Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

am gasit pe la birou o poza cu pinionul de la monster, inainte de schimbul de lant.

dar parca tragea mai bine cu ala, mergea mai interesant :(

 

=)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si diseara, dar berea o dai tu. pe mine nu ma cheama ilie, ce mama dracu, ma cheama vasile de doua ori si liviu si cumpat. ia cauta la japonezari, poate te lipesti de vreo onomastica, ilin ka si ili ie este nume asiatice, rait?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine plec pe transalpina. traseu: buc-pitesti-rm valcea-horezu-novaci-ranca-sebes, sibiu, fagaras, brasov, cheia, buc. plec pe la 16.00, ma cazez la baia de fier, fac transalpina duminica dimineata si vreau sa ma intorc in bucuresti pana in ora 15.00. daca mai vrea cineva sa mearga, sa dea de veste aici sau la 0753.379.594. traseul se poate face si cu monsterul, stiu oameni care au reusit cu vitezane si pasager, deci nu e de speriat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine plec pe transalpina. traseu: buc-pitesti-rm valcea-horezu-novaci-ranca-sebes, sibiu, fagaras, brasov, cheia, buc. plec pe la 16.00, ma cazez la baia de fier, fac transalpina duminica dimineata si vreau sa ma intorc in bucuresti pana in ora 15.00. daca mai vrea cineva sa mearga, sa dea de veste aici sau la 0753.379.594. traseul se poate face si cu monsterul, stiu oameni care au reusit cu vitezane si pasager, deci nu e de speriat.

 

m-as fi bagat cu cel mai mare interes la drumu' asta, da' nu-mi permite programu'! :)

..cu alte cuvinte tu de duci singur? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot se scot monstrii la vanzare, il anunt si eu pe al meu - 620 din 2002 , 3000 euro cu tobele arrow carbon sau 2800 cu cele stock.. :)

 

 

pt poze, click pe semnatura.

Editat de dionysos_11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit pe la birou o poza cu pinionul de la monster, inainte de schimbul de lant.

dar parca tragea mai bine cu ala, mergea mai interesant :laugh:

;) pinionul ala se afla in posesia mea acum , inclus in colectia personala de ciudatenii si alte acareturi ;) Mish chiar mergea cu el asa ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ;)

Cine era aseara pe autostrada A1 cu un monster rosu?

Eu veneam de la mare :laugh:

Sa stii ca nu m-am putut tine de tine, ca nu am experienta + eram impreuna cu masina in spatele careaia am incetinit si ne-am salutat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ;)

Cine era aseara pe autostrada A1 cu un monster rosu?

Eu veneam de la mare ;)

Sa stii ca nu m-am putut tine de tine, ca nu am experienta + eram impreuna cu masina in spatele careaia am incetinit si ne-am salutat.

 

pai cine sa fie?

n-am putut sa stau ca ma biciuiau firele de ploaie prin armura. tot de la mare veneam, de la cut copy si vama veche.

 

nu stiu daca e ok sa stai cu masina in fata, pentru ca nu vezi bumpuri de ea, iar cand e vremea asa urata nu vezi nici prin geamuri ce se apropie. ar putea sa te protejeze urmarindu-te din spate, sa nu te alerge nimeni, de ex. si tu sa mergi in ritmul tau.

 

just a thought :laugh:

 

poate bagam o mare mai multi monsteristi, zic. cazare la cort, ce atatea fitze?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Am si eu o intrebare:cam asa trebuie sa arate curelele de distributie pt monsteru meu din 99 de 750?am gasit la 57 de euro in italia la reprez ducati;acum nush daca sunt 2 sau 1...oricum mi se pare un pret ok.

Merci si o seara buna

Mesaj completat

mmmm...se pare ca poza nu vrea sa se arate...ma ajuta cnv?;)

Mesaj completat

...

Mesaj completat

evrika

post-55814-1280172858_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...