Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am tot cautat pe gugle in romania, un shop de unde pot cumpara - sau comanda niste tobe TERMIGNONI. Nu am gasit nimic :scratch: (ma intereseaza pt un monster de 620)

o sa ma caut, dar intre timp, stiti voi ceva ?

 

singurul site care comercializeaza asa ceva, l-am gasit aici -> http://www.moto24.ro/produse/piese-accesorii/evacuari-moto/termignoni--evacuari-moto-termignoni.html

acesta este pretzul ?

Editat de Alexdimi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tot cautat pe gugle in romania, un shop de unde pot cumpara - sau comanda niste tobe TERMIGNONI. Nu am gasit nimic :scratch: (ma intereseaza pt un monster de 620)

o sa ma caut, dar intre timp, stiti voi ceva ?

 

singurul site care comercializeaza asa ceva, l-am gasit aici -> http://www.moto24.ro/produse/piese-accesorii/evacuari-moto/termignoni--evacuari-moto-termignoni.html

acesta este pretzul ?

 

 

La DUCATI Bucuresti www.ducatibucuresti.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tot cautat pe gugle in romania, un shop de unde pot cumpara - sau comanda niste tobe TERMIGNONI. Nu am gasit nimic :scratch: (ma intereseaza pt un monster de 620)

o sa ma caut, dar intre timp, stiti voi ceva ?

 

singurul site care comercializeaza asa ceva, l-am gasit aici -> http://www.moto24.ro/produse/piese-accesorii/evacuari-moto/termignoni--evacuari-moto-termignoni.html

acesta este pretzul ?

 

 

Sau pe ebay.it.

 

Eu de acolo am luat pt Monster s4 si a fost foarte ok. Poti sa gasesti si second la un pret bun, sau asa cum spune Alex noi la showroom :)

 

Succes,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tot cautat pe gugle in romania, un shop de unde pot cumpara - sau comanda niste tobe TERMIGNONI. Nu am gasit nimic :scratch: (ma intereseaza pt un monster de 620)

o sa ma caut, dar intre timp, stiti voi ceva ?

 

singurul site care comercializeaza asa ceva, l-am gasit aici -> http://www.moto24.ro...termignoni.html

acesta este pretzul ?

 

pe sait ala e pretul minim, scrie de la 569eur(pret banuiesc pt cea mai ieftina toba, si tu ai nevoie de 2), daca faci un calcul iti iese suma aia de acolo in lei. tin minte ca evacuarile de la monster cand le-am luat de la dealerul oficial pe vremea aia, in 2005, au costat 1100EUR :angryfire: doar 2 finale amarate fara alte smecherii, termignoni este o firma f scumpa. sunt si alte firme rezonabile, gugaleste roads italia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar vorbeam astazi cu Felician.

 

Noi am fi aprox 5 persoane. Plecare pe motociclete de aici. Dar si asa , posibil sa ne impartim intr-un grup de 2 persoane ( eu si fratele meu, are permis obtinut recent si mergem mai incet ) si alt grup de 3 persoane.

 

Cel mai probabil stabilim maine. Stiu ca mai sunt doritori din gasca celor care am fost acum 2 ani in Grecia si de asemenea mai stiu un alt grup de 4 ducatisti care merg pe motoare :)

 

Facem update in urma zilei de maine.

 

Asa la prima strigare sunt 9 persoane care stiu ca vor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar vorbeam astazi cu Felician.

 

Noi am fi aprox 5 persoane. Plecare pe motociclete de aici. Dar si asa , posibil sa ne impartim intr-un grup de 2 persoane ( eu si fratele meu, are permis obtinut recent si mergem mai incet ) si alt grup de 3 persoane.

 

Cel mai probabil stabilim maine. Stiu ca mai sunt doritori din gasca celor care am fost acum 2 ani in Grecia si de asemenea mai stiu un alt grup de 4 ducatisti care merg pe motoare :)

 

Facem update in urma zilei de maine.

 

Asa la prima strigare sunt 9 persoane care stiu ca vor :D

ba dar pana in iunie mai ai de mancat Km si vei aduna suficienta experienta incat sa te tii de grup. ca doar nu o ardeti pe circuit si trebuie sa stai la sutimi diferenta de ei.

 

PS. eu cred ca iau avion din Dk spre italia, si la intoarcere vin pe motor ca mi-l aduc cu duba acolo sau o sa vina un amic pe el.

ramane de vazut ce concediu imi iau atunci, poate merg si incolo pe motor.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

total de acord. asta urmeaza automat, ecavuare termo.. cum s-o numi :P

inca o chestie, daca spui ca ducati 620 este entry level, ce alt model imi mai recomanzi ? eu dispun de un buget undeva pe la 3000-3500 E maxim. in germania pe la pretul asta se invart monsterele. 3000-3500.

Salut! Vezi ca la reprezntata Ducati pe sos Giurgiului, la Metrotehnica, au de vanzare un Monster aproape nou cu garantie 6 luni, pret 4000 euro...merita sa dai o fuga sa il vezi decat sa ajungi in germany. Succes!

 

...daca vrei poti sa-mi trimiti e-mailul tau sa-ti dau niste poze cu Monsterul de la Metrotehnica bogdanrottw@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Vezi ca la reprezntata Ducati pe sos Giurgiului, la Metrotehnica, au de vanzare un Monster aproape nou cu garantie 6 luni, pret 4000 euro...merita sa dai o fuga sa il vezi decat sa ajungi in germany. Succes!

