Sari la conținut

Accident Moto mortal in Pasajul Lujerului


catutza
 Share

Postări Recomandate

pe la 12.40 am trecut prin pasajul lujerului iar la iesire ceva s-a izbit intr-o masina care statea la coada in pasaj.

s-a auzit decat o izbitura si am vazut in oglinda un mare nor de praf. am sunat la 112 restul nu mai stiu. cred ca era un motociclist care n-a vazut masinile de la coada pacalit de diferenta de lumina de afara si din pasaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 171
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tocmai m-a sunat un prieten. E vorba de un CBR RR 600 sau un Suzuki RF600 cu numarul B 61 RIT, motociclistul se pare ca a decedat. Prietenul m-a sunat din pasaj si nu am inteles prea bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am zis, prietenul m-a sunat din pasaj, mi-a zis de accident si ca se pare ca a murit motociclistul, si s-a intrerupt. Nu vreu sa fac afirmatii nasolae, inca incerc sa il prind la telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am sunat amicul. Doamne ajuta, nu era el! Eu sper ca n-am murit nimeni totusi ;) Deja incepe sa ma deprime numarul enorm de accidente fatale din ultima vreme. Oare cat mai trece pana moare vre-un prieten de-al meu ;) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 12.40 am trecut prin pasajul lujerului iar la iesire ceva s-a izbit intr-o masina care statea la coada in pasaj.

s-a auzit decat o izbitura si am vazut in oglinda un mare nor de praf. am sunat la 112 restul nu mai stiu. cred ca era un motociclist care n-a vazut masinile de la coada pacalit de diferenta de lumina de afara si din pasaj.

Pe mine m-a sunat cineva care a trecut cu masina pe langa accident si a vazut cum il resuscitau pe motociclist. Sa speram k a scapat. Doamne ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 12.40 am trecut prin pasajul lujerului iar la iesire ceva s-a izbit intr-o masina care statea la coada in pasaj.

s-a auzit decat o izbitura si am vazut in oglinda un mare nor de praf. am sunat la 112 restul nu mai stiu. cred ca era un motociclist care n-a vazut masinile de la coada pacalit de diferenta de lumina de afara si din pasaj.

Sa speram ca pana la urma este totul bine,dar nu degeaba trebuie redusa viteza la intrare si iesire din pasaje,tunele. Pentru ca ochiul sa se adapteze cu lumina, mai puternica sau mai redusa. Cine stie ce s-o fi intamplat acolo...?

Editat de fast_arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa vorbesc cu prietenul meu la telefon. E vorba de un Suzuki RF 600 rosu B 61 RIT. Din pacate motociclistul a decedat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu se poate nici un week-end cu soare fara ca unul din noi sa nu accelereze dintre noi spre alte taramuri mai indepartate?

pacat de el ;) ;) :laugh:

Editat de NASU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca!

AVETI GRIJA DE VOI FRATILOR!

R.I.P

Haideti cu detalii........poze.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau si cu durere in suflet, ii doresc sa ii fie tarana usoara, alin ..il chema, student la medicina militara anul 6, extraordinar coleg si prieten, din pacate toate sunt la trecut, deocamdata este la IML, detalii mai multe probabil o sa aflu luni, motocicleta era un rf600, rosie b 81 rit .. ;)

si stiti care e culmea, ca nu ma pot abtine, chiar vroia sa o vanda, acum cateva zile mi a zis ca vrea sa isi ia masina, culmea ironiei, si chiar speram din tot sufletul sa fi fost motorul imprumutat cuiva, sa nu fi fost el ;)

Editat de Droopy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dzeu sa-l odihneasca.

 

 

Detalii, va rog.

 

I-a dat goana in pasaj peste masura? I-a iesit masina in fatza? Poate ne lumineaza cineva in acest caz.

Din primul post am inteles ca s-a infipt in spatele unei masini, se zice ca era coada la iesirea din pasaj.

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...