Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se anunta vreme frumoasa in weekend si pe deasupra sambata este Marsul Moto Atentie soferi (motociclistii se strang la Fantana Miorita de la ora 14:00 si pleaca pana in centru - eroilor - la ora 15:00) https://www.facebook.com/events/170722496454397/

 

ce ziceti de o plimbare scurta - sa bem cafeaua/ceaiul intr-un loc frumos la 100 km de bucuresti si la intoarcere ne oprim la mars ?

 

ne strangem pe la 10:30 la OMV Baneasa si la 10:45 plecam pentru o plimbare scurta catre un loc dragut (aici sper sa veniti cu propuneri pentru un loc unde putem sa bem o cafea dar nu mai departe de 100-120km de bucuresti, de preferabil in nord), ne oprim la o poveste si ne intoarcem in bucuresti pentru mars astfel incat sa ajungem in jurul orei 14:30 la Miorita. pentru cei care nu au dimineata libera putem sa ne intalnim pe la 14:30 direct la Miorita.

 

Ce ziceti?

Pana acum sunt 4 doritori (eu, alex, tudor si andrei kinderu cel care de fapt a venit si cu idea )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate e cineva interesat. as fi luat-o eu, doar ca ma rist sa-i provoc maicamii un stop cardiac, daca ma mai bag in banii de casa :D ...

 

http://www.okazii.ro/motociclete-ducati/ducati-999-s-super-oferta--a133574815

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta vreme frumoasa in weekend si pe deasupra sambata este Marsul Moto Atentie soferi (motociclistii se strang la Fantana Miorita de la ora 14:00 si pleaca pana in centru - eroilor - la ora 15:00) https://www.facebook.com/events/170722496454397/

 

ce ziceti de o plimbare scurta - sa bem cafeaua/ceaiul intr-un loc frumos la 100 km de bucuresti si la intoarcere ne oprim la mars ?

 

ne strangem pe la 10:30 la OMV Baneasa si la 10:45 plecam pentru o plimbare scurta catre un loc dragut (aici sper sa veniti cu propuneri pentru un loc unde putem sa bem o cafea dar nu mai departe de 100-120km de bucuresti, de preferabil in nord), ne oprim la o poveste si ne intoarcem in bucuresti pentru mars astfel incat sa ajungem in jurul orei 14:30 la Miorita. pentru cei care nu au dimineata libera putem sa ne intalnim pe la 14:30 direct la Miorita.

 

Ce ziceti?

Pana acum sunt 4 doritori (eu, alex, tudor si andrei kinderu cel care de fapt a venit si cu idea )

sa mergem la Ploiesti, la Da Vinci sa mancam un parfait de halvita genial :)).....sau unde vreti voi (100-120 dus? sau dus-intors???)

 

poate e cineva interesat. as fi luat-o eu, doar ca ma rist sa-i provoc maicamii un stop cardiac, daca ma mai bag in banii de casa :D ...

 

http://www.okazii.ro/motociclete-ducati/ducati-999-s-super-oferta--a133574815

saraca....ea ca ea, dar eu sigur te strang de gat, daca nu te potolesti.......:*

 

guys, am o propunere....decenta de data asta :)))).....nu vreti sa ne vedem diseara un pic mai devreme la Academie? gen 18-18.30????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saraca....ea ca ea, dar eu sigur te strang de gat, daca nu te potolesti.......:*

da da da, tu :lol: de parca nu ti-ar place sa vezi ca fac muzeu acasa. :P oricum, am 916, 998 si te mai am si pe tine care le completezi pe restu'' :love:

 

News: Panigale Senna; 161 de bucati, exclusiv pentru Brazilia.

de ce doar pt Brasil?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce doar pt Brasil?

 

Nu stiu. Arata bestial. Si nu stiu nici de ce atat de putine. Adica stiu de ce (Senna a avut 161 de starturi in F1), dar sunt prea putine.

 

Pt ca Ayrton Senna era brazilian?

 

Si atunci de ce alte modele Senna (916 Senna, S4R Senna, etc.) s-au vandut (si) in Europa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

 

Si atunci de ce alte modele Senna (916 Senna, S4R Senna, etc.) s-au vandut (si) in Europa?

 

Nu stiu,nu sunt eu ala indoctrinat/obsedat de Ducati :) Eu doar i-am dat o pista (lui crazy), faptul ca Senna era brazilian (in caz ca nu stia).

 

 

@ Crazy: uite ce bine ar arata 998 tau in Senna color scheme (stiu,in poze e 916, dar e aproape identic,estetic vorbind).

post-77849-0-58057100-1381318203_thumb.jpg

post-77849-0-41903400-1381318204_thumb.jpg

post-77849-0-25408600-1381318205_thumb.jpg

post-77849-0-13264600-1381318206_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si atunci de ce alte modele Senna (916 Senna, S4R Senna, etc.) s-au vandut (si) in Europa?

Ca sa fie pt toata lumea

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...