Sari la conținut

Streetfight Pe Scooter


nichos_miki
 Share

Postări Recomandate

bai oameni aveti de gand sa va omorati acum?...lasati certurile ca nu mai sunteti la gradi...adik io unu asa sper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE treaba are streetfight cu stuntrideing ul???esti paralele rau cu scrisul in primul rand.

In al doilea rand pune niste poze cu tine daca esti asa de talentat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol , te`am ranit la sentiment de scrii asa dezordonat ??? cum adik m`am ratacit ?? ce gluma mai e si asta ??? eu zic sa`ti bagi mintile in cap ca nu`i bine ce faci ..... futut cred ca esti tu , ca forumu nu are nimic ...eu cred ca ai facut si tu o "schema" fara sa vrei si acuma o bagi pe forum de 10 ori sa ne arati tu ca esti mare stunter

 

 

da fratiutz....ai dreptate.......dc numi arati u cum se face?yo am inceput stuntridu de cateva saptamani....nu pot direct sa fiu si campion

 

Poze din pacate.......nush dc ii ia mult timp pana incarca ca pozele is de 2,50mb....da va puteti uita pe hi5 la mine

http://www.hi5.com/friend/photos/displayManageNewPhotos.do

 

Si nush de unde ati luat cas yo profesionist...nam zis cu nici un cuvant eu asta.....nu spuneti lucruri pe care nici eu nu leam zis...

 

CE treaba are streetfight cu stuntrideing ul???esti paralele rau cu scrisul in primul rand.

In al doilea rand pune niste poze cu tine daca esti asa de talentat!

Salut.......nush la ce teai referit cand ai zis"ce legatura are streefight cu stuntride"....nu stiu daca sti da in streetfight intra tot...stoppie,whellie,burnout...si toate alea.......nush probabil teai gandit labatai de strada si de aia ai intrebat ce legatura are...ma rog :crack:

Editat de nichos_miki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA omule,tu te referi la stuntride-ing...Asa se numeste acest sport(stunt-cascadorie).Deci nu are nici o legatura streetfight cu wheelie uri sau alte "scheme"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA omule,tu te referi la stuntride-ing...Asa se numeste acest sport(stunt-cascadorie).Deci nu are nici o legatura streetfight cu wheelie uri sau alte "scheme"

 

 

fie cum zici......nam deschis topicu asta sa ne certam.....spuneti parerea si gata nu moi certa amu cu toti...fie cum ziceti voi.......puneti si voi poze dati cu parerile...dati sfaturi celor care amu or inceput acest sport.....nush cine o zis u cred.......ca sa arat poze daca is asa expert...nam zis yo cu nici un cuvant cas expert eu de cateva saptamani am incaput acest sport.....iar pozele is de 2 mega jumate si incarca greu

uitate pe hi5 la mine si da cu parerea.....

 

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMy...100b3ntpF143596

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fie cum zici......nam deschis topicu asta sa ne certam.....spuneti parerea si gata nu moi certa amu cu toti...fie cum ziceti voi.......puneti si voi poze dati cu parerile...dati sfaturi celor care amu or inceput acest sport.....nush cine o zis u cred.......ca sa arat poze daca is asa expert...nam zis yo cu nici un cuvant cas expert eu de cateva saptamani am incaput acest sport.....iar pozele is de 2 mega jumate si incarca greu

uitate pe hi5 la mine si da cu parerea.....

 

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMy...100b3ntpF143596

 

imi plac pozele... :crack: ce-as mai rupe gura la un slider de-ala auuu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fie cum zici......nam deschis topicu asta sa ne certam.....spuneti parerea si gata nu moi certa amu cu toti...fie cum ziceti voi.......puneti si voi poze dati cu parerile...dati sfaturi celor care amu or inceput acest sport.....nush cine o zis u cred.......ca sa arat poze daca is asa expert...nam zis yo cu nici un cuvant cas expert eu de cateva saptamani am incaput acest sport.....iar pozele is de 2 mega jumate si incarca greu

uitate pe hi5 la mine si da cu parerea.....

 

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMy...100b3ntpF143596

 

 

asa da ma

 

in legatura cu pozele de 2-2.5mb .... faci in felu` urmator , intri cu paint in poza si ii dai save as (.....) si sub numele poze`i ai acolo save as type si alegi .jpg si gata pozele tale o sa aiba 3-500 kb

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa merg p o roata mult cu scuterul dar mai am de ajustat la el demarajul k o ia doar de la 20-30 la ora tare :lol: Momentan doar broscute am reusit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mers pe o roata poti, daca intradevar stii sa mergi poti sa mergi cu orice scuter.

La cele de 49cc ma refer. Ca nu mergi indeajuns de mult daca nu are demarajul bun asta e altceva.

Daca imi dati un zip, merg pe o roata cat vreti :crack:

Cred ca am un filmulet cu mine pe pc... poate il postez pe youtube si il pun si aici :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...