Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

As vrea sa tai codita la un monster 620... problema este ca nu gasesc sa cumpar sau sa "construiesc" treaba aia care in engleza ii zice short bracket si n-am de ce sa prind stopul si numarul in cazul asta, exista cineva care ma poate ajuta sau cineva care ar putea sa faca chestia aia ??? m-am uitat pe ebay.de si inca n-am gasit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gasesti tot ce ai nevoie pentru "tail chop" pe www.ducatimonstertailchop.com dar preturile sunt cam piperate. Eu mi le-am confectionat singur din platbanda de aluminiu. A iesit mai mult decat decent pot spune.

Succes la modificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesti tot ce ai nevoie pentru "tail chop" pe www.ducatimonstertailchop.com dar preturile sunt cam piperate. Eu mi le-am confectionat singur din platbanda de aluminiu. A iesit mai mult decat decent pot spune.

Succes la modificat.

ai cumva niste poze la "creatia" ta ??? tot pe site-ul asta ma uitam si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ai cumva niste poze la "creatia" ta ??? tot pe site-ul asta ma uitam si eu

Le am pe calc acasa.....dar o sa cobor în cursul zilei in garaj sa mai fac un set de poze

 

 

ai cumva niste poze la "creatia" ta ??? tot pe site-ul asta ma uitam si eu

Le am pe calc acasa.....dar o sa cobor în cursul zilei in garaj sa mai fac un set de poze

 

 

ai cumva niste poze la "creatia" ta ??? tot pe site-ul asta ma uitam si eu

 

am pus niste poze aici....daca te ajuta cu ceva. /index.php?/topic/704420-say-hello-to-my-little-friend/page-2&do=findComment&comment=3693255

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrat si eu in lounge, am mai avut monster dar data trecuta nu am apucat... acum am adus un s4 si un 620 din italia, le am la vanzare, la s4 ii scot numere rosii cum se face mai cald si daca nu il dau pana expira numerele alea il mai tin o vara, doua. nu am uitat de cand am avut primul monster-- senzatiile, feelingul, :)... daca nu apuc sa il dau ne vedem la o plimbare mai lunga monsters only.. cred ca ar fi super..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am doua monstrulete la vanzare s4 asta alb si un 620 i.e. ambele aduse de mine din italia, stare excelenta, fara zgarieturi, manuale, istoricul reviziilor,620-ul totul original pe el,vopseaua etc, s4-ul are modificari, tobe mivv titanium( dau si tobele originale ), toate elementele de carbon, etc..

post-48316-0-80693600-1393705667_thumb.jpg
post-48316-0-54609900-1393096484_thumb.jpg
post-48316-0-78941100-1393706106_thumb.jpg
post-48316-0-82979200-1393706586_thumb.jpg
post-48316-0-67286300-1392921206_thumb.jpg
post-48316-0-98096300-1392919435_thumb.jpg
cred ca apuc sa fac cateva ture si eu cu voi...pana vand s4-ul.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdaaa...felicitari ptr achizitie te asteptam miercurea la academie....si eu sunt deacord cu adidas... :)))))...succes

Daca nu faci fata cu caratul bauturii, sunt sigur ca putem pune mana de la mana sa aducem acolo toata bautura.

 

Mwhahahhahahhahha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e miercuri?

 

 

 

Nu. Azi e 19.

 

deci prindem sfarsitul lunii :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati colegi de forum si posesori de Ducati, avand in vedere ca sunt in cautarea unei noi motorete, daca cumva detineti unul din urmatoarele modele si doriti sa va scapati de ele, let me know :D

1. Streetfighter 848 / 1098

2. Monster S4RS Testastretta

 

Cu toate astea, sunt deschis si la alte sugestii de modele, poate iese un proiect frumos in cele din urma :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...