Sari la conținut

Caut Rideri....


kebacsorin
 Share

Postări Recomandate

Sunt din Galati, si caut bikeri dornici numai de offroad. Suntem cativa care ne dam, si ma gandeam ca poate pe acest topic mai socializam si noi, si ne facem mai multi! Asa k dak cititi topicul si sunteti din Galati -Braila, faceti-va simtita prezenta, si hai sa iesim la endureala.. :laugh: Iesim aproape in fiecare week, si uneori dupa 4 in cursul saptamanii.. Astept reply...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Galati, si caut bikeri dornici numai de offroad. Suntem cativa care ne dam, si ma gandeam ca poate pe acest topic mai socializam si noi, si ne facem mai multi! Asa k dak cititi topicul si sunteti din Galati -Braila, faceti-va simtita prezenta, si hai sa iesim la endureala.. :lol: Iesim aproape in fiecare week, si uneori dupa 4 in cursul saptamanii.. Astept reply...

nu se ingramadeste nimeni ??:lol: :lol: haideti oamenilor pe dealuri :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kebacsorin id-ul de mess, da-mi un mesaj, si facem schimb de nr de tel... si hai in echipa.. noi si azi ne-am dat..

maine .. sau mai bine zis, azi .. ;) sambata (17.mai.08) cineva interesat de o iesire .. la un enduro ?;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine .. sau mai bine zis, azi .. ;) sambata (17.mai.08) cineva interesat de o iesire .. la un enduro ?:laugh:

te-ai hotarat unde vrei sa mergi azi noapte in vis ?

 

maine .. sau mai bine zis, azi .. ;) sambata (17.mai.08) cineva interesat de o iesire .. la un enduro ?:laugh:

te-ai hotarat unde vrei sa mergi azi noapte in vis ?

ai spus ca mergi duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai hotarat unde vrei sa mergi azi noapte in vis ?

 

 

te-ai hotarat unde vrei sa mergi azi noapte in vis ?

ai spus ca mergi duminica

am iesit si sambata ;) chiar daca vineri seara am fost SHPART ;)) ... si inca ce acctiune a fost sambata :laugh:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
daca vor baietii tai recomandari despre transnistria, sa ma intrebe pe mine :crack:...

Intradevar exista drumul ala care mergi 1 min prin Moldova. Singura parte proasta este ca te cam impusca la taxe, de reconstruire a satului de frontiera, etc, mizerii de-astea.

Astept si eu o varianta mai buna. Auzisem ca era un bac spre Reni, dar nu mai stiu nimic de asta.

 

 

kebacsorin id-ul de mess, da-mi un mesaj, si facem schimb de nr de tel... si hai in echipa.. noi si azi ne-am dat..

 

 

nu are idee ce inseamna cross dar are cebere! honda, frate ca e cea mai buna! ignoranta e la putere in galati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut! A

 

Salut! Am un DR 350 si vreau sa ies la o endureala pe unde mergeti voi sau poate pe la Macin. Nu stiu daca sunt trasee enduro acolo ca n-am cautat. In orice caz poate iesim azi, daca nu, in weekend ca apoi plec la Bucuresti si pierd ocazia.

Pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
nu are idee ce inseamna cross dar are cebere! honda, frate ca e cea mai buna! ignoranta e la putere in galati!

 

io is din macin shi am shi eu o motocicleta de cros de 250 marca wt motors... bogdy_kart2006 e id meu shi ash avea nevoie de camere pt ea care are ca vreau sa cumpar shi apoi is gata de drummm shi ma bag shi iooo.. helppp plsss

:unsure:

 

Salut! A

 

Salut! Am un DR 350 si vreau sa ies la o endureala pe unde mergeti voi sau poate pe la Macin. Nu stiu daca sunt trasee enduro acolo ca n-am cautat. In orice caz poate iesim azi, daca nu, in weekend ca apoi plec la Bucuresti si pierd ocazia.

