Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol:

 

Geniala faza!!

 

Problema e k italienii sunt si ei un fel de romani si tot speram k au pus senzorul de turatii dupa care sa se fi prins k modelul meu nu are si sa fi zis cineva din fabrica : "Ba lasa-l acolo k da bine !" ;)) deci am un cablu electric in plus :kiss:. Oricum maine tre sa vb cu andu sa iau un filtru de aer si unul de benzina, si il intreb poate stie el secretele misteriosului cablu. multumesc de ajutor :wave:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e k italienii sunt si ei un fel de romani si tot speram k au pus senzorul de turatii dupa care sa se fi prins k modelul meu nu are si sa fi zis cineva din fabrica : "Ba lasa-l acolo k da bine !" :lol:) deci am un cablu electric in plus :wave:. Oricum maine tre sa vb cu andu sa iau un filtru de aer si unul de benzina, si il intreb poate stie el secretele misteriosului cablu. multumesc de ajutor ;).

apropos...cat e un filtru de aer si unul de benzina la andu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filtru de benzina pe stoc @ andu ? :lol:

 

mie asa mi-a zis il mai sun azi si vad exact si daca are si ce pret oricum filtru de aer ~ 50 si ala de benzina tot p acolo k am un monster 750 din 98 si mi-a zis k ar fi mai ieftine decat cele pt injectie care ar fi pe undeva pe la 23 E(doar filtru de benzina sa nu se inteleaga gresit :wave:). Va zic azi exact ce pret au pt motorul meu dar intrati si pe http://www.romimoto-piese.ro ca sa va faceti o idee. ;).

Editat de p15oi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie asa mi-a zis il mai sun azi si vad exact si daca are si ce pret oricum filtru de aer ~ 50 si ala de benzina tot p acolo k am un monster 750 din 98 si mi-a zis k ar fi mai ieftine decat cele pt injectie care ar fi pe undeva pe la 23 E(doar filtru de benzina sa nu se inteleaga gresit ;)). Va zic azi exact ce pret au pt motorul meu dar intrati si pe http://www.romimoto-piese.ro ca sa va faceti o idee. :lol:.

bine...decat de la romino, mai degraba de la ducati bucuresti, au aceleasi preturi si au si pe stoc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa deci cum am zis am luat filtrele de aer si benzina si au fost 105 Ron. In legatura cu cablul misterios :lol: l-am bagat si pe andu in ceata ;) (dar a zis k se uita si v-a vedea). Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Imi poate spune cineva de pe aici daca acesta este un far de Ducati Monster?

post-43312-1274963263_thumb.jpg

Am un GS500 pe care vreau sa il decarenez si acest far de la un prieten insa momentan nu ii gaseste elementele de prindere..In primul rand as dori sa stiu daca e de Monster iar apoi daca vinde cineva prinderile pentru el (preferabil din Bucuresti).

Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Imi poate spune cineva de pe aici daca acesta este un far de Ducati Monster?

post-43312-1274963263_thumb.jpg

Am un GS500 pe care vreau sa il decarenez si acest far de la un prieten insa momentan nu ii gaseste elementele de prindere..In primul rand as dori sa stiu daca e de Monster iar apoi daca vinde cineva prinderile pentru el (preferabil din Bucuresti).

Va multumesc

 

Nu provine de pe Monster.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare....

 

Caut si eu un bloc de lumini pentru un monster din 95. Au fost foarte draguti cei care mi-au furat oglinziile, si au avut grija sa-l sparga.

Problema este ca imi trebuie repede, imi iese scartana din service si trebuie sa il montez.

Cel de pe e-moto nu mai il au...

Poate chiar imi recomandati unul universal care sa se potriveasca.

 

Multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna!

cine era aseara la Bikers'club in otopeni ? ....ca vezusem un monstru cu un far mai suparat, parcat in fata

 

blondu_mm insanatosire grabnica

 

Salutare :lol: sunt noul posesor al unui montru de 750 si eu eram aseara la Bikers Otopeni. Mai am ceva de modificat pe la el inainte sa ma prezint la intalniri pentru ca il am de 2 saptamani . Este vreun ducatis prin vitan pe langa mall?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare....

 

Caut si eu un bloc de lumini pentru un monster din 95. Au fost foarte draguti cei care mi-au furat oglinziile, si au avut grija sa-l sparga.

Problema este ca imi trebuie repede, imi iese scartana din service si trebuie sa il montez.

Cel de pe e-moto nu mai il au...

Poate chiar imi recomandati unul universal care sa se potriveasca.

 

Multam.

 

Salut,

 

Nu e nevoie sa iei tot blocul optic, e mult prea scump. Daca ti s-a spart doar lentila (geamul de la far), poti sa-l iei de AICI - se potriveste, iti spun sigur :lol: (Part No.80200C). Te sfatuiesc sa il iei prin Dilly - eu asa am facut si a venit destul de repede si destul de ieftin.

 

Asfalt uscat!

 

Insanatosire grabnica blondule - tie si la S2R 800!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...