Sari la conținut

Accidente


LeoBadBoy
 Share

Postări Recomandate

Marsul de aseara a demonstrat ca nu suntem singuri si ca la greu putem fi uniti! Ne-am aratat respectul fata de un om care a plecat prea curand dintre noi si am incercat sa le aratam celorlalti ca existam, fie ca unora le place, fie ca nu! Pentru toti cei care am fost acolo cu trupul, mintea si sufletul nu pot sa resimt decat respect! Va multumesc!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PACAT ! PE CRISTI SI SOTIA LUI AM AVUT FRUMOASA OCAZIE SA-I CUNOSC PERSONAL LA INTRUNIREA POSESORILOR DE HAYABUSA DE LA SIBIU ! PE SCURT O BUSA CARE A ZBURAT SPRE CER ! R.I.P SI..................................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

zilele astea au avut loc doua accidente. unu la golesti si al doilea in focsani. cel de la golesti este accident parca tras la indigo de a lungul anilor motociclistul merge regulamentar iar masina cu boul la volan ii taie calea. rezultatul = motociclistul are piciorul rupt in restt este bine ,oricum va dura ceva timp recuperarea :(. iar al doilea sa intamplat in fata muzeului de istorie in care a fost implicat Sorin care avea si pasager si o baba care isi cauta probabil moartea traversand prin loc nepremis. de Sorin din cate am auzit este bine , la fel si pasagera lui . au ceva julituri din cate am inteles, oricum e bine ca au scapat si nu sa intamplat ceva mai grav. Cat despre mamaia aia nebuna nuj ce sa mai zic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zilele astea au avut loc doua accidente. unu la golesti si al doilea in focsani. cel de la golesti este accident parca tras la indigo de a lungul anilor motociclistul merge regulamentar iar masina cu boul la volan ii taie calea. rezultatul = motociclistul are piciorul rupt in restt este bine ,oricum va dura ceva timp recuperarea :(. iar al doilea sa intamplat in fata muzeului de istorie in care a fost implicat Sorin care avea si pasager si o baba care isi cauta probabil moartea traversand prin loc nepremis. de Sorin din cate am auzit este bine , la fel si pasagera lui . au ceva julituri din cate am inteles, oricum e bine ca au scapat si nu sa intamplat ceva mai grav. Cat despre mamaia aia nebuna nuj ce sa mai zic...

 

 

Sorin ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cel de la golesti eu am avut parte :hurt: acum sunt internat la spitalu militar si astept ca miercuri sa intru in operatie. Am ruptura de femur inchis, mi se va pune tija si saptamana viitoare din ce am inteles ma da acasa.a venit si cel vinovat azi la spital sa-mi zica ca reparatia la bora lui din 2005 costa 5000 de euro :lol: parca asta ma interesa pe mine dar asta e omu. sa vedem ce o mai fi in continuare

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cel de la golesti eu am avut parte :hurt: acum sunt internat la spitalu militar si astept ca miercuri sa intru in operatie. Am ruptura de femur inchis, mi se va pune tija si saptamana viitoare din ce am inteles ma da acasa.a venit si cel vinovat azi la spital sa-mi zica ca reparatia la bora lui din 2005 costa 5000 de euro :lol: parca asta ma interesa pe mine dar asta e omu. sa vedem ce o mai fi in continuare

brrr cand te am vazut cu chestiilea alea infipte in picioare ma apucat groaza :) insanatosire grabnica frate iar la taranu cu bora dai la mumu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care Sorin??? Ce moto are? Stiu patru oameni cu numele asta!

Ce naiba bre, au innebunit toti conservarii si pietonii?!

Sanatate maxima Georgian, sanatate Sorin! Cascati ochii si uitati-va dupa prosti!

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cel de la golesti eu am avut parte :hurt:

 

 

ÎnsănătoÂşire grabnică cu cât mai puține sechele ! :cheers:

 

Iar despre cei care încă nu au înțeles că rularea pe mai puține roți decât are vehiculul specificat în fiÂşa tehnică este grav dăunătoare sănătății, pot să spun că nu mă încearcă nici milă, nici regrete, nici compasiune ! Multă sănătate tuturor Âşi nu numai la oase ci Âşi la mansardă !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc ptr sprijin o sa va tin la curent, apropo de sorin ce se aude ?

Dacă pot să te ajut cu ceva spune-mi. Mai cunosc pe unul pe altul prin mediile medicale. Sănătate Âşi recuperare uÂşoară.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Georgian si insanatosire grabnica . Am ajuns la cateva minute dupa producerea accidentului ...am inceput sa tip la aia de ce ti-au scos casca initial , apoi m-am mai calmat..am vazut ca esti ok ( relativ ) , doar cu probleme la picior ( o imagine infricosatoare ) .

 

Sper sa te faci bine si fara sechele . Sfatul meu e sa nu-l ierti pe idiot , sa nu cazi la invoiala cu el pana nu te faci bine ...apoi sa iei pielea dupa el .

 

Pentru orice alt ajutor nu ezita sa ma apelezi . Postez niste poze ...daca te deranjeaza spune-mi si le scot .

 

post-7569-0-89572800-1313517468_thumb.jpgpost-7569-0-42476000-1313517522_thumb.jpgpost-7569-0-10008800-1313517580_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, a fost motor, un kawasaki ninja zx-10r! tipu' era destul de bine, doar ca era speriat. El dupa cate am vazut eu (urme pe asfalt) venea dinspre C.E.C. si vroia sa mearga inainte, iar taximetristul venea dinspre parcuri si vroia sa faca stanga, se pare ca taximetristul a fortat semaforul si....... carnet de conducere anulat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, a fost motor, un kawasaki ninja zx-10r! tipu' era destul de bine, doar ca era speriat. El dupa cate am vazut eu (urme pe asfalt) venea dinspre C.E.C. si vroia sa mearga inainte, iar taximetristul venea dinspre parcuri si vroia sa faca stanga, se pare ca taximetristul a fortat semaforul si....... carnet de conducere anulat!!!

inseamna ca nu era de pe la noi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zx 10 si noi nu l stim ? :scratch:

Citeste mai Gajo..nu te mai arunca ca fata mare la p..a! Valabil si pt Giorgio ala....A scris Dya de mult cine era pe motocicleta !

Editat de RKT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...