dar promit sa revin, poate chiar maine..

 

Cu respect,

Sergiu :disappointed:

post-54513-1265184988_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea - daca e ducati trebuie s-o iubesti ca altfel se transforma in honda, sau mai stiu eu ce orezarie.

 

sa se faca mai repede timpu' fain sa o putem admira pe la academie si s-o scoti la un botez pe vreo serpentina pe undeva!

 

 

cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiule, nu ti-am vazut moaca pe acasa in ultima vreme. ai lipsit si de la botezul propriu. esti un depravat, mai depravat ca fiul lu' coco, adica cocoson. ce ma fac cu tine? ca sa te iert si sa nu te sterg din lista de mostenire, eu zic sa te prezinti la garaj cu ceva bere si o punga de bomboane agricule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu bah, ii dati voi bere, ca si el v-a dat voua si s-a tinut de cuvant si si-a luat mobra de mobra.

 

Aaaa bbb.. am inteles! el e amicu de-a dat bere la academie cand si-a luat permisu!(nu?). Bun bun! Sa curga berea pe barbi prafuite si pe tzatze rumenite! Avem prilej de baut! :wink:

Mesaj completat

stefan, facem cu cea mai mare placere, timpu' sa ne permita !

 

Te arde este? Esti cu ochii pe vreme ca ta..rfa pe portofel! Vine-acu' si timpu' de tricicleta si cu asta setea cocalarilor dupa splina ta! Grija mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate imi dau eu seama... E SUPER TARE!!!

De-as avea bani acum l-as lua. Chiar daca n-am permis.

Poate mi-l faci cadou :laugh:).

Daca nu-l dai pana in iarna urmatoare te scap eu de el. ;)

Multumesc, multumesc. Precizez ca motocicleta functioneaza pe baza de iubire,nu benzina. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...