 

...daca vrei poti sa-mi trimiti e-mailul tau sa-ti dau niste poze cu Monsterul de la Metrotehnica bogdanrottw@yahoo.com

 

Daca povestea este adevarata si tind sa cred asta, aceasta oferta ar trebui sa devina prioritara. Daca bugetul tau este pana in 3500e, mai pulseaza la transport, mancare si inmatriculare. Vei ajunge in jurul aceleiasi sume si fara garantie.

 

Bafta!

 

O comparatie dificila "Ducati 848 Vs. MV Agusta Brutale Steetfighter 920"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Joi 1 martie incercam o intalnire a iubitorilor de Ducati la Desmo incepand cu ora 18.cine este interesat este asteptat.se va discuta de WDW 2012 si alte lucruri interesante !

 

Va asteptam,"

 

Se pare ca Felician si-a uitat pass-ul de user :) si m-a rugat sa postez. Ne vedem acolo.

 

Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends:

Cateva poze de la lansarea celor doua modele Ducati Streetfighter( 848 si S) unde am fost aproximativ 30 de ducatisti "optimisti":D

Mada.. am auzit ca faci si tu o lista pentru WDW2012.. ce scrie pe ea? :rolleyes:

 

Ducati @ Sepang

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends:

 

Mada.. am auzit ca faci si tu o lista pentru WDW2012.. ce scrie pe ea? :rolleyes:

 

Ducati @ Sepang

 

Me....myself...and I :lol: :blbl:

 

pt orele de odihna de la WDW 2012, cateva idei(in special pentru doritorii de cort/camping):

 

http://www.campingmisano.it/

 

http://www.villaggiomithos.it/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends:

 

Mada.. am auzit ca faci si tu o lista pentru WDW2012.. ce scrie pe ea? :rolleyes:

 

Ducati @ Sepang

e lunga lista ma, e mult de citit. cred ca vom fi aproape unu pt WDW.

 

teoretic am fi cam vreo 5(forumisti) care suntem in mare pate prezenti acolo.

Eu, Tu, Cipeny, Mada, si mai era Zair. Cipeny mai are un var parca ce merge cu duba, dar restu... le e rusine oare?

 

de cazare gasisem ceva de genu de joi pana luni 250euro 5persoane locul de 65Mp plus masina. era pe unu din link-uri. ce ar fi varianta de cort. acu este timp sa vedem ce alegem si cum dormim(accept si baieti cu mine in cort, promit ca o sa fiu cu/minte) :rock: :angryfire:

 

voi de cand pana cand sunteti acolo. si aveti de gand sa vizitati si altceva?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ZaiR, on 28 February 2012 - 10:19 PM, said:

Mada.. am auzit ca faci si tu o lista pentru WDW2012.. ce scrie pe ea?

 

 

 

teoretic am fi cam vreo 5(forumisti) care suntem in mare pate prezenti acolo.

Eu, Tu, Cipeny, Mada, si mai era Zair.

 

 

pe Zair l-ai numarat de 2 ori??? :crack: :unsure: si mai vrei sa te creada lumea ca esti cuminte in cort????

Editat de mada_ykyS4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e lunga lista ma, e mult de citit. cred ca vom fi aproape unu pt WDW.

 

teoretic am fi cam vreo 5(forumisti) care suntem in mare pate prezenti acolo.

Eu, Tu, Cipeny, Mada, si mai era Zair. Cipeny mai are un var parca ce merge cu duba, dar restu... le e rusine oare?

 

de cazare gasisem ceva de genu de joi pana luni 250euro 5persoane locul de 65Mp plus masina. era pe unu din link-uri. ce ar fi varianta de cort. acu este timp sa vedem ce alegem si cum dormim(accept si baieti cu mine in cort, promit ca o sa fiu cu/minte) :rock: :angryfire:

 

voi de cand pana cand sunteti acolo. si aveti de gand sa vizitati si altceva?

cum adica vom fi aproape unu??? cum adica, nu mai veniti?? :laugh: cum am mai spus, eu deja mi-am rezervat cazare. pana pe 10 iunie pot anula rezervarea gratuit. astept sa va hotarati, sa vad ceva concret. anulez si ma mut si eu la cort ps: devil, daca o sa nimeres u tine in cort, promit si eu ca o sa fiu cuminte :laugh:

Editat de zar916
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica vom fi aproape unu??? cum adica, nu mai veniti?? :laugh: cum am mai spus, eu deja mi-am rezervat cazare. pana pe 10 iunie pot anula rezervarea gratuit. astept sa va hotarati, sa vad ceva concret. anulez si ma mut si eu la cort ps: devil, daca o sa nimeres u tine in cort, promit si eu ca o sa fiu cuminte :laugh:

ma venim, cel putin eu, 99% vin. concediu mi l-am programat, $$$ ar fi ceva ceva pt atunci...

 

daca o sa nimeresti cu mine in cort, lasa ca o sa fac eu primul pas daca esti timid :kiss: :oilleak:

 

pana atunci or sa se mai adune lumea.....sper, daca nu.... mergem noi si asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...