Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda CBR125R


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E frumos motoru. Dai suportu de numar jos si baga numeru sub sa. O sa arate mai frumos fara suport de numar si samnelizari. Ii strici tot "aerul" ruff cu suportu ala :crack:)

Fugi mah de aici cu prostii dastea , parerea mea e sa-l lase asa arata de nota 20 !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fugi mah de aici cu prostii dastea , parerea mea e sa-l lase asa arata de nota 20 !!!

Merci man. Asta nu are ce face, imi place prea mult asa, oricum nu am de gand sa urmez sfaturile unui cocalar de 14 ani. Uite cine vorbea, el cu suportul ala de la R:)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l man, a gasit si el optiunea de copy/paste la PC.

 

 

E bun suportul ala cu semnalele, nu ma deranjeaza de nici un fel asa cum e.

Saptamana asta care vine, cred ca o sa imi pun un kit xenon pe ea, ramane de vazut.

Daca e frumos afara duminica si se poate merge poate iesim la o plimbare ceva, ce ziceti?

Mesaj completat

Ce ulei recomandati, care e cel mai bun?

Unde ai gasit tu kit bixenon pentru ea?Fara modificari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inviat si tu man? Hai cu permisu ala , ca ti se plictiseste cbr-oaica in garaj ;)

Nu se plictiseste frate :) , am scos-o azi la o plimbare pe zapada :wacko: .

 

Uhm , cred ca de saptamana care vine incep scoala ... adica alea 24 de ore de legislatie .. Si dupa ce termin cu astea incep practica ...

 

Ah , dar nu vezi ce urat e afara :| . Ninge-ntruna :| .

Editat de david4you26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se plictiseste frate :) , am scos-o azi la o plimbare pe zapada :wacko: .

 

Uhm , cred ca de saptamana care vine incep scoala ... adica alea 24 de ore de legislatie .. Si dupa ce termin cu astea incep practica ...

 

Ah , dar nu vezi ce urat e afara :| . Ninge-ntruna :| .

Vorbeste si tu cu Dumnezeu sa nu mai ninga ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa , ar fi bine :wacko:

 

Mi-am facut azi fisa medicala si testu' psihologic . Luni cred ca ma inscriu ;) .

 

cat a costat fisa medicala,test psiho? ... o sa ma apuc si eu de scoala pentru A1(cat de curand) si as vrea sa stiu cati bani mi-ar mai trebui inafara de cei 450ron pentru cursuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat a costat fisa medicala,test psiho? ... o sa ma apuc si eu de scoala pentru A1(cat de curand) si as vrea sa stiu cati bani mi-ar mai trebui inafara de cei 450ron pentru cursuri

Ajungi pe la 600-700lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat a costat fisa medicala,test psiho? ... o sa ma apuc si eu de scoala pentru A1(cat de curand) si as vrea sa stiu cati bani mi-ar mai trebui inafara de cei 450ron pentru cursuri

Pe mine m-a dus vro 800 500 scoala , 50 pshihologic , 130 analize + alte taxe ( de examen , de permis de nu mai stiu...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat a costat fisa medicala,test psiho? ... o sa ma apuc si eu de scoala pentru A1(cat de curand) si as vrea sa stiu cati bani mi-ar mai trebui inafara de cei 450ron pentru cursuri

 

Pai pe fisa medicala am dat 100 Ron la Victor Babes , si testu psihologic m-a costat 40 Ron , si scoala ma costa 500 Ron .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut posesor de cbr125 in cluj sau prin imprejurimi. URGENT!! si salutari vechiilor dar si noilor posesori :drink:

 

 

 

Sal, eu sunt din Cluj. Momentan CBR-ul imi este in service pentru revizie :wink: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
am cateva nelamuriri...cum e cu schimbatul uleiului...al filtrelor...in momentul de fata motorul are abia 700km..la 1000km am inteles k e primul schimb.

uleiul recomandat 10W-30. pe urma din cati in cati km se face schimbul?

 

Salut. Si eu vreau sa schimb uleiul la CBR si am citit pe net ca recomandat ar fi cel 10W 40, voi ati bagat 10W 30 si e totul ok ? ... CBR-ul meu este din 2004... voi pune in curand niste poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...