Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tobele sunt acerbis....scurtate...suna foarte bine si gros...

daca urla tare, sa-ti faci DB-killer. ca e de jale daca te-au ciupit RAR-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urla foarte tare...sper sa nu am probleme de genu...oricum prin constanta nu am auzit de controale RAR prin oras....iar itp ul doar ce l-am trecut cu tobele astea pe ea...si fara oglinzi...

inseamna ca esti frumoasa si i-ai luat ochii lu nea sefu de la ITP :crack: la mine cand am fost la RAR sa uitat la cadru si mia zis ca dc vin cu cadru sudat de mine, si ca nu mi-o trece ca face zgomot prea mare. ca am probleme in motor. era ambreiaju. am avut ce sta de el sa-l iau cu teorii despre Ducati, pana a intrat omu in ceatza si a zis: bine ok, dar nu am mai vazut motocicleta de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fumoasa nu prea sunt....frumos poate...dar poate era gay ala de la itp...in orice caz....omu dupa itp m-a intrebat daca poate da o tura...l am lasat sa dea un ocol la parcare...mai mult nu:))

eee, nu te stiu dar banuiesc, ca nu degeaba tea trecut si ti-a cerut si motoru o tura acolo. tara ma gandesc ca tea invitat si la o cafea, tia zis ca ii plac si lui, si ca e singur si ca vrea sa-si ia motor ca sa se plimbe cu prietena cand o gasi.... :P

sau tu iai zis: pai si eu ma plimb cu iubitu. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu se pot demonta. si eu m-a dau singur, dar am tinut mereu scarite pt o oarecare eventualitate.

 

nu se stie niciodata ce nevoie ai. desi de cand am motoru cred ca am luat 3sau 4 pasageri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca esti frumoasa si i-ai luat ochii lu nea sefu de la ITP

 

ti s-au incalzit calcaiele Devil :crack: ???

daca vrei iti dau eu un CUI :smoke: sa ii lasi o dedicatzie pe rezervor personalizata :crack:

 

uneori ma uimesc cat de funny sunt :lol:

Editat de Alexdimi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti s-au incalzit calcaiele Devil :crack: ???

daca vrei iti dau eu un CUI sa ii lasi o dedicatzie pe rezervor personalizata

 

uneori ma uimesc cat de funny sunt :lol:

acuma stau cu picioarele in apa rece cu gheata ca simteam eu o caldura de la el, dar am zis ca o fi de la burn-out. dar.....niciodata nu e prea tarziu. :hug: dar nu vreau sa te bagi tu in combinatiile mele, nam nevoie de cuiul tau, pt ea voi folosi surubelnita sau un dorn si gravez tati, nu ma joc eu cu zgarieturi. alea se vopsesc si trec, eu is mai romantic de felul meu si imi place sa ma tina minte, sa isi aduca aminte de gestul meu de iubire disperata.

 

nu stiti voi nimic ma. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys, care stiti sa-mi spuneti si mie cum vin conectate furtunurile de alimentare, la capatul dinspre rezervor, la un monster cu rezervor de tabla? Daca nu gresesc, furtunul de tur are un inel de plastic, alb....deci m-ar ajuta daca stiti sa-mi spuneti la care dintre cele 2 gauri vine atasat.

 

Multam!!

post-47906-0-30853900-1333825989_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi fie rusine. nu am fost atent la datele din calendar. aveam impresia ca azi 8 pfffffff

oricum, din activitatea de pe forum vad ca nu sunt singurul uitacios ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mada fii tare

 

 

Iti multumesc tie si tuturor celor ce mi-ati fost alaturi in aceste momente, atat ca suport fizic cat si moral, sufletesc! Eu incerc sa fiu tare, incerc din rasputeri, dar este foarte greu, acceptarea asta impusa de destin e dureroasa, :( incercarea de a te obisnuii fara acea prezenta fizica, care pana nu de mult era tot universul este cumplita. Durerea de a-ti lua ramas bun de la cineva care sperai sa-ti fie viata-ntreaga suport, pt ca asa parea sa fie randuit....e greu de descris. Dar....indiferent, indiferent cat este de greu, incerc din rasputeri sa nu cedez.

Eu cred ca este mandru de mine....sau macar sper si-mi doresc sa cred ca voi putea sa-l fac sa fie mandru de mine, de acolo de sus de unde ne vede el acum.

:rose: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare....am revenit dupa o scurta pauza...in care am mai facut cate ceva la motoreta...sper sa va placa....inca nu e gata...dar e aproape acolo unde o vreau...astept pareri pro si contra...post-6788-0-57103200-1333813827_thumb.jpgpost-6788-0-57613700-1333813836_thumb.jpg

Felicitari, este unul dintre cele mai reusite cafe-racere din Romania.

 

Daca mai gasesc scaritele simple iti voi posta anuntutul aici, pana atunci nu le taia pe acestea (mai ales, ca nu sunt greu de vandut).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi fie rusine. nu am fost atent la datele din calendar. aveam impresia ca azi 8 pfffffff

oricum, din activitatea de pe forum vad ca nu sunt singurul uitacios ?

stai sa ma vezi pe mine in realitate.

 

:rose: :rose: :rose:

Condoleante. In viata sunt momente, persoane, lucruri care dispar sau ne sunt luate mult prea repede sau devreme, fara a putea sa ne bucara indeajuns de ele.

 

ca sa revin cu altele, de alaltaseara sunt in tara, de ieri sunt acasa, iar azi mi-am terminat cam 90% motoru. am cam 100Km in seara asta bobinati, un radar cu 81Km/h dar fara urmari(prietenii sunt amici) mai am de pus cateva pe ea maine(sper) si o sa revin cu poze.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai bagat suta de km eu am bagat prima tranta:) asa de incalzire pt noul sezon la coltu strazii la 10 la ora vroiam si eu sa dau o tura si bang :)))) mam scuturat si mam dus mai departe la o tura moto nu are nimic doarpicioru meu e avariat un pic numai de bine

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma eu avea sa ma dau, ca in faca casei am niste baltoace si cand am bagat mana in gaz, guma rece, asfaltul rece, m-am trezit curmezis.

 

trag si eu incet, ca o simt ca nu poate, rup aderenta foarte usor. as fi venit diseara la academie, dar nu cred ca pot ca in ca mai am treaba de rezolvat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara cine vine pe la ora 18:00 la Academie ? A venit o un tip cu o Multistrada 1200 Pikes Peak (face turul lumii) si va veni Roxana Ciuculescu pentru interviu...ar fi frumos sa fim cat mai multi din Club acolo. :)

este vorba de paolo pirozzi, presedintele ducati club napoli? stiam ca a incheiat turul anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...