Jump to content

Un Mic Ajutor, Va Rog...

rocs bv
 Share

Recommended Posts

pai uite ca se apropie si la mine sesiunea si mi-am cam dat seama ca am ramas in urma cu teme, proiecte si alea-alea, ca de' , plimbari cu motorul, iesiri in oras, alea-alea... stiti cum e. si azi mi-a venit o idee pt un proiect, dar pt a-l putea face am nevoie de ajutorul vostru, al motociclistilor.

e vorba despre un foarte scurt test asociativ verbal. pt fiecare cuvant indicat, tre sa spuneti(scrieti) alte 3-4 cuv pe care voi le asociati cu respectivul cuvant. nu exista raspunsuri bune sau rele, ma intereseaza doar la ce va ganditi cand intalniti acele cuvinte.

testul este scurt, intrucat nu e vorba decat de 4 cuvinte, dar am mare nevoie de cooperarea voastra pt ca nu mai am foarte mult timp.

cuvintele sunt : prietenie; loialitate; amici; intalnire. pt fiecare as vrea sa scrieti alte 3-4 cuv.

daca vreti sa ma ajutati,trimiteti-mi rasp voastre pe mail- rocsbv@yahoo.com, cu numele(sau doar prenumele) si varsta.

sper ca nu cer prea mult, desi stiu ca e super aiurea topicul pentru forumul asta, dar credeti-ma ca poate iesi ceva foarte dragut!

mersi mult de pe acum si astept rasp voastre! cat mai multe!!!!

mai, eu chiar ma gandeam ca pot apela pt atata lucru la voi, motociclistii...s-ar putea sa fiu dezamagita, se pare.. :rolleyes:

prietenie:ajutor,respect,atentie

loialitate:sinceritate,fidelitate,suport

amici:prieteni,secrete,simpatie

intalnire:oameni,bar,discutii

ar merge si pt fiecare cuvant spus de tine celelalte 3

vieru roxana,19 ani

Edited by pebbles

Ideea era sa ajutati fata trimitind raspunsuriile pe mail rocsbv@yahoo.com tocmai pentru a nu avea tendinta de a te inspira :)

Hello angel :laugh: