Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stiu daca se repara asa ceva, dar poti sa cauti SH. In acest sens, vezi la user-ul dealer aici pe forum, sau la Dafway.

Ei mai sunt cu dezmembrari.

Merci mult

Editat de iReal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, dupa S4r am trecut prin Honda CB1000R, CBR 600 RR si GSXR 1000, si aceste din urma fiind vandut de putin timp, probabil revin la fetitele cu sange albastru, de Borgo Panigale :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, dupa S4r am trecut prin Honda CB1000R, CBR 600 RR si GSXR 1000, si aceste din urma fiind vandut de putin timp, probabil revin la fetitele cu sange albastru, de Borgo Panigale :)

 

Te asteptam cu drag.

Pe ce model te gandesti sa te intorci printre noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. un electromotor de monster 750 unde gasesc? :) sau cineva care repara electromotoare?

e posibil sa am eu. adica nu stiu daca se potriveste cu cel de 748. cred ca de reparat pot sa trag eu un ochi. adica cred ca poti si tu. dar iti recomand sa te duci la baieti la service pt ca stiu mai bine ce fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cumva un LSL Clubman?

 

Ps. Is la bikers si-s doi ducatisti oarecum noi pentru mine, un 620 cred, galben cu rezervorul imbracat in piele si un 749 negru mat. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nu stiu, dar arata πzda!

Monster-ul galben cu tankpad-ul din piele, daca are cumva niste Termi din titan harsaite pe o parte, e fostul Monster a lui neamu.
749 dark le stiu doar pe al lui Vali (NePlace) si Tetea... dar asta a disparut de ceva timp de pe radar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si azi e ceva defilare, mars - pe traseul Miorita > eroilor, de la ora 14. Uite despre ce este vorba: http://www.facebook.com/events/273301136134189/

 

Daca vreti sa mergem in grup hai sa ne vedem la Academie la 13:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cumva un LSL Clubman?

 

Ps. Is la bikers si-s doi ducatisti oarecum noi pentru mine, un 620 cred, galben cu rezervorul imbracat in piele si un 749 negru mat. :D

ce dracu faceau astia pe tine mah..... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deja ma enerveaza baiatul asta. Se plimba pe gratis pe una dintre cele mai tari motorete la ora actuala prin niste peisaje de vis, se distreaza si... face poze.

Gelozie si raca? Check!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat ieri amenda 220 lei in 48h pt radar aveam 88km/h in localitate ...acum eu am mai castigat o data un proces verbal anu' trecut tot pt viteza dar eram cu masina si tot 88km/h aveam :) politistul m-a oprit si stiu ca de regula la motociclete te pune sa intorci motorul si face poza la numar dar mie nu mi-a zis deci nu are poza baiatu' cu nr meu de inmatriculare ...n-am semnat nimic evident ceva sfaturi pt judecata ...mss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladimir

Ca ai semnat sau nu, e irelevant. Depinde de judecator, dar in ultima vreme cam pierzi procesul. Vorbesc din ce am mai citit pe aici, pe forum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...