Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma bag si eu dar varianta Buzau-Siriu-Cheia-Buc mi se pare prea lunga. as merge doar cheia si inapoi.

 

Cheia si inapoi am fost azi, am plecat la 13.30 si la 20.00 eram in buc .. cu tot cu pauza de masa :) .. sunt 350 km, pe siriu sunt cam 400 .. nu-i mare diferenta dar merita ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasă bre, totul e să Âştie a face service calumea.

 

Adica sa nu mai dureze 4 luni o revizie? Atat a durat o revizie de rutina la ST-ul meu, pe vremea cand inca era la Marius ( 2008).

 

Poate au invatat si s-au dezvatat. :)

 

Din ce vad din poze , lipseste (din pacate) si atmosfera aia de "toy store" pe care o gaseai la Cristi si Andu in service.

 

In locul lor, pana reuseam sa-mi populez sediul corespunzator , ofeream niste promotii unor baieti/fete posesori/re de modele rasarite si ne-plimbaricite, dispusi sa-si lase mobrele expuse in showroom. Imaginea e totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura azi, vreme superba mai putin ploaia de 10 min undeva intre cheia si valeni. Cine zicea ca ducatistii zac pe canapea ? .. in 2 wenduri consecutive am facut 1200 km .. si nici nu a inceput vara oficial :)

 

 

Pozele facute de Mada la lansarea Ducati RO

 

/index.php?/topic/662798-deschderea-oficiala-ducati-romania-28-mai-2011/page__view__findpost__p__2860767

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura azi, vreme superba mai putin ploaia de 10 min undeva intre cheia si valeni. Cine zicea ca ducatistii zac pe canapea ? .. in 2 wenduri consecutive am facut 1200 km .. si nici nu a inceput vara oficial :)

 

 

Pozele facute de Mada la lansarea Ducati RO

 

/index.php?/topic/662798-deschderea-oficiala-ducati-romania-28-mai-2011/page__view__findpost__p__2860767

 

Saru'mana mult de tot ca ai avut grija de mine si ai pus tu pozele unde trebuie :makeout: e mai greu cu forumurile astea....:D de nu ma pot pricepe la toate....si, daaaa ai perfecta dreptate sa stii ca afost o tura de nota 10 chiar daca iar ne-am udat putin......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Pare rau ca nu m-am prezentat azi la apel, dar am avut treaba. Pe de alta parte, sezonu abia incepe. W-e viitor sunt cat se poate de liber, deci daca tine vremea cu noi, ma bag si la tura cu stat peste noapte.

 

V-am vazut azi la intoarcere, pe la Baneasa, erati 3 (Gogoshica, Mada si Doru.. cred). Eu am iesit doar la o tura de seara cu Mish pana la Bikers in Otopeni, dar se pare ca inca nu a eschis pe anul asta.

 

Ne mai vedem deci miercuri sa mai discutam pentru week-end-ul viitor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saru'mana mult de tot ca ai avut grija de mine si ai pus tu pozele unde trebuie :makeout: e mai greu cu forumurile astea....:D de nu ma pot pricepe la toate....si, daaaa ai perfecta dreptate sa stii ca afost o tura de nota 10 chiar daca iar ne-am udat putin......

:) sa ne vedem miercuri sa-ti dau mesada :makeout:

my pics din w/e asta:

post-36171-0-81746900-1306785660_thumb.jpg

post-36171-0-20516300-1306785674_thumb.jpg

post-36171-0-25371300-1306785705_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) sa ne vedem miercuri sa-ti dau mesada :makeout:

my pics din w/e asta:

 

 

eeee....my pleasure Gogoshika.....nici nu se punea problema sa

te las asa ;)......dar daca mai vii imbracata asa flu-flu :D....eu nu te mai imbrac....=))

 

pup U...cu mare drag oricand

 

sunt acolo miercuri daca nu ploua....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND MONOPOST SI MASCA FATA DUCATI MONSTER,PRETUL ESTE DE 50 EURO PE BUCATA + MULTE ALTE PIESE PENTRU MONSTER M900 AN 97,DIN DEZMEMBRARI TEL 0744323929 ALEX

post-36106-0-34677100-1306856999_thumb.jpg

post-36106-0-99188200-1306857008_thumb.jpg

post-36106-0-19440500-1306857070_thumb.jpg

Editat de FLK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Daca monopostul este original , ma intereseaza pe mine . Vorbim la telefon .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o curiozitatet: monsterul din poza il dezmembrezi? daca da, de ce il dezmembrezi? te intreb fiindca eram tentat sa-l cumpar avnd un pret undeva la 1600 eruo si imi era cam batator la ochi. ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...