Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

salut, in opinia mea nu merita sa te uiti prin italia cand ai bugetul limitat la 2000, cu adusul si inmatricularea e posibil sa ajungi peste pretul de achizitie din tara. adusul din afara incepe sa renteze de la un 5-6 mii in sus, altfel e diferenta prea mica. eu zic sa mai strangi putin cureaua sa faci rost de macar un 2500eu si sa iei ceva din tara, pe injectie.

 

uite un exemplu: http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-ducati-monster%20620%20i.e-din-2003-406280.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu zic ca merita sa-ti cumperi si un model sub 2000 de euro. Din cate vad acum e destul de ok si piata de dezmembrari nu ca in urma cu cativa ani cand era complet absenta. eu mi-am adus din italia acum cativa ani un monster si am iesit sub 2000 de euro si nici nu au fost probleme la el. Poti sa ai ghinion sa dai bani multi si sa se strice. Daca mergi cu cineva care stie despre ce e vorb poti prinde ceva ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducatistilor.....nu ati profitat si voi de vremea asta frumoasa din week-end? nu ati iesit pe nicaieri???? Eu am bagat 2 ture scurte prin oras si un pic in afara :moto: ......belea :banana: .....acu' imi va parea ca va trece mai repede perioada asta "obligatorie de stat pe dreapta" :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,

 

Sambata 10 Decembrie 2011, la ora 11:00 va asteptam la sediul DUCATI Bucuresti pentru o ultima intalnire pe anul acesta, in care vom impartasi emotiile si amintirile anului 2011 si vom afla ce surprize ne-au pregatit cei din Borgo Panigale pentru 2012.

 

Va asteptam !

 

Echipa Ducati Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu contul suspendat, mai ramai in urma :D

 

Set rezervor, monopost si windshield EUR 367.66 (doar vopsitul e mai scump):D

 

Stie careva daca se poate pune pe un SS asa ceva?

 

Ducati Monster Carbon Shark Auspuff High Up 229E

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

E reparata si cu surse din interiorul ducatistilor am aflat ca e pasibila de WDW2012. :D

 

 

Ramane de vazut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moto nu e a mea dar sunt prieten cu propietarul anuntul nu mai e valabil a fost pus intro pasa proasta ...speram sa fim toti pasibili de wdw si cati mai multi :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moto nu e a mea dar sunt prieten cu propietarul anuntul nu mai e valabil a fost pus intro pasa proasta ...speram sa fim toti pasibili de wdw si cati mai multi :peace:

uuupsssss nu am vrut de 2 ori scuze

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niste LER cu ducati si rossi:

http://www.youtube.com/embed/GMrlkdSuOrM

 

 

 

 

"sono valle mondiale, vado a spasso per il borgo panigale"....super, super frumos.....mi-a placut maxim......grazie!

 

SARBATORI FERICITE DUCATISTILOR!!!!

 

 

 

Born to be a DUCATISTA!!!!

post-64246-0-96623500-1324504427_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Ducatistilor!

 

am si eu o intrebare. Cine stie cum imi pot dezactiva contul de pe monster lounge...motociclism.ro? Astept un raspuns, multumesc anticipat.

dute sus la My Settings apoi in stanga la Forums, apoi la Manage Watched Topics. si vei gasi acolo la ce ai Subscribe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dute sus la My Settings apoi in stanga la Forums, apoi la Manage Watched Topics. si vei gasi acolo la ce ai Subscribe.

 

 

 

Ms mult, dar asta strege doar topicurile, nu sterge contul cu totul....ca si cand nu as fi avut....eu asta vreau....sa-l sterg cu totul .....sa nu mai fie userul mada_ykys4

Am incercat un mail catre administrator...poate asa iese.

Ms inca o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms mult, dar asta strege doar topicurile, nu sterge contul cu totul....ca si cand nu as fi avut....eu asta vreau....sa-l sterg cu totul .....sa nu mai fie userul mada_ykys4

Am incercat un mail catre administrator...poate asa iese.

Ms inca o data

aaaa, pai asta nu se poate,

 

 

adica se poate dar nu cu mail la admin ca nu rezolvi nimic, ci te duci pe un topic, poti sa te duc la Administrare motociclism.ro si acolo dai ce ai mai bun din tine, scuip, injuri, te iei de administrare.... si in cel mai scurt timp esti istorie. iti zic ca s-a mai incercat si am mers. is multi pe aici care nu au reusit decat cu reteta asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa, pai asta nu se poate,

 

 

eeeeiiiii....pai cum asa? cum sa nu se poata? e dreptul meu....imi fac cont si il desfiintez...ce l-am facut pe viata????si cum sa ma apuc eu acum sa incep sa injur si sa fac ca toate cele doar ca sa mi se stearga contul......nu-i normal asa ceva....

 

 

Ia zi Liviule......(ce conteaza motivul...conteaza ce vreau)......se poate sau nu????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spiritul Craciunului, Mada? Te-a prins asa de tare? sper sa iti treaca, oricum forumul asta nu lasa nimic sa se piarda...din cate am inteles toate mesajele scrise raman aici chiar si dupa ce ti se sterge contul de catre zei, tu nu ai aceasta putere absoluta. Daca nu vrei sa-i injuri pana iti desfiinteaza contul (nu si postarile) poti sa tragi tare sa ajungi ...Admin :bounce: dar asta-i calea cea mai lunga

 

pfui, sezonul asta rece aduce numai probleme si ne descarcam in virtual. pe un alt forum, tot un hobby/stil de viata...sezonier, a ajuns lumea sa se injure de la atata stat departe de echipament!

 

sa vina incalzirea globala mai repede sa avem primavara si vara tot anul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spiritul Craciunului, Mada? Te-a prins asa de tare? sper sa iti treaca, oricum forumul asta nu lasa nimic sa se piarda...din cate am inteles toate mesajele scrise raman aici chiar si dupa ce ti se sterge contul de catre zei, tu nu ai aceasta putere absoluta. Daca nu vrei sa-i injuri pana iti desfiinteaza contul (nu si postarile) poti sa tragi tare sa ajungi ...Admin :bounce: dar asta-i calea cea mai lunga

 

pfui, sezonul asta rece aduce numai probleme si ne descarcam in virtual. pe un alt forum, tot un hobby/stil de viata...sezonier, a ajuns lumea sa se injure de la atata stat departe de echipament!

 

sa vina incalzirea globala mai repede sa avem primavara si vara tot anul!

 

 

sa nu exageram Serge....nu are legatura nici cu spiritul craciunului si nici cu lipsa de echipament si de adrenalina......de injurat nu o sa ma apuc nici acum si nici vreodata doar pt un cont.....daca vor sa-mi pastreze postarile e treaba lor...le pot tine pt eternitate...eventual isi pot face un calendar cu ele...sau le pot pune in rama, e fix treaba lor nu ma intereseaza.

Deja vb prea mult si nu vreau sa va plictisesc prea tare si nici sa va umplu pag pe monster lounge aiurea....am pus o intrebare simpla....cum se poate sterge un cont? atat....daca stiti o metoda care sa functioneze v-as ruga sa imi spuneti. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...