Sari la conținut

Motociclistu' Biciclist


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Daca nimic nu te satisface.. seek help.. si spun asta cu cea mai mare seriozitate, atat prieteneste, cat si din perspectiva unui student la psihologie.. :blink:

 

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,bine ca mi-ai spus sa nu mai vorbesc cu tine. :baldy: Nu ma poate ajuta cu forta daca nu vreau si eu sa ma ajut si nu poate sa-mi scoata din cap anumite convingeri.

 

Acum pe bune,mai vorbesc,dar sa nu zici nimic de domeniul in care o sa lucrezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DANE, MA 'NERVEZI RAU!

multam de poze, in principiu cred ca gasesc drumul.

john, la mine se mai aude ceva in afara de crichetzii pinioanelor si rularea cauciucurilor pe asfalt. cred ca atinge un cablu pe undeva dar nu stiu care si nu stiu unde. da' se aude. :blink:

ba, apropo de help autorizat. mie mi-a facut bine :baldy: some pills sa reduca deficitul de ce-ti lipseste si sa omoare niste neuroni si everything will be pinker.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DANE, MA 'NERVEZI RAU!

multam de poze, in principiu cred ca gasesc drumul.

john, la mine se mai aude ceva in afara de crichetzii pinioanelor si rularea cauciucurilor pe asfalt. cred ca atinge un cablu pe undeva dar nu stiu care si nu stiu unde. da' se aude. :blink:

ba, apropo de help autorizat. mie mi-a facut bine :baldy: some pills sa reduca deficitul de ce-ti lipseste si sa omoare niste neuroni si everything will be pinker.

 

Dar ce te enervez atat?? Ce iti pasa tie de mine?

 

Moa,lasa-ma in pace cu pastilele,nici sa nu aud de asa ceva.Alea mai rau fac.Sau te refereai la extasy? :blink:

 

Cablu nu prea are cum sa atinga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DANE, MA 'NERVEZI RAU!

multam de poze, in principiu cred ca gasesc drumul.

john, la mine se mai aude ceva in afara de crichetzii pinioanelor si rularea cauciucurilor pe asfalt. cred ca atinge un cablu pe undeva dar nu stiu care si nu stiu unde. da' se aude. :ph34r:

ba, apropo de help autorizat. mie mi-a facut bine :baldy: some pills sa reduca deficitul de ce-ti lipseste si sa omoare niste neuroni si everything will be pinker.

Uhmmmm.. nu esti blonda, daca nu ma insel, deci nu e neuronul, care, din exces de spatiu, belengheneshte in cutia craniana.. deci s-ar putea chiar sa fie ceva de la baisical.. :blink:

 

:cheers: Glumex.. Oficialmente: uita-te la roti, s-ar putea sa se fi descentrat vreo roata, ceva, si sa atinga cauciucul de cadru/furca, sau poate doar iti ating sabotii/placutele de frana.. sau a prins caseta de pinioane joc (worst case scenario) sau axul pedalier (daca e rulment, e de rau, daca e pe coroane, se rezolva usor, inseamna ca s-o fi strambat/rupt vreo camasha d-aia)..

 

Mai multe la fata locului, asa, cu "tzacane ceva" e cam greu.. :cheers: :blink:

 

Dar ce te enervez atat?? Ce iti pasa tie de mine?

 

Moa,lasa-ma in pace cu pastilele,nici sa nu aud de asa ceva.Alea mai rau fac.Sau te refereai la extasy? :ph34r:

 

Cablu nu prea are cum sa atinga.

Ce-ti pasa tie, chip de lut, dac-oi fi eu sau altul?? :cheers:

 

Don't worry, my friend, imi ofer ajutor celor care-l cer, nu mi-l impun.. :cheers: Daca te complaci in starea asta, e alegerea ta, si cand tzi s-o schimba macazu', iesi singur din ea.. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Don't worry, my friend, imi ofer ajutor celor care-l cer, nu mi-l impun..

 

Pai nu ziceam de tine ca nu esti calificat inca.Ma refeream exact la ajutorul ala specializat de care ziceai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare normal sa-mi pese de oameni pe care ii stiu.

ba, toti baietii pe care ii stiu (hm, poate majoritatea) sunt against pills. nici eu nu iau decat de nevoie (adica nu cand vad ca imi curge nasul sau ma doare capu' ca n-am dormit destul sau n-am mancat la timp). am zis mai sus ca m-au tampit. dar asa nu mi se mai pare ca nimic n-are rost. sau ma rog, ma pacalesc. :baldy:) ANYWAY! atunci cand le-am luat eram happy happy joy joy si le recomand oricui. :blink:) nu dupa capul lui, ofc. mie-mi plac psihologii.

end of offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare normal sa-mi pese de oameni pe care ii stiu.

ba, toti baietii pe care ii stiu (hm, poate majoritatea) sunt against pills. nici eu nu iau decat de nevoie (adica nu cand vad ca imi curge nasul sau ma doare capu' ca n-am dormit destul sau n-am mancat la timp). am zis mai sus ca m-au tampit. dar asa nu mi se mai pare ca nimic n-are rost. sau ma rog, ma pacalesc. :blink:) ANYWAY! atunci cand le-am luat eram happy happy joy joy si le recomand oricui. :blink:) nu dupa capul lui, ofc. mie-mi plac psihologii.

end of offtopic

Tuma' acu'?? :baldy:

 

 

 

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu am trait.

