Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Bine asa!! :cheers: Oricum, poti mai mult ;)

 

Era prima iesire pe anu asta, cauciucuri noi .. si sa nu uitam ca pe Cheia nu e sens unic din pacate :)

 

Da las' ca ne vedem noi pe Misano ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu vreau sa starnesc panica sau ceva, dar ce e cu stirea asta :o ?

 

http://ph-online.ro/actualitate/itemlist/tag/accident%20centura%20motociclist

 

 

Nu se poate asa ceva....termina-ti cu prostiile astea, nu pot sa cred.....de el este vorba???/:(:(in a doua poza este cel din mijoc cu tricou gri si in jeans)????

post-64246-0-29089700-1336338913_thumb.jpg

Editat de mada_ykyS4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

din pacate in iesirea de astazi s-a intamplat un eveniment nefericit, un accident mortal al unui ducatist. motociclistul a venit miercurea trecuta la academie cu un diavelul negru.

 

accidentul s-a petrecut in urma unei depasiri pe centura de est a ploiestiului, ducatistul a intrat in voblaj (pe jos era ud si drumul destul de denivelat) si nu a reusit sa redreseze motorul, urmand impactul pe contrasens cu un camion.

impactul a fost violent, decesul a fost constatat in 4-5 minute.

 

din respect pentru colegul decedat si pentru familia indurerata v-as ruga sa nu mai discutam pe forum despre acest subiect. va multumesc frumos.

 

Condoleante familiei,

Dumnezeu sa-l ierte,

 

PS: de acum inainte pentru fiecare iesire, cu incepatori sau cu motociclisti cu experienta o sa stam 10 minute inainte de plecare pentru a reaminti regulile si recomandarile pentru drum.

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În primul rând îmi pare rău că n-am mai ajuns ieri să ies cu voi. Am băut ca un tâmpit și nu m-am trezit la timp. Poate dacă eram mai mulți, lucrurile stăteau altfel... În fine, asta e realitatea. Condoleanțe familiei și prietenilor.

 

PS: de acum inainte pentru fiecare iesire, cu incepatori sau cu motociclisti cu experienta o sa stam 10 minute inainte de plecare pentru a reaminti regulile si recomandarile pentru drum.

 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, acelasi lucru m-a tinut si pe mine acasa, o iesire sambata seara.

cuvintele sunt de prisos.

 

atentie mare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de Alexdimi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte trist!

 

RIP :rose: si condoleante familiei.

 

De asemenea, ganduri de sustinere celor care au fost in grup. Eu de cand am aflat asta seara si pana acum numai la asta m-am gandit. Nici nu vreau sa ma gandesc ce este in mintea lor acum.

 

Mai ales legat de partea asta : PS: de acum inainte pentru fiecare iesire, cu incepatori sau cu motociclisti cu experienta o sa stam 10 minute inainte de plecare pentru a reaminti regulile si recomandarile pentru drum.

 

+1 si eu

 

Fruntea sus baieti, suntem cu voi!

 

Inca o data RIP

 

Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata :) Urata vreme pentru ale noastre 2 roti...

Stie cineva cati km pot sa mai fac dupe ce se aprinde prima data becul de benzina? am fortat 20km de cand sa aprins, dar sunt curios cati litri mai are jucaria :) sa nu merg cu frica...mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...