Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dupa cum bine stiti, si anul acesta venim cu o oferta pentru iernat pe intreg sezonul. costul este 250 lei/sezon si include:

- monitrizare video 24/24 interior-exterior;

- incinta incalzita;

- reincarcarea periodica a bateriei;

- REDUCERI incepand cu 50% la manopera, pentru lucrarile pe timp de iarna.


post-66504-0-22682200-1382518617_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati bre prostiile :D

 

Maine se anunta vreme frumoasa. Ne-am gandit sa facem probabil ultima iesire in grup pe sezonul 2013, cel mai probabil pe Cheia pana la Il Refugio.

Plecare din Bucuresti pe la 10:30 -11:00. Pizza si cafea apoi inapoi acasa, pe lumina.

Nu s-au stabilit inca alte detalii.

 

E cineva interesat?

 

Spor,

Silviu

Editat de silvik1313
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare atentie, asfaltul e foarte rece, aderenta tinde spre zero si daca totusi reusiti sa incalziti gumele, se racesc foarte repede. Dimineata e ceata si frig, sa va imbracati bine si gentil cu acceleratia.

Eu nu merg ca am ceva de curatat la mobra inainte sa o bag la modificat putin si apoi la iernat :)

Drum bun sa aveti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati bre prostiile :D

 

Maine se anunta vreme frumoasa. Ne-am gandit sa facem probabil ultima iesire in grup pe sezonul 2013, cel mai probabil pe Cheia pana la Il Refugio.

Plecare din Bucuresti pe la 10:30 -11:00. Pizza si cafea apoi inapoi acasa, pe lumina.

Nu s-au stabilit inca alte detalii.

 

E cineva interesat?

 

Spor,

Silviu

 

absent motivat, plec in Turda (botez)

 

ca sfat confirm spusele lui adidas, astazi m-am balacit in ceata....brr

 

 

asfalt uscat si distractie placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca si concluzie:

 

"bun, deci ramane maine , 26.10, la Petrom Miorita, ora 10:30 intalnire, 11:00 plecare. Traseu: Buc - Ploiesti - Siriu cu intoarcere Cheia sau Siriu cu intoarcere DN1, hotaram la fata locului"

Apar si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam frig pentru plimbari in zona montana.

 

Daca vreti sa va simtiti barbati, in loc sa va dati cu motoreta prin frig, ma puteti ajuta pe mine sa mut niste mobila prin casa :D

 

Breaking news, vand motoreta de urgenta, caut job in amenajari interioare, se pare ca se obtin aceleasi senzatii .. la "temperatura camerei" si banuiesc ca si in conditii de siguranta crescuta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bun, deci ramane maine , 26.10, la Petrom Miorita, ora 10:30 intalnire, 11:00 plecare. Traseu: Buc - Ploiesti - Siriu cu intoarcere Cheia sau Siriu cu intoarcere DN1, hotaram la fata locului"

 

Dintre participanti se incumeta careva sa-mi intinda si mie lantul? E cam pe duca si prefer sa-l mai "intind" pana vine zapada.

Dau o bere.. fie doua, ca-as bea si eu una.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde ce intelegi prin "preturi de rezon". Eu de pe ebay am luat (vreo 50€ parca), au livrat in Romania fara probleme iar transportul a fost vreo 20€.

asa e ok....am gasit cu livrare doar intre 77-90 euro + livrare... dar mai insist. Ms de raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domule Doru neam imbarbatat bine de tot ieri la plimbare nu ...pe soarelele ala frumos ...si cum ziceam vrem sa continuam barbateala cu mobila aia nu si cu gatitul il luam si pe Silviu si aia eeee astia e barbati adevarati... :)))))

 

Paispeeeee, ce vrea Buggy sa zica e ca ai avut dreptate, am mers prin frig, ploaie, ceata, zapada, ne-am luptat cu frunzele ucigase de la munte si tot nu ne simtim barbati adevarati .. mai e valabila oferta cu mobila ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur!

Va ofer ocazia de a va testa abilitatile masculine prin mutarea unei biblioteci si a unui sifonier.

De asemenea, veti avea si oportunitatea de a va exersa abilitatile practice prin montarea unui nou dulap!

 

Satisfactia ego-ului masculin garantata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...