Seether - Fake it :baldy:

 

Eh, cand vei dori, vei trai!! Numa' sa nu fie cam tarziu, ca nu te tine organismu' la orice varsta sa faci tampenii, mai ales daca nu-l antrenezi.. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine cit ati scris de cind n-am mai fost eu pe aici! Sau am eu picat in alt topic? :baldy:

 

Acum m-am intors. Am fost azi sase la plimbare prin oras, de pe reno si motociclism: Lucman, polonete, alien_x, claus, Virgil si cu mine. Tineretului, Carol si Herastrau.

Alien_x si Lucman si-au testat pantalonii cei noi, de ciclism, din aia cu pampersi inauntru. Cica fac toti banii. (daca ai sa ingusta, as zice eu)

 

Io m-am ales cu super-bube! Am cazut de doua ori. Prima oara la trecerea printre o sirma si un cos de gunoi, la iesirea din Tineretului, in curba si pe nisip, si a doua oara pe bulevard in sus, uitindu-ma in spate dupa bajeti, cind m-am suit pe bordura. M-am lovit rau si a trebuit sa ne oprim la farmacie sa-mi iau apa oxigentata si fasa. Dau cu apa si sfiriie, brrr! E urîît!

 

Cam asa.

Acum dau pisica afara si ma culc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi vad ca e cam ploaie, dar maine e arcul. O sa ma prezint pe la ora 7, pe bicla, evident.

 

Cred ca ploua si in seara asta. Chiar vii cu bici'?

Poate imi fac si eu curaj si vin diseara in straie albe de mireasa, totul un tifon si-un leucoplast! :baldy:

Sa propun si o sedinta despre Transalpina sau abandonez subiectul? Alien_x si cu mine am merge. Astept sa vad daca fac rost duminica asta de rack si suporti de biciclete. In afara de noi, mai sunt inca doua persoane care-s deja in blocstarturi. Oameni hotariti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau mai bine stau si beau. apa minerala.

ce inseamna sa traiesti?

 

Adica am pus degeaba pozele cu traseul? :baldy:

 

Buna intrebare,sa simt ca am facut si eu ceva in viata macar pt. mine,sa fiu si eu fericit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ploua si in seara asta. Chiar vii cu bici'?

Poate imi fac si eu curaj si vin diseara in straie albe de mireasa, totul un tifon si-un leucoplast! :blink:

Treceti pe la Arc in seara asta?? In mod normal nu prea "gust" arcul, da' mi-ar face placere sa va vaz.. pe moshulik il stiu, da' macar apuc sa-i vaz troaca.. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stiu si io! Sa nu te punem degeaba pe drumuri... Eu am doua probleme: 1. m-a tras curentul de abia mai pot sa intorc capul spre dreapta (spre stinga - nimic!) si 2. nu pot pleca de acasa mai devreme de 18:20 (Berceni) si cu baltile astea nu stiu cit pot goni fara sa cad din nou :baldy: !.

Incerc sa vin. Bicicleta rosie si manusa trei sferturi de dantela alba :blink:

Editat de miau-miau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stiu si io! Sa nu te punem degeaba pe drumuri... Eu am doua probleme: 1. m-a tras curentul de abia mai pot sa intorc capul spre dreapta (spre stinga - nimic!) si 2. nu pot pleca de acasa mai devreme de 18:20 (Berceni) si cu baltile astea nu stiu cit pot goni fara sa cad din nou :blink: !.

Incerc sa vin. Bicicleta rosie si manusa trei sferturi de dantela alba :blink:

Eh, e inca naspa vremea, asa ca nu te agita.. Eu plec acu' de la munci (catre Berceni), ma'c direct acasa.. las' ca stabilim o reuniune de baisiclisti pe f'undeva, pentru schimb de experiente.. :baldy:

Oricum sunt cu offizieru', asa ca n-are farmec.. :blink:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uochei

Off-topic, cu.... dedicatzie?? :blink: Rolling Stones - Honky tonk (toata ziua am fost in mood de digein', asa ca don't ask.. :blink: )

 

Ceau, bre, eo ma'c catra casa!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy:

Ia sa ascultam noi muzichie... Desi eu ma gindeam mai mult la http://www.youtube.com/watch?v=wOzfjL4a_rc

 

Berceni zici? Daca e p-asa, ia mutam Arcu' biciclistilor la statuia aia de la Cultural.

Gata si eu cu off-topicul. Scuzati.

 

@cristigh si ceilalti interesati de o iesire la munte, de vineri seara pina duminica (25-27 iulie)- Propunere:

http://www.reno.ro/index.php?showtopic=112...t&p=1457664

 

Iesirea prespune masina si pe cineva care nu va merge cu bicicleta ci doar va conduce masina intre cele trei puncte: Rinca, Obirsia Lotrului si Ciungetu.

Cu somn penru toata lumea asa: 1. vineri seara la cabana la Rinca si 2. simbata seara la pensiune sau la cort in Obirsia Lotrului.

Ce ziceti?

 

____

 

De ce ati tacut asa?... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daneeeeeeeeee, dam o tura de ior daca castiga rossi? dupa cursa, normal. (oricum n-are mari sanse :crack: )

 

miau, lumea a tacut asa pentru ca, presupun eu, nu face trasee de astea cu bicla (de cand si-au cumparat moto, cel putin).

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daneeeeeeeeee, dam o tura de ior daca castiga rossi? dupa cursa, normal. (oricum n-are mari sanse :crack: )

 

Tu chiar vrei sa-ti rupi gatul in jurul lacului? Nu ai vazut ce bezna e? Sau in jurul lacului pe strada?

 

Dar oricum nu o sa castige Rossi.

 

miau, lumea a tacut asa pentru ca, presupun eu, nu face trasee de astea cu bicla (de cand si-au cumparat moto, cel putin).

 

E mai greu cu logistica:trebuie masina,suport de bicicleta,unu care doar sa conduca,mai greu asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...