Sari la conținut

Topicul atasistilor. Pagina oficiala


Aleko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ar fi trebuit sa insisti.

salut am isistat cat am putut , fara acele doua hirti nu puteam face nimic, chiar dinicutu ni lea spus pe spicher ca prietenul meu ing la rar era in pom cu atase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta vopseaua, e "lovitura de ciocan"? Abia astept s-o vad si la lumina naturala.

Un paste fericit tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! E vopsea terosonica cauciucata si peste am dat cu verde.O sa o vezi,ne intalnim sigur in vara asta. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

de7c8d253968393.jpg
Multumesc lui Laurentiu pentru sfaturi! Am avut cateva probleme cu incarcarea si s-au rezolvat prin telefon :hug:

 

Cu mare placere. Zi-i lu' 'nea Gicu ca-l astept pe la mine. E musai sa vina cu IJ-ul :D

 

din pozele tale furca pare cam stramba, sau e doar o iluzie?

 

Nu e iluzie. Telescopul stang este dereglat sau foarte uzat.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ITP trebuie programare facuta ?

Da . La RAR sigur , acum si la unele statii particulare depinde de cat sunt de aglomerate .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mers direct, fara programare. Un ITP dureaza in jur de 1/2 ore si probabil este mai elegant o programare, pentru a nu pierde mult timp. Dar acum depinde de fiecare statie cum se organizeaza.

Editat de Viorel Balmez
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da . La RAR sigur , acum si la unele statii particulare depinde de cat sunt de aglomerate .

Mie imi scade itp-ul anul acesta la ij-ul 56, trebuie sa trec si eu pe acolo . Multumesc.

 

Eu am mers direct, fara programare. Un ITP dureaza in jur de 1/2 ore si probabil este mai elegant o programare, pentru a nu pierde mult timp. Dar acum depinde de fiecare statie cum se organizeaza.

 

Unde ai facut itp-ul fara programare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea cunosc zona, dar treci de Vinexport (cred ca asa se cheama), care este pe dreapta si la aproximativ 600-700 m se face o strada la stanga unde scrie pe colt ITP. Parea ca o fosta autobaza.

Editat de Viorel Balmez
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea cunosc zona, dar treci de Vinexport (cred ca asa se cheama), care este pe dreapta si la aproximativ 600-700 m se face o strada la stanga unde scrie pe colt ITP. Parea ca o fosta autobaza.

da fosta autobaza. multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi am montat un Velo x562 pe XR250 .Mai de facut vopsire ,parte electr.si scaun.Aici v-as ruga care avetiun asemenea atas -imi trebuie o poza cu piesele scaunului vazute din spate deoarece nu am scaun si nu stiu cum se prind original. mentionez ca in barca am doua piese de tabla pe podea si o gaura in spate sus deasupra spatarului. de asemenea as dori sa intreb daca a reusit careva sa treaca atas pe acte la o motocicleta japoneza. Iaca si poze.

post-11957-0-68651000-1368650695_thumb.jpg

post-11957-0-48564200-1368650875_thumb.jpg

Editat de karpatenwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi am montat un Velo x562 pe XR250 .Mai de facut vopsire ,parte electr.si scaun.Aici v-as ruga care avetiun asemenea atas -imi trebuie o poza cu piesele scaunului vazute din spate deoarece nu am scaun si nu stiu cum se prind original. mentionez ca in barca am doua piese de tabla pe podea si o gaura in spate sus deasupra spatarului. de asemenea as dori sa intreb daca a reusit careva sa treaca atas pe acte la o motocicleta japoneza. Iaca si poze.

salut, vezi ca am eu poze la pagina 88 postul1758 ,eu nu am reusit sa fac omologarea .. trebuie alergat si la propiu si la figurat ,momentan am renuntat dar nu este inposibil mai in trebuiau doua hirti si ceva lovele si se rezolva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cristi74. Cu placere. Vezi ca inspectorul are o Jawa si este un vechi motociclist. Asa ca fara probleme, cunoaste mobrele noastre ce fac si ce pot ele. Nu te freaca fara rost :hug:

Poate primesc un sfat unde pot sa merg si in Bucuresti. In august urmeaza motoreta mea. Mersi.

Editat de Viorel Balmez
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cristi74. Cu placere. Vezi ca inspectorul are o Jawa si este un vechi motociclist. Asa ca fara probleme, cunoaste mobrele noastre ce fac si ce pot ele. Nu te freaca fara rost :hug:

Poate primesc un sfat unde pot sa merg si in Bucuresti. In august urmeaza motoreta mea. Mersi.

Da acum il stiu este tata motociclistilor prieten cu nea Costel, nea Valeanu titan-ul motociclistilor anii 70-80. Cand ne intlnim iti povestesc multe despre eii.

Succes.

Editat de cristi74
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...