Pace!

 

sunt din macin shi am shi eu un motor de cross marca wt motors dar imi trebuie camere la ea shi apoi is gata de drum... helpp please de unde pot sa imi iau .. id: bogdy_kart2006

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

acuma iesit ma la iveala ? cand nu mai am enduro ?! off...

De la Macin , aveti trasee enduro de va saturati. Puteti intra pe drumul de cariera prin munti, pana sus.... puteti ocoli muntii si ajunge la Padurea Mare, un loc fantastic si deloc plictisitor. Bafta multa. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Galati, si caut bikeri dornici numai de offroad. Suntem cativa care ne dam, si ma gandeam ca poate pe acest topic mai socializam si noi, si ne facem mai multi! Asa k dak cititi topicul si sunteti din Galati -Braila, faceti-va simtita prezenta, si hai sa iesim la endureala.. :) Iesim aproape in fiecare week, si uneori dupa 4 in cursul saptamanii.. Astept reply...

atv-isti suntem vreo 4-5 ,poate ne intalnim si ne organizam la o iesire! id. mess. "catalin_i_buruiana"

Editat de catab
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

poate va intereseaza pe vreunul! aveti ecipament complet, fara cizme*(am si cizme dar is mai scumpe, tcx pro2)

e negociabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 4 years later...

Salut

Vechi topicul dar fac o incercare.Incepator- Suzuki DRZ 250 neimatriculat si fara permis caut colegi pentru iesiri in zona Galatiului sau peste Dunare,M-tii Macin,etc.Am o camioneta care poate transporta 2-3 motociclete.

mail nistordan2000@yahoo.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Nu se mobilizeaza nici un rider din Galați-Braila sa propună un program de ieșiri in weekend-uri ? Vad grupuri răzlețe de cate 2-3 fara o întâlnire concreta, in ambele orașe. Cred ca ar fi constructiv, daca s-ar organiza la nivel de oras câte o întâlnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se merge mult mai bine singur...mă rog, eu merg mult mai bine singur. Mă opresc cînd vreau, cît vreau, unde vreau, merg cum vreau, asta e, sînt un egoist :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Se merge mult mai bine singur...mă rog, eu merg mult mai bine singur. Mă opresc cînd vreau, cît vreau, unde vreau, merg cum vreau, asta e, sînt un egoist :)

 

Asa e, si eu prefer singur, dar cateodata parca ai mai vrea sa schimbi o vorba cu cineva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se merge mult mai bine singur...mă rog, eu merg mult mai bine singur. Mă opresc cînd vreau, cît vreau, unde vreau, merg cum vreau, asta e, sînt un egoist :)

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+2


» Post actualizat in 31 Mar 2015 06:21

asta inseamna libertate, nu grup de 50 de insi care opreste din 50 in 50km.


» Post actualizat in 31 Mar 2015 06:21

*cifrele pot varia :grinbandit:


» Post actualizat in 31 Mar 2015 06:23

Asa e, si eu prefer singur, dar cateodata parca ai mai vrea sa schimbi o vorba cu cineva....

 

ps. iei o gagica in spate sau un prieten si o sa vezi ca ai si cu cine vorbi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Sunt nou aici si tare bine mi-ar prinde un sfat pentru achizitionarea unui motor de enduro. Nu am mai avut pana acum . Am 1.90m in jur de 110Kg. Ce imi recomandati ? Am tot citit pe forum tot felul de pareri dar nimic concret. Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce intelegi prin enduro?

Vrei sa mergi cu moto pe platforma, o dai jos, iti faci de cap 2-3 ore prin padure, camp si dealuri si apoi inapoi acasa?

Sau vrei ceva care sa mearga onorabil pe asfalt si sa nu dea inapoi cand e vorba de un neasfaltat sau un offroad usor, fara noroi sau carari de munte? Totul cu acelasi moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...