Sari la conținut

Zona Tineretului


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

salut,sunt Daniel,si stau pe Piscului,in blocul cu restaurantul lui Calinescu, fostul la Misto/La Calinescu.

Un naked mai batranior albastru inchis, suzuki gsx400,mare si greu :)

Va salut :)

danny_costin@yahoo.com

PS: Prin zona mea am vazut un F650, un hornet, si un yamaha r...6(?) negru la scara de vizavi.In coltul strazii mai e tot un f650 ,negru,si...eh..nu mai tin minte la ora asta.

 

nu prea sunt tineretisti pe aici...nu?

post-53912-0-34028500-1313093703_thumb.jpg

Editat de Darkthor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nevoie urgenta de sange grupa B3 RH-NEGATIV sau 01 RH-NEGATIV, va rog frumos! Cei dispusi sa doneze sunt asteptati luni dimineata la 8 la Spitalul Militar din zona Garii de Nord! Mai multe detalii aici /index.php?/topic/670264-nevoie-urgenta-de-sange-grupa-b3-rh-negativ/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salut, proaspat prin partile astea ale Romaniei, pe si mai scurt: nou venit in Bucuresti.

 

Avand in vedere ca e iarna si nu am sa incep cu motive moto si sfarsesc prin a semna cu "asfalt uscat", va propun altceva:

 

Dau spre adoptie una bucata pisica in V pe nume Ara (ca ii place sa stea pe umar si atuncea am zis ca merita nume de papagal)

Pisicuta are 3 luni, este vaccinata si deparazitata intern si extern si este invatata sa isi faca nevoile la wc.

 

Are caracteristicile comportamnetale unie pisici de Angora: mai afectuasa decat media si la fel mult mai jucausa decat pisicile pe care le-am vazut pana acuma, toarce des si foarte puternic (ca un V sau un mono mai obosit), ii place sa stea in compania oamenilor, ii place sa fie la inaltime (cu cat mai sus e ea cu atat mai bine).

Nu ii este frica, de nimeni si nimic; un singur lucru a speriat-o, cand s-a folosit un pikamer in casa. In rest nu se ascunde oameni, nu ai sa o gasesti ghemuita sub canapea si se pare ca ignora cu desavarsire orice sunet ce ar speria alte pisici (masina de spalat, aspirator, obiecte care cad in preajma ei, etc).

 

Pana acuma am hranit-o cu Royal Canin pentru pisici pana in 6 luni si diferite plicuri cu mancare "moale".

In rest mananca tot ce i-am dat: de la clasicul ton, iaurt, smantana, paine, fasole, masline etc.

 

Pisica isi ea dupa ea castroanele pentru apa si mancare, peria si ce mai alegea ea:)

 

Dorim sa isi gaseasca un camin care sa ii ofere cel putin la fel de multa afectiune si iubire! Ce va garantez este ca Ara va va rasplati din acest punct de vedere (in felul ei pisiciesc, bineinteles)

 

Sunt de gasit la 0724929828 sau horatiu.f.sasu@gmail.com

 

Iernare placuta!

post-41997-0-06172100-1324588406_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutari si La Multi Ani! Zilele aceste, tot cautand pe net oferte bune pentru mine si motorul meu am dat peste site-urile de cumparaturi in grup. Insa nu am prea vazut oferte pentru motociclisti si motociclete. Asa ca am deschis pe unul dintre site-uri o cerere in acest sens. Daca sunteti interesati accesati link-ul de mai jos si votati, poate avem sansa sa gasim si astfel de oferte. Nu incerc sa fac publicitate nimanui, vreau doar sa gasesc o solutie sa imi cumpar echipamente si piese mai ieftin, si cred ca si voi vreti acelasi lucru.

 

http://contact.adulmec.ro/forums/109909-oferte-noi/suggestions/2549193-echipamente-si-accesorii-moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut,

 

Stie cineva un garaj de inchiriat in zona timpuri noi pentru o mobra (inclusiv vara)?

Sau poate reusim mai multi sa ne intalnim, sa ne vorbim si sa inchiriam unul...

 

Ce ziceti?

Numai bine,

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut,

 

Stie cineva un garaj de inchiriat in zona timpuri noi pentru o mobra (inclusiv vara)?

Sau poate reusim mai multi sa ne intalnim, sa ne vorbim si sa inchiriam unul...

 

Ce ziceti?

Numai bine,

Dan

 

Salut Dan,

SI eu caut garaj pentru timpuri noi-tineretului. Ai gasit ceva? am si eu loc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Time for update dupa niste ani :)

 

 

Mai exista motoristi prin cartier?

 

Si la ce tavalug a venit peste garaje, au mai supravietuit unele? Ceva oameni care stiu de locuri prin garajele ramase ?

Sau suntem toti cu mobrele in fata blocului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am vazut ca pentru zona unirii nu este nimic deschis, deci pot sa ma alatur si eu la voi ?

 

Eu stau pe bld unirii nr20 de curand, am un cbr600RR , o intalnire cand facem ?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal

 

Time for update dupa niste ani :)

 

 

Mai exista motoristi prin cartier?

 

Si la ce tavalug a venit peste garaje, au mai supravietuit unele? Ceva oameni care stiu de locuri prin garajele ramase ?

Sau suntem toti cu mobrele in fata blocului?

Salut,

 

Mai sunt motoristi prin cartier, dar nu cunosc niciunul, eu imi tin mobra in curte, stau la casa pe lanariei , in spatele salii beb GYM, langa cladirea mare de sticla, unde se afla banca transilvania. daca mai locuieste cineva pe lanaraiei sau frigului spre parcul carol imi cer scuze de deranjul provocat acum o luna in incercarile mele esuate de a chinui mobra. si mi-ar face placere sa mai cunosc vecini noi, ca mai am nopti in care nu pot dormi si nu prea am cu cine sa mai ies, ca mai toti amicii mei s-au insurat si nu mai ies noaptea pe afara.

 

Intre timp ride safe!

Editat de Marian Vladau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, stai in zona mea :)

 

Acu depinde si de ce ora era cand trageai de mobra. Cea mai safe bucata de sprinteala fara sa deranjezi mi se pare de a liceu in sus spre Adesgo.

 

 

 

 

Ribo, bun venit, de zona Unirii nu stiu nici eu sa fie ceva centralizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...