Sari la conținut

R1 2009


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

arata fain ala alb dar zici ca e monopost :| si mie imi plac motoarele mai solide... hmm

fatza arata ok... dar spatele e prea mic pt un motor de 1000

ps :roata spate si tobele nu sunt de mv augusta? :cheers:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de oparere ca se testeaza piata.... si nu numai, cu astfel de poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da frumusel, daca asta e varianta finala arata ca un R6 scapat din lant dupa ce s-a zbatut ceva timp. Bascula spate pare putin lungita sau mai exact prinderea basculei pare mai lunga sau mi se pare mie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer paraca e un R6 stilizat dar nu arata rau cat despre teava daca va iesi asa nu prea ar fi frumos pt ca nu mai tine de YAMAHA deja seamana a CBR 2008 si GSXR K7-K8 600-750 cu teava scoasa intr-o parte sau daca tot e asa macar sa le scoata pe ambele parti la fel tevile si atunci nu va mai semana cu nimic ! si va fi unicata !

Editat de NitrosOxide
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

All in all arata best insa nu inteleg de unde moda asta recenta cu tampenia aia de montant a numarului si semnalizatoarelor. Nu mi-a placut la Fireblade si cu atat mai mult nu-mi place nici aici. Inteleg, e mult mai usor de demontat numarul si semnalizatoarele pentru pista dar nu au gasit si ei o solutie mai "good looking"? In rest designul e foarte reusit. Sper ca peste ani si ani sa nu vedem motociclete sport a caror sa sa se termine la 2 cm de rezervor si de acolo pana la finalul rotii sa fie montata o "remorca" pe care sa se sprijine numarul si semnalizatoarele...sincer sper ca moda acestor montanti sa nu tina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer mie imi place...arata bn...kiar daca e copie dp mvagusta....dar arata bn!

Editat de xr6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce le place unora sa vb aiurea....dar e criminal modelul....si r1 e cam rege la clasa miarelor(cum probabil e si r6 la clasa lui)(mie-mi place yamaha, nu pot sa spun fan(fanatismul e o boala mintala,copilarie))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce le place unora sa vb aiurea....dar e criminal modelul....si r1 e cam rege la clasa miarelor(cum probabil e si r6 la clasa lui)(mie-mi place yamaha, nu pot sa spun fan(fanatismul e o boala mintala,copilarie))

 

Conform caror teste sau articole sunt regine la 1000 sau 600, anul asta Fireblade-ul de 1000 a iesit pe primul loc si R1 abia pe 4. Univers Moto, uita-te si tu...Pe forum chiar proprietarii spun ca e incontrolabila si cam lasa de dorit la manevrabilitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform caror teste sau articole sunt regine la 1000 sau 600, anul asta Fireblade-ul de 1000 a iesit pe primul loc si R1 abia pe 4. Univers Moto, uita-te si tu...Pe forum chiar proprietarii spun ca e incontrolabila si cam lasa de dorit la manevrabilitate.

 

:P Daca tu zici ca noul Fireblade e mai frumos decat R1.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...