Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Poza de grup :)

 

more pictures

multumim frumos de poze, superba zi de inaugurare,

iata si cateva poze de la intalnirea saptamanala din academie

seara placuta si asfalt uscat tuturor

 

PS: succes la inaugurarea sediului Ducati Bacau, sambata aceasta

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

multumim frumos de poze, superba zi de inaugurare,

iata si cateva poze de la intalnirea saptamanala din academie

seara placuta si asfalt uscat tuturor

 

PS: succes la inaugurarea sediului Ducati Bacau, sambata aceasta

 

 

Multumim pt poze Andrei :hug: ....sunt de acord cu tine cu inaugurarea, marfa ziua :friends: ....si eu una sper sa ajung si la Bacau sambata, avand in vedere ca ajung la Focsani cu pitica la concurs....asa ca poate intre 2 reprize de kumite....dau o fuga si pana acolo....oricum fac poze daca ajung:D (poate mai imi iau o bucata de panglica) =)) :rock:

 

Asfalt uscat si aveti grija de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND CARBURATOARE KEIHIN, PT. DUCATI FCR41, PRETUL LOR A FOST DE 1100USD, KITUL ESTE COMPUS DIN CARBURATOARE FILTRE K&N, ACCELERATOR SI CABLURI ACCELERATIE. AM SI O VOLANTA USURATA, 200G FATA DE ORIGINALA CARE CANTARESTE 2,5 KG

post-36106-0-38041100-1307572892_thumb.jpg

post-36106-0-53620300-1307572903_thumb.jpg

Editat de FLK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

Vreau sa achizitionez si eu un monster zilele acestea.Are cineva de vanzare ? Ce probleme sa urmaresc la el ?

Am avut un Bandit si pe urma un 600 RR insa Ducati ma atrage enorm de mult si vreau sa revin la un street bike .Daca aveti ceva cunostinte pls let me know ;)

 

Am uitat sa mentionez ca cel vazut de mine este :

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-ducati-monster%20600-din-2000-382013.html

Editat de Bandit_mik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lansarea DUCATI Bacau va avea loc saptamana viitoare pe data de 18 Iunie, din cauza vremii din acest weekend.

 

 

Yyyuuuuppppiiiii :banana: ce bine.....asa mai merge.....putem fi si noi alaturi de ducati....in adevaratul sens al cuvantului.....ma bucur enorm ca s-a amanat deschiderea din 11.... :D

:moto: :moto:

 

Asfalt uscat si aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu inca 2 (Cluj si Timisoara) acopera toata tara.

 

Daca exista reprezentante Metrotehnica cu Seat, strica o motoreta in plus la vanzare ?!?!

SE BAGA CAREVA WEEKENDUL ACESTA LA O TURA? sambata/duminica dupa potop.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau Âşi mă întreb ca prostu', care-i rațiunea să deschizi reprezentanță ducati în bacău? moldovenii îs cam melteni, puțini au auzit de mobre, darămite de ducati.

 

 

 

Mai Liviule...ce ai tu cu moldovenii??? :D sunt sigura ca unii stiu chiar foarteeee multeeee de motoare..... crede-ma ;).......si pana la urma ceea ce conteaza cel mai mult e sa ajunga ducati in cat mai multe parti din tara, indiferent de regiune si de oamnei....nu crezi????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Liviule...ce ai tu cu moldovenii??? :D sunt sigura ca unii stiu chiar foarteeee multeeee de motoare..... crede-ma ;).......si pana la urma ceea ce conteaza cel mai mult e sa ajunga ducati in cat mai multe parti din tara, indiferent de regiune si de oamnei....nu crezi????

adevarat, sustin ideea mai multor sedii,

creste popularitatea,

nu va suparati este loc pt toata lumea in tara asta, important este portofelul fiecaruia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Liviule...ce ai tu cu moldovenii??? :D sunt sigura ca unii stiu chiar foarteeee multeeee de motoare..... crede-ma ;).......si pana la urma ceea ce conteaza cel mai mult e sa ajunga ducati in cat mai multe parti din tara, indiferent de regiune si de oamnei....nu crezi????

