Sari la conținut

Topicul atasistilor. Pagina oficiala


Aleko
 Share

Postări Recomandate

CA va plac asa de mult atasusile vand un atas de ij jupiter care vrea sa ma sune la 0726 092341 sa sa-mi scrie pe mail la crow_metal@yahoo.com va astept sa sunatzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mda... al lui e ... am recunoscut politehnica din polizu [acele minunate ziduri]... oricum dak te uitzi la numerele din poze si cele de la ID-ul lui aleko vei vedea ca sunt la fel...

 

uite aici o poza de la "asamblarea" de dupa cumparare... [ copyright Aleko :banana: ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis ca nu-mi plac. Am azi ca e mai geru sa te strecori printre "conserve" cu ele, de asta e putin mai nasol cu ele. Oricum, pe 3 roti, nu poti sa te stercori...

Toate bune :banana:

Editat de hoinar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INCA N-AM MOTOR,NICI CU ATAS,NICI FARA,DAR PINA LA ANUL SIGUR IMI IAU. EXISTA IN BUC. UN PUNCT DE INTILNIRE PT. ATASISTI? AR FI MISTO SA O ARDEM PRIN ORAS CIT MAI MULTE ATASE ODATA<UN FEL DE PARADA PE SEST>? IA ZI MISTER COMBAT. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE CIND CU JAPONEZELE NU PREA MAI VEZI CEVA ORIGINAL.SA NU SE INTELEAGA CA AM CEVA CU ELE,DAR ORIGINALITATI NU MAI VEZI.DE VITEZA LA GREU,CEVA ENDURO,DA AM VAZUT UN ATAS ZILELE ASTEA LA TELEVIZIUNE DE IMI VENEA SA-I ZIC LUI AIA CARE CONDUCEA MASINA SA OPREASCA ACOLO,MAI NASOL CA MA DUCEAM LA MUNCA SI NU PUTEAM SA INTIRZII. SA MOR EU DE NU IMI PARE RAU DE CITE MOTOARE FARA SUFLET VEZI PE STRADA. EI,HAI CA M-AM DESCARCAT. :banana: :what: :lol: :finger: :finger: :finger: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI STRES LAP,AICI AI UITAT SA FACI SPUMA LA GURA CA SINT NAZI.

 

TE ROG EU,FA-MA ALBIE DE PORCI,CA ASA E FRUMOS INTRE MOTORISTI,DA NU UITA CA SI ALTU O SA TE FACA PE TINE,DE EXEMPLU.......MOLDOVEAN.ITI CONVINE?

 

EU INSUMI SINT MINDRU CA SINT MOLDOVEAN.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee... din fericire/pacate mi-am luat de curand planeta 5 [solo :banana: ] si permis de A.

 

acum ca ma uit la post parca sunt cam aiurea denumirile linkurilor dar raman cu sechele de sesiune: medial, caudal, cranial, lob frontal, parietal, cheilognatopalatoschizis..... :what: :lol: :finger: :finger: :finger:

 

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...