Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare prieteni monsteristi am si eu o mica problema daca poate sa ma ajute cineva am nevoie de un cauciuc inprumut 120 60 17 tocit uzat, nu conteaza in ce stare se afla imi trebuie pentru itp si o toba stoc pe dreapta pt o zi platesc las garantie daca este nevoie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

Caut urmatoarele acareturi la pret decent : maneta ambreaj simpla , fara reglaj ; clapa de prindere a rezervorului pe cadru ; scarita stanga model vechi , fara cauciuc . Toate acestea sunt pentru un Monster 600 pe care l-am lasat azinoapte legat de un stalp , cu prelata pe el , intr-un loc luminat si la vedere , langa service-ul lui Andu si dimineata cand a ajuns el acolo l-a gasit tot legat , tot cu prelata , dar ... trantit pe jos . :laugh:

Mesaj completat

As mai avea nevoie si de o sa impecabila pentru Monsterul meu de 900 din 2001 .

Daca ma puteti ajuta , lasati-mi , va rog , un mesaj privat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

Caut urmatoarele acareturi la pret decent : maneta ambreaj simpla , fara reglaj ; clapa de prindere a rezervorului pe cadru ; scarita stanga model vechi , fara cauciuc . Toate acestea sunt pentru un Monster 600 pe care l-am lasat azinoapte legat de un stalp , cu prelata pe el , intr-un loc luminat si la vedere , langa service-ul lui Andu si dimineata cand a ajuns el acolo l-a gasit tot legat , tot cu prelata , dar ... trantit pe jos . :laugh:

Mesaj completat

As mai avea nevoie si de o sa impecabila pentru Monsterul meu de 900 din 2001 .

Daca ma puteti ajuta , lasati-mi , va rog , un mesaj privat .

 

S-a gaurit saua de la basini?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre cristi, sistem de prindere rezervor am eu, sea gasesti la neamuu. de restul ma mai interesez.

 

 

aaa, pentru cine vrea tobe de carbon, cu prindere sus

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=ac&...amp;zoom=1#foto

 

Salutare!

Am si eu de vanzare doua tobe de carbon 200 Euro, cu prindere sus, au galerii si coliere, sunt impecabile fara lovituri, zgarieturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici asta nu te invata in poligon si nu stiu cati o fac dupa ureche (ca mine, uneori):

 

Code Break - Braking and Downshifting Smoothly

Sometimes, the smallest changes make the biggest differences. One of the first skills a rider learns is how to simultaneously brake and downshift. But how many riders focus their attention on making this action smooth and effortless? Sure, a hurried and slightly frantic approach doesn't sound like a life-or-death situation, but the lack of it can lead to far bigger issues.

 

(tot articolul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare prieteni monsteristi am si eu o mica problema daca poate sa ma ajute cineva am nevoie de un cauciuc inprumut 120 60 17 tocit uzat, nu conteaza in ce stare se afla imi trebuie pentru itp si o toba stoc pe dreapta pt o zi platesc las garantie daca este nevoie .

 

Cu toba stock te ajut eu daca vrei.. da-mi un PM daca n-ai gasit inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

Caut urmatoarele acareturi la pret decent : maneta ambreaj simpla , fara reglaj ; clapa de prindere a rezervorului pe cadru ; scarita stanga model vechi , fara cauciuc . Toate acestea sunt pentru un Monster 600 pe care l-am lasat azinoapte legat de un stalp , cu prelata pe el , intr-un loc luminat si la vedere , langa service-ul lui Andu si dimineata cand a ajuns el acolo l-a gasit tot legat , tot cu prelata , dar ... trantit pe jos . :blink:

Mesaj completat

As mai avea nevoie si de o sa impecabila pentru Monsterul meu de 900 din 2001 .

Daca ma puteti ajuta , lasati-mi , va rog , un mesaj privat .

 

 

 

iti dau eu scarita stanga..o cauat si te anunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi poate recomanda cineva un set de oglinzi bune,stabile,fixe,care nu se deregleaza cu usurinta si sunt in acelasi timp estetice?

Am schimbat la oglinzi de am innebunit, vreau sa cumpar odata niste oglinzi care sa-mi placa. Exclus rizoma @ 300 eur setul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-o sa pun diseara pozele ... acum sunt la serviciu :blink:

-nu scrie pe ele ce marca sunt; o sa-l sun p kindaru, ca de la el am luat mobra.

 

Salutare,

sunt tobe Roads Italia carbon,

sunet demential,

o seara buna si asfalt uscat,

sper sa revin cat mai curand pe 2 roti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...