 

 

 

Ducatisti fate attenzione!!!!!

 

 

MARTI- 14.IUNIE.2011- ORELE 21.00- PE NATIONAL GEOGRAPHIC ROMANIA LA DOCUMENTARUL SAPTAMANAL MEGAUZINE ESTE PREZENTATA.....UZINA DUCATI!!!!! :moto: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducatisti fate attenzione!!!!!

 

 

MARTI- 14.IUNIE.2011- ORELE 21.00- PE NATIONAL GEOGRAPHIC ROMANIA LA DOCUMENTARUL SAPTAMANAL MEGAUZINE ESTE PREZENTATA.....UZINA DUCATI!!!!! :moto: :banana:

 

 

Am intrebat in stanga si-n dreapta pentru inregistrarea documentarului, dar nu am gasit pe nimeni care sa faca acest lucru.

 

Credeti ca putem face cumva ca sa intram cumva in posesia acestei inregistrari ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrebat in stanga si-n dreapta pentru inregistrarea documentarului, dar nu am gasit pe nimeni care sa faca acest lucru.

 

Credeti ca putem face cumva ca sa intram cumva in posesia acestei inregistrari ????

 

 

Incercam, intrebam, aflam....ne straduim sa o avem....sincer speram sa dureze mai mult....nici o ora e mult prea putin sa vb despre Ducati....;))

Eu vroiam sa va intreb daca se anunta ceva cu deschiderea Ducati Bacau? merge cineva? sau ce aveti de gand????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care au un calculator mai bun (cu o placa video care nu este integrata) recomand sa instaleze: http://www.bbsoftware.co.uk/BBFlashBack.aspx?ref=Google-Screen-Recorder-Software&gclid=CJWo_7uQtqkCFca-zAoduStpKQ si sa capteze imaginea de pe http://www.cool-itv.net/

 

Eu am incercat dar am o plac video slaba, dar pot sa spun macar ca functioneaza.

 

Emisiunea este in reluare la ora 00:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

guys, m-am ginit cam tarziu de chestie si n-am prins (la reluare) de la fix, ci de undeva de pe la jumate. chiar si asa am prins tot procesul de asamblare al Ducati Multistrada.

 

clipul se poate descarca de aici, de pe serverul meu:

http://storage.fikat.com/ducati

 

 

nu stiu daca ajuta pe cineva pe viitor, da am folosit Radeon TV Movie Player, Camtasia Studio 7 si DivX 7. 22 de minute... 5 giga :)

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se anunta ceva cu deschiderea Ducati Bacau? merge cineva? sau ce aveti de gand????

 

Io m-as baga.

 

La intalnirea trecuta Cristi(motoreta) se anunta si el. Poate diseara mai gasim amatori.

 

Se baga careva la aceasta plecare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor monsteristilor. Razvan, prietenii imi spun icsu, sunt incepator si nu prea ma comport ca unul :D

Mostro-ul meu de 5-6 zile incoace il aveti mai jos, e primul meu motor si ca multi altii vreau sa stiu totul despre el..

Sper sa ajung diseara la Academie la un pahar de vorba. Asfalt uscat

post-64892-0-89849300-1308123814_thumb.jpg

post-64892-0-52763200-1308123822_thumb.jpg

post-64892-0-48739200-1308123831_thumb.jpg

Editat de icsu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos bre! E mobra buna de incepator, o sa te invete multe, iar prin oras e o placere. In plus, arata si bine ingrijita. Daca ai si tu grija de dansa, o sa te rasplateasca.

 

Baga o tura pana la academie deseara si intreaba-i pe baieti tot ce vrei sa stii. Hai, drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si sa o stapanesti sanatos, am un pinten pt motoreta ta, la 300 lei cu tot cu prinderi vopsit negru mat, daca te interesaza ma gasesti la 0744323929 Alex. poate ne vedem diseara la academie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si ms de urari si tie si lui PzKpfW. Mai am nevoie si de 2 oglinzi si un deflector de aer dar nu prea sunt bani acum.. la sf lunii, sper sa ajung la academie 19-19:30 si vbm atunci.

Editat de icsu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...