Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

2 hai sa vedem cum scapam de zair

 

Cu parere de rau, trebuie sa va anunt ca am vorbit cu JOK3R si m-a rugat sa va transmit ca nu se mai tine nicio adunatura... Ramane sa ne vedem la anu' si la multi ani.

Aaaa... si nici la Academie nu ne mai vedem ca ninge afara:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai 1 la mana terminati cu pozele cu ragalile aste de panigale ca au inceput sa mi se faca greata de ele ...

 

2 hai sa vedem cum scapam de zair

 

3 sa facem echipele ptr excursie fara zair :))))))

Mi-am luat un ac nou-nout, se infige fara aruncare.. voua chiar va arde de voodoo? :tempted:

 

 

Cu parere de rau, trebuie sa va anunt ca am vorbit cu JOK3R si m-a rugat sa va transmit ca nu se mai tine nicio adunatura... Ramane sa ne vedem la anu' si la multi ani.

Aaaa... si nici la Academie nu ne mai vedem ca ninge afara:

Da' nu stiai ca au facut statie de autobuz in fata treptelor noastre?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu Eugen vineri seara, si m-a intrebat cam cate persoane incap sau pt cati am loc. Ca sa fac publica informatia, am fost la un revelion 33, e drept

ca am dormit ca sardelele in conserva dar am incaput. Eu i-am zis ca 15 pana in 17 persoane e ok...mai mult d atat...va trebui sa facem rost d un cort sau sa

dormim pe la vecini :D



Bun, atunci sa dam drumul la o lista zic:

 

Buggy

Silviu

Mel

ATENTIE!!!!

Betivii si violatorii de babe au PRIORITATE !!! :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi stiti drumul.. mergeti altadata.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducati Scrambler vine la anul cu roti spitate, monodisc pe fata si motorul de pe actualul M796. Acelasi Monster 796 va primi motorul cu 4 supape de 821cc de pe Hypermotard, iar la varf de gama va aparea un Monstru nou, cu motorul de 1198cc de pe Multistrada.
Pam-pam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai angele vroiam sa dau si eu o veste cu scrambler ul si repede tu ce sa zic haha......deci cu iesirea silviu te tii dde sotii bine bine...mai adaugati si pe adi cu m900 le ca lam convins sa vina aproape cu motoru iau dat dezlegare sa iasa din judet :))))))))...ne vedem miercuri la seminar:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti......dar de cand v-ati facut asa de rai voi???? cum ma sa nu-l luam noi pe Zairu??? Buggy, pe mana cui te mai asezi tu sa te injure atat de tare??? si pe cine va mai chinuiti sa aruncati in Mures acum????ca in piscina nu ati reusit.....ii gasim si o gasca ca se descurca el bine cu alea impaiate, dar apoi cu alea vii:)))...deci eu zic ca merita sa ne distram :P

Fiti mai, oameni.....hai sa ne distram cu Zair.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti......dar de cand v-ati facut asa de rai voi???? cum ma sa nu-l luam noi pe Zairu??? Buggy, pe mana cui te mai asezi tu sa te injure atat de tare??? si pe cine va mai chinuiti sa aruncati in Mures acum????ca in piscina nu ati reusit.....ii gasim si o gasca ca se descurca el bine cu alea impaiate, dar apoi cu alea vii:)))...deci eu zic ca merita sa ne distram :P

Fiti mai, oameni.....hai sa ne distram cu Zair.... :cheers:

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducati Scrambler vine la anul cu roti spitate, monodisc pe fata si motorul de pe actualul M796. Acelasi Monster 796 va primi motorul cu 4 supape de 821cc de pe Hypermotard, iar la varf de gama va aparea un Monstru nou, cu motorul de 1198cc de pe Multistrada.

Pam-pam.

 

mai adaugati si pe adi cu m900 le ca lam convins sa vina aproape cu motoru iau dat dezlegare sa iasa din judet :))))))))...ne vedem miercuri la seminar:))))))

 

Buggy

Silviu

Mel + 1

addrianii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma lucrez la o noua formula cam 4 din ploiesti mai vedem....

 

apropo cu zair ar trebui sa se duca cu transalpistii si sa vanda ducatiuuu unor pasionati:)))))))))))))......



da nu inteleg de ce ducati scrambler pe galben e cu bascula normala si pe rosu cu monobascula asta e chiar aiurea......si da o sa mi se dea raspunsul ala stiu eu care de la aia cu motreta rosie:)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare prieteni monsteristi.

de vanzare, pana pe 05 septembrie.

daca doreste sa o cumpere un ducatist, pretul este negociabil, daca nu, este fix.

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&act=view&src=db&ID=536054&selpic=0&zoom=1#foto

mai multe poze pe facebook , profil mickey blueeyes , album amor amor

peace and love

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat m-am chinuit eu aseara sa ajung la academie, tot n-am reusit. langa Urziceni am reusit performanta de a rupe lantul. dar l-am rupt...

post-59565-0-38445700-1377800571_thumb.jpg

post-59565-0-91095600-1377800573_thumb.jpg

post-59565-0-38468000-1377800576_thumb.jpg

post-59565-0-73802600-1377800578_thumb.jpg

post-59565-0-96016400-1377800580_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...