Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fiule, nu uita de setul de roti ajutatoare.

 

Tatuca, n-am nevoie, ca sunt inca tanar :lol:

 

Si daca as avea bani, as fi si mai indraznet (!), si mi-as lua (Multistrada) 1200!!

 

 

Salut, merci de oferta. Din pacate am omis sa spun ca banii mei plafoneaza interesul la sub 5000 euro. Multumesc oricum si spor la vanzare!

 

Salut,

 

Poate , daca aveti timp si nu va este greu sa imi explicati si mie de un as putea achizitiona ceva accesorii SH de monster, v-as fi recunoscator.

Multumesc!!

 

Salutare si tie,

 

pai in primul rand spune aici de ce anume ai nevoie, si poate se gaseste unu-altu' sa aiba ce doresti. Nu suntem o comunitate mare, dar destul de unita :laugh:

 

Daca nu, eternul sfat de "ebay" ramane sfant :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Nu de mult timp am si eu un monster din 1998 si as fi interesat daca imi puteti recomanda un magazin sau pe cineva ce imi poate aduce piese si accesorii originale.

As fi interesat de aparatorile laterale de langa sa, de maneta de frana si de pedala de frana spate.

 

Multumesc.!

 

greu de gasit ce cauti tu. alea au cea mai mare cautare, pentru ca toti care pica rup manetele si pedalele de frana si viteza. in momentul de fata nu e niciun monster la dezmembrare prin romania, asa ca iti ramane varianta ebay.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde ai cumparat ?

 

De la userul ROMI3 a sosit in mai putin de 24 ore (de la Cluj) Mai are una pe stoc pentru cine este interesat.Pretul este de 110 roni(plus transportul) si este identica cu cea originala.

 

 

http://www.kedo.com/products/41454/1/1.html

 

Pt cine mai intereseaza ca piese ne-originale montate pe Monsteru meu am mai pus 2 senzori de ture(cititori) de la un atv chinezesc (intra la fix) si rulmentii de la jug,cu greu i-am gasit la paneuro se potrivesc cu cei de la roata spate de la un fiat polonez.Asta pt Monster 600,la 620 sint alt tip de rulmenti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greu de gasit ce cauti tu. alea au cea mai mare cautare, pentru ca toti care pica rup manetele si pedalele de frana si viteza. in momentul de fata nu e niciun monster la dezmembrare prin romania, asa ca iti ramane varianta ebay.

 

 

Exista o pedala frana de monster ( horia doctoru )...maneta frana la magazin...mergi cu aia rupta sa se potriveasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhaaaai... au incercat sa-mi fure monsterul.

il tin de cateva luni in locul asta, chiar in fata salii palatului.

 

am gasit urme pe la disklock si motorul a fost scapat pe jos, de pe cric: maneta indoita, toba zgariata (si mai tare), oglinda zgariata...

alarma si-a facut treaba, s-a dat de ceasul mortii de a iesit juma de bloc pe geam (sirena face altfel decat cele de la masini).

 

mai mult ca sigur au fost niste agarici curiosi si a fost vina mea ca n-am mai pus husa, i-a tentat...

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhaaaai... au incercat sa-mi fure monsterul.

il tin de cateva luni in locul asta, chiar in fata salii palatului.

 

am gasit urme pe la disklock si motorul a fost scapat pe jos, de pe cric: maneta indoita, toba zgariata (si mai tare), oglinda zgariata...

alarma si-a facut treaba, s-a dat de ceasul mortii de a iesit juma de bloc pe geam (sirena face altfel decat cele de la masini).

 

mai mult ca sigur au fost niste agarici curiosi si a fost vina mea ca n-am mai pus husa, i-a tentat...

:rolleyes:

/index.php?...8&hl=alarma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LUME LUME !!!!

 

Maine la ora 12 la academie adunare mare in vederea vizitarii salonului moto !!!

 

Pana acum si-au anuntat prezenta:

 

SON

TUDORILA

STEFAN

DANIEL NEAMU

COCO

 

Lista este deschisa doritorilor.

 

ba nene, hai sa ne vedem si noi la 11 mai bine, daca nu va e cu deranj. nu de alta, dar oricum o sa dureze cel putin 30 de min pana vine lumea, ca sa nu mai zic de drum. si eu la orele paispezece (14:00) intru la munca :rolleyes:

 

să poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand Ducatiu !!! An '98 stare buna cu mici defecte optice care se vad in poze, cauciucuri bune, placute fata spate schimbate, filtru aer sport nou, scarite sport, ulei si filtre schimbate, carburator curatat si sincronizat, tobe de carbon-sunet deosebit, pret 1900 E NEGOCIABIL. Contact: 0756348276 .. la orice ora.. numai bine !! http://bikeshop.ro/handler.php?act=view&am...m&ID=287128 - pentru poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci cinste fiule? sau doar vrei sa te admiram cum polizezi tu scaritele.

 

ps. ai schimbat piatra la polizor? daca da, sa mi-l dai si mie sa polizez un pic capetele de la ghidon, sa ma dau si eu rotund.

 

fac cinste cu berea pe care o bem înainte să ne dăm. e bine așa? și asta doar dacă vii cu cucoșu'. nu dau nimica dacă vii cu GS-u'. parcă tu erai monsteristu', nu șasesutecincizecigeseistu'

 

ps: piatră n-am schimbat, polizor n-am. de ce? că n-am capete de ghidon. heheeei

Mesaj completat

.. si ca tot imi amintesc de faptul ca se deschisese la un moment dat discutie aici de pus roti spitate pe Monster, iaca am gasit unul (si de vanzare). See for yourselves:

 

monster-750-1996---02-4403481.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...