Sari la conținut

BURSA LOCALA


ride2live
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand Aprilia RSV Mille, 2002, 46.000 km, 1800 eur (cu un motor de rezerva pe post de piese, carene de rezervac e pot fi folosite pe pista, etc etc) 1800 eur. Sau schimb cu DL 650 V strom.

 

0740 454 181 Adrian

pune si pe feisbuc/bursa/site-uri de profil.

iei motor sa nu te mai chinui la drum lung? cauta bine, era cineva care vindea unul argintiu in Iasi daca nu ma insel. bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

pune si pe feisbuc/bursa/site-uri de profil.

iei motor sa nu te mai chinui la drum lung? cauta bine, era cineva care vindea unul argintiu in Iasi daca nu ma insel. bafta!

 

Sal Adi. Am pus in balanta foarte multe modele, de la XT 600/660 la KTM la etc...

 

Vreau unul cu care sa ma pot baga si pe coclauri, sa fie decent si pe drum drept, pe europeana @ 120/130 km/h si sa consume putin,fiabil. DL 650 intruneste cel mai bine conditiile astea.

 

RSV ul a fost si este ok,dar pt ce vreau eu nu se compara cu DL ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comanda Louis.de luna Decembrie(click pentru reduceri)
reducerile luniii Decembrie

reducerile lunii Noiembrie

reduceri Louis aniversar 75 ani
echipamente si accesorii pentru posesorii de BMW (BMW Spezial)
produse si echipamente de "marca" cu reduceri de pana la 51%

comenzile vor ajunge pana pe 23dec
Tel mobil:
0721 53 53 77 VODAFONE
0757 62 52 00 Orange
YM: oorestte
orele 10-18
PS comenzile se primesc doar telefonic sau pe e-mail

post-669-0-74019800-1386324671.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut geaca moto cu protectii coate, umeri si spate din material textil, marimea XXL (sau 56). Mai caut si o pereche de cizme marimea 45 sau 45 jumate.

Ambele se trimit in Bucuresti prin posta sau prin curier rapid.

Catut geaca si cizmele la preturi cat mai decente!

Multumesc.

 

Plz PM



Salut.

 

Caut sa cumpar semnalizarea stanga fata (geam si suportul pt. bec) pentru un Kawasaki ZZR 600 din anul 1993.

 

Rog PM daca aveti de vanzare.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand manusi Highway, scurte, protectii hard monturi si degete, foarte comode si aerisite, in stare foarte buna. Marimea e undeva intre M si L, un M cu degete mai lungi. Pret 100 ron.

0745 679360

post-21727-0-18823300-1386933976_thumb.jpgpost-21727-0-79979000-1386933993_thumb.jpg

Editat de sorin_ush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9iuli, am eu o geaca care cred ca ti-ar veni perfect, nu de alta dar si eu am aceleasi "marimi". Eu normal am cumparat-o de le louis pt pasagera, dar e mare pt ea, imi vine mie perfect. Problema e ca eu am deja o geaca si nu are rost sa o tin. Geaca e Rolleff Lisboa negru/gri, nu a fost decat probata. Luata acum vreo 2 saptamani de pe louis prin intermediul lui Oresste, deci daca vrei poti verifica. O dau un pic mai ieftin decat am dat pe ea, cu 250 de lei. Poti veni oricand la mine sa o vezi si sa o probezi. Are protectii soft pt coate, umeri si spate. Daca te intereseaza da un telefon, 0748222134 si vii sa o probezi. Daca nu o sa iti vina nu e bai, o tin pt mine daca nu reusesc sa o dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9iuli, am eu o geaca care cred ca ti-ar veni perfect, nu de alta dar si eu am aceleasi "marimi". Eu normal am cumparat-o de le louis pt pasagera, dar e mare pt ea, imi vine mie perfect. Problema e ca eu am deja o geaca si nu are rost sa o tin. Geaca e Rolleff Lisboa negru/gri, nu a fost decat probata. Luata acum vreo 2 saptamani de pe louis prin intermediul lui Oresste, deci daca vrei poti verifica. O dau un pic mai ieftin decat am dat pe ea, cu 250 de lei. Poti veni oricand la mine sa o vezi si sa o probezi. Are protectii soft pt coate, umeri si spate. Daca te intereseaza da un telefon, 0748222134 si vii sa o probezi. Daca nu o sa iti vina nu e bai, o tin pt mine daca nu reusesc sa o dau.

Salut, o sa iau prima data legatura cu ZURU apoi daca sunt probleme cu marimea sau geaca ajung la tine.ms

Ramane pt 20 decembrie cand ajung in iasi

 

O mai am, probabil ca e ok pt marimea ta, dar totusi ar trebui sa o probezi

Ok merci,duminica viitoare ajung in iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...