Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Eu tocmai ce am pus motoru jos. un berbec cu audi a intrat in mine din dreapta, nu am mai avut timp nici sa franez nici nimic. scarita drapta rupta si genunchi polizat. bine ca nu aveam decat 30-40 la ora. atentie mare la berbeci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu tocmai ce am pus motoru jos. un berbec cu audi a intrat in mine din dreapta, nu am mai avut timp nici sa franez nici nimic. scarita drapta rupta si genunchi polizat. bine ca nu aveam decat 30-40 la ora. atentie mare la berbeci!

 

da. pe strazile noastre, nu stii niciodata de unde sare berbecu.

tu esti ok? ai nevoie de ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da. pe strazile noastre, nu stii niciodata de unde sare berbecu.

tu esti ok? ai nevoie de ceva?

 

Da, vad ca nu ma supara genunchiul. numai putin polizat. Tre sa caut scarita (nu tot bratul, numai scarita) si maner de acceleratie ca s-a rupt cauciucul de pe el. In rest, va doresc plimbari fara evenimente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, vad ca nu ma supara genunchiul. numai putin polizat. Tre sa caut scarita (nu tot bratul, numai scarita) si maner de acceleratie ca s-a rupt cauciucul de pe el. In rest, va doresc plimbari fara evenimente!

 

gasesti la dafway. am luat recent tot o scarita pasager (50RON) si doua manere (2x70RON).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are piese ieftine Dafway.

 

daca are nevoie cineva de un cauciuc fata sa-mi ziceti ca am un Michelin Pilot Power 2CT DOT mai vechiut putin, cam de prin 2008 dar in stare buna, mai are profil, dar nu-l recomand pt vitezana sau cei care vor sa traga tare de motor. am putut sa pun genunchiul jos cu el anu trecut, dar la risc si limita. pt mers decent este ok. dimensiune 120/70/17

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă băieți, cum mâine se anunță temperaturi caniculare cam în toată țara (iar în contrast, poimâine temperaturile scad cu vreo 10 grade și ploo), propun o scurtă ieșire dintre betoane. Nimic sofisticat, o Cheia, un Siriu. Ce ziceți? Cine se bagă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://wdw.sciaccagroup.com/sciacca/sciacca.nsf/AcquistaTurni?open&Lang=EN

 

faceti-va rezervarile care vrea sa intre pe pista cu motoru la misano. vad ca sunt singurul care intra sambata dimineata.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag la o iesire scurta. mai e un grup cu acelasi traseu pe subforumul de intalniri/evenimente.

 

Și eu vreau ceva scurt. Să combin Cheia cu Siriu mi se pare chiar cam mult. Oricum, dacă nu ne strângem aici măcar 3-4, cred că mă bag cu băieții aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și eu vreau ceva scurt. Să combin Cheia cu Siriu mi se pare chiar cam mult. Oricum, dacă nu ne strângem aici măcar 3-4, cred că mă bag cu băieții aia.

 

eu inca nu sunt hotarat asupra turei, scurta sau lunga, ma hotarasc la fata locului. intalnirea de pe topicul celalalt e la ora 10, petromul de pe deal de dupa fantana Miorita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inca nu sunt hotarat asupra turei, scurta sau lunga, ma hotarasc la fata locului. intalnirea de pe topicul celalalt e la ora 10, petromul de pe deal de dupa fantana Miorita.

 

Mie tocmai ora de plecare nu prea-mi place dincolo. Ora 10 înseamnă trezit pe la 8 jumate... plm... e w-e, aș mai dormi și eu, mai ales c-o să cam dau în ficat diseară.

 

M-as baga si eu am un chef.Dar nu am cum pana in ora 12 juma...

 

N-ai cum să faci să scapi pe la un 11:30-12:00?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://wdw.sciaccagroup.com/sciacca/sciacca.nsf/AcquistaTurni?open&Lang=EN

 

faceti-va rezervarile care vrea sa intre pe pista cu motoru la misano. vad ca sunt singurul care intra sambata dimineata.

a facut Bogdan blondu lista cu cine va intra pe circuit inclusiv eu dar o sa fiu la plimbare pe misano :)))...ideea e sa miros un circuit adevarat vb bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a facut Bogdan blondu lista cu cine va intra pe circuit inclusiv eu dar o sa fiu la plimbare pe misano :)))...ideea e sa miros un circuit adevarat vb bafta

stiu, dar spunea ca nu mai sunt locuri sau ceva de genu si sa facem inregistrarile independente. am facut pt Sambata dimineata si sambata seara is pe lista de asteptare pt Panigale. poate poate prind si eu ceva. acum trebuie sa astept confirmarea.

 

aia era si ideia la mine, sa miros o bucata de asfalt mai lata si mai mare. eu am un "pretenas" pe langa bologna, si cred ca vineri o intind cu el la un Track day vreo juma de zi. asta ramane de vazut daca gaseste el o pista cat mai accesibila.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu, dar spunea ca nu mai sunt locuri sau ceva de genu si sa facem inregistrarile independente. am facut pt Sambata dimineata si sambata seara is pe lista de asteptare pt Panigale. poate poate prind si eu ceva. acum trebuie sa astept confirmarea.

 

aia era si ideia la mine, sa miros o bucata de asfalt mai lata si mai mare. eu am un "pretenas" pe langa bologna, si cred ca vineri o intind cu el la un Track day vreo juma de zi. asta ramane de vazut daca gaseste el o pista cat mai accesibila.

da nu stiu am vb sa ne facem rezervarile inde[pendent ptr vizita la fabrica si muzeu de asta nu stiu nimic in fione o sa mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe forumul Desmoriders sunt mai multe detalii scrise de blondu. "va reamintesc ca inca nu s-a stabilit daca avem sau nu sesiune pe pista.

 

noi incercam tot ce putem"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cum am zis,dupa 12 juma.Chiar nu am cum altfel.Pacat ca ploua duminica.Daca ramane ceva dupa 12 juma,ne auzim maine dimin si stabilim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de actori :D

 

Cu siguranta...o sa iasa tare clipul de eveniment!

 

Va salut!

las ca daca e, eu unu promit ca o sa imi dau silinta :moto: :)) si om vedea ce va fi dupa aia :haha: :banana:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana una alta, o tura de pregatire a drumului catre Misano .. cu un montaj amator ..

 

https://www.youtube.com/watch?v=UeU3eYKMoHk

 

In alta ordine de idei, sunt din ce in ce mai convins ca o sa am nevoie de un parbriz pentru al meu monstru daca vreau sa mai am muschi la gat la intoarcere .. Prin urmare, as dori sa imprumut un parbriz (de preferat negru) pe perioada 16 - 27 iunie. Contra cost, contra bere, ne intelegem cumva .. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...