Sari la conținut

1 Mai Pe Plaja


stulewa
 Share

Postări Recomandate

locatie: litoralul marii negre

reteta: 1 bucata exc 525, 130-140KM/h, cauciuc relativ uzat pe spate, sant de 3-4 m latime...

se lasa la foc mic si se scoate dupa 2-3 ore de spital

rezultatul: glezna dreapta scrantita, ochii umflati si alte vanatai

 

mi se spune NADIA si dau meditatii la flic-flac-uri fara maini(se utilizeaza capul)

concluzii: NU TE UITA NICIODATA INAPOI IN TIMPUL CURSEI

 

 

PS:sunt ok acum, mai tre sa duc munca de lamurire cu piciorul ca nu prea vrea sa intre in cizma dar il pacalesc io pana in we :(

post-1864-1210761574_thumb.jpg

post-1864-1210761606_thumb.jpg

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatie: litoralul marii negre

reteta: 1 bucata exc 525, 130-140KM/h, cauciuc relativ uzat pe spate, sant de 3-4 m latime...

se lasa la foc mic si se scoate dupa 2-3 ore de spital

rezultatul: glezna dreapta scrantita, ochii umflati si alte vanatai

 

mi se spune NADIA si dau meditatii la flic-flac-uri fara maini(se utilizeaza capul)

concluzii: NU TE UITA NICIODATA INAPOI IN TIMPUL CURSEI

 

 

PS:sunt ok acum, mai tre sa duc munca de lamurire cu piciorul ca nu prea vrea sa intre in cizma dar il pacalesc io pana in we :(

 

Ce Nadia, frate, ca arati ca Doroftei dupa un meci de 20 de reprize de incasat...

Sanatate si, nu in ultimul rand, Succesuri! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bulan ai avut... DIN NOU ! A cata viata s-a dus acum ?

 

P.S. Pune si poze cu casca sa se vada cum s-a belit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amr 7 vieti, am avut casca... tre sa imi iau alta ca a veche s-a spart... mi-am unflat ochii din cauza ochelarilor si nu mi-am spart nasul pt ca e o diferenta intre castile de cross si cele de viteza...

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amr 7 vieti, am avut casca... tre sa imi iau alta ca a veche s-a spart... mi-am unflat ochii din cauza ochelarilor si nu mi-am spart nasul pt ca e o diferenta intre castile de cross si cele de viteza...

 

esti de belea!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce Nadia, frate, ca arati ca Doroftei dupa un meci de 20 de reprize de incasat...

Sanatate si, nu in ultimul rand, Succesuri! :(

 

Nadia, Nadia, ca stie el de ce a zis Nadia. Si ca sa stiti de ce Nadia, imaginativa o matura ce se rostogoleste cand in coadaa cand in capatul opus (flic-flac). Fa lucrul asta de cateva ori la rand si ai sa vezi de ce Nadia. E, cam asa a facut si el, cand in cap cand pe talpi si tot asa pana s-a oprit.

 

Bai Jumba mai usor taica. Viata-i lunga.

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatie: litoralul marii negre

reteta: 1 bucata exc 525, 130-140KM/h, cauciuc relativ uzat pe spate, sant de 3-4 m latime...

se lasa la foc mic si se scoate dupa 2-3 ore de spital

rezultatul: glezna dreapta scrantita, ochii umflati si alte vanatai

 

mi se spune NADIA si dau meditatii la flic-flac-uri fara maini(se utilizeaza capul)

concluzii: NU TE UITA NICIODATA INAPOI IN TIMPUL CURSEI

 

 

PS:sunt ok acum, mai tre sa duc munca de lamurire cu piciorul ca nu prea vrea sa intre in cizma dar il pacalesc io pana in we :moto:

 

 

Bravo Stuly.....esti frumoasa foc.....dar fara noroc.... :) . Un nou look, o noua atitudine :(

 

Sa te faci bine repede.....si nu te mai uita niciodata in urma......viata merge inainte....dar nu cu 130/h :moto: .

 

 

1 Mai cu peripetii......ai ce povesti nepotilor!

 

Sanatate numa' bine!!!

Editat de Bogdanel_P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altfel te vede lumea mah :(

 

Ai putea zice ca priveste viata cu alti oki ! :)

 

O.T. :Masaj usor cu crema de galbenele si te faci mai repede bine ,dar numai dupa ce trec vanataile prin toate culorile curcubeului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea zice ca priveste viata cu alti oki ! :)

 

O.T. :Masaj usor cu crema de galbenele si te faci mai repede bine ,dar numai dupa ce trec vanataile prin toate culorile curcubeului.

Eu cel putin, clar il vad altfel :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca iti sta mai bine vanat asa...

si chiar ma uitam dupa voi de 1 mai .. .moa' ce m-as fi dat si eu...

:( hai bafta ...

cred ca te-a batut una dupa ce i-ai aruncat cu nisip pe cearsaf mai degraba

 

sau ca in Sideways :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma inscriu si eu aici

 

cam baut, ma gasesc cu @nou_nascut sa scoatem dragstaru de 650 pe mocirla, noaptea la o tura...mocirla pe care noi n-am vazut-o de bauti ce eram :moto: ma roaga omu sa n-o scap, ca in cateva mii e necazuta...eee, cum sa scap eu motor mergand lejereanu, in treapta I?lasa bre ca ma descurc....fac 10 metrii, apoi, BUF....am avut atata sperietura in mine(nu de cazatura, ci ca ii scapasem motoru omului) incat am iesit si l-am ridicat instant, singur, doar cu bratele, fara anumite tehnici speciale :)) si mobra are vro 250 de kile....evident ca m-am simtit aiurea fata de om(si inca ma simt)...a luat si el motorul sa il duca la loc, aceiasi 10 metrii, si BUF si el :moto: trebuie sa specific ca abia se putea merge pe jos, si cei care stiu, vineri noaptea, dupa ploaie, vama era un mare patinoar...

 

a doua zi, mahmuri, constatam ca mobra inafara de pamant nu are nimic problematic, si ne uitam imprejur si vedem mocirla pe care am scos noi motoru....recunosc, am exclamat "ba da prosti suntem" :(

 

mi-a fost invatatura de minte... :moto:

 

morala: alcoolu dauneaza grav plictiselii :moto:

 

PS: ii multumesc oricum omului pt gest, si pt beuta cu votci pe care am tras-o :moto:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatie: litoralul marii negre

reteta: 1 bucata exc 525, 130-140KM/h, cauciuc relativ uzat pe spate, sant de 3-4 m latime...

se lasa la foc mic si se scoate dupa 2-3 ore de spital

rezultatul: glezna dreapta scrantita, ochii umflati si alte vanatai

 

mi se spune NADIA si dau meditatii la flic-flac-uri fara maini(se utilizeaza capul)

concluzii: NU TE UITA NICIODATA INAPOI IN TIMPUL CURSEI

 

 

PS:sunt ok acum, mai tre sa duc munca de lamurire cu piciorul ca nu prea vrea sa intre in cizma dar il pacalesc io pana in we :(

 

ceva de Eminescu nu ai? esti penalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem la valcea, m-am recuperat cam 80% deci pot sa va alerg :rolleyes:

sambata dimineata ...3...2...1 STAAAAART!!!

 

PS: VINE PLOAIA BINE-MI PARE..... am fugit sa imi schimb cauciucul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...