Sari la conținut

Zona Domnesti Si Imprejurimi - Prezentati-va


Postări Recomandate

sal

sunt si eu prin prelungirea ghence pana in bariera,am un suzuki 600gsxf,mai am un prieten care are un vfr800 tot in prelungire,dornici de plimbari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal

sunt si eu prin prelungirea ghence pana in bariera,am un suzuki 600gsxf,mai am un prieten care are un vfr800 tot in prelungire,dornici de plimbari.

Sunteti bineveniti. Deocamdata Kiki e p-acolo.Eu mai am de stat un pic la Oradea dar in max 2 sapt sunt akolo.

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosmin_sn....asta e id.asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu momentan sunt in Oradea dar mai am un pic si ma intorc acasa(Domnesti).

Am vazut ceva motoare prin D si de aceea am deschis acest topic. :rolleyes:

 

 

Ma refer la Domnesti - Ilfov chiar dupa prelungirea Ghencea

Baieti mai am un pic si vin akasa. Sa vad cum fac k treb sa vin si cu moto si cu masina. Poate aduc motorasul pe vreo platforma ...vad eu. Ne auzim cand vin.

Editat de poloistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai de ales cu ce sa vi te sfatuiesc sa vi cu motorul:).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ma numesc bogdan, stau in prelungirea ghencea vis-a-visde primavara, am o busa albastra

Salut Bogdan! Bine ai venit. Un lucru este clar. Trebuie sa ne organizam un pic. Ca usor,usor ne strangem. Eu , Kiki , Cosmin, Ioana , Deea si acum tu Bogdan. Am intemeiat o familie deocamdata virtuala. Sapt viitoare vin si eu akasa si sa vedem cum facem sa ne cunoastem. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut bogdan,bine ai venit...Pe mine si pe amicum meu cu vfr ne gasesti mai mereu la petshop-ul dintre cele 2 spalatori...vis a vis de "barosanii".Vb pe mes poate iesim la o plimbare...:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar vad ca e activitate pe aici! Ciudat cum entuziasmul propriu legat de o plimbare cu moto dispare gand e vorba de calculul necesarului de teava de gaz, polistiren si gresie :crack: Las' ca se face casa si se aproba contractul cu Electrica (Kiki, sunt demoralizata cu asta...) si imi revin!

 

Super idee intalnire saptamana viitoare. Un loc, o zi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa ne vedem in fatza la Doricom,luni marti cand puteti eu zic pe la ora 18......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e in prelungirea ghencea...dar ma gandeam ca poate dam o tura prin oras si dupa aia ne retragem la un un suc.Doricom e dupa a 2 spalatorie aia rosie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e in prelungirea ghencea...dar ma gandeam ca poate dam o tura prin oras si dupa aia ne retragem la un un suc.Doricom e dupa a 2 spalatorie aia rosie.

 

Eu oricum nu pot veni cu motorasul k e neinmatriculat si e aici la or. Cred ca d data asta mergeti fara mine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau in spatele blocului gri cu balcoane roz(situat vis a vis de primavara) iar pet shop ul il stiu (mama soacra ii cumpara la catea grisine de la voi) iar motorul e momentan la vopsit si incaltat din vina unui prost care a intrat in mine cu masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA VEDEM CINE SE INSCRIE LA O PLIMBARE JOI VINERI:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem acolo o angajata,dar seara daca nu suntem plecati suntem si noi pe acolo.hai sa stabilim cum sa ne vedem toti la o bere fara alcool:)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aM TRECUt PE La 0.30 0 coloana de motociclisti...Erau 2 parcati cu care ne-am salutat......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu cei din militari o sa vedem meciul la terasa.O sa-l sun si pe Cucu maine sa vad daca vine,daca mai e cineva amator il asteptam.Daca vine Cucu poate sa vina cu el [t ca el stie unde e terasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...