Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

In jurul orei 18 in sat Ciofiliceni ,comuna Snagov accident moto HONDA VTR 1000 VS Peugeot 407,conducatorul motociletei a decedat pe loc Dumenzeu sa il odihneasca in pace,prieteni ii spuneaau farmacistu eu il cunosteam pe baiat Alin,mai multe detalii nu va pot da... pt ca pana acum am luat legatura numai prin telefon cu altzi prieteni prezenti la locul accidentului ,nu am ajuns la fatza locului si sincer nu ma simteam in stare ! Am rugamintea celor care stiu mai multe sa posteze !

 

 

:crack:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

e vorba de Virilu...

 

sa-ti fie tarana usoara, copile... :crack:

 

tanti cu masina i-a intors in fata. gat rupt. mai multe detalii mai incolo...cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vorba de Virilu...

 

sa-ti fie tarana usoara, copile... :D

 

tanti cu masina i-a intors in fata. gat rupt. mai multe detalii mai incolo...cred...

Ai idee, ce viteza avea in momentul impactului, sau poate sunt ceva martori...Mi-e sincer frica atunci cand vad astfel de accidente si realizez ca ni se poate intampla si noua :D

Odihneasca-se in pace! :crack: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa mint dar un amic care a fost la fata locului mi'a zis ca acul era la peste 150 km/h.....daca nu este asa imi cer scuze . R.I.P Alin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a avut viteza ..... mare :crack: ..... prea mare pt orice drum ........ cand o sa ajungeti acolo o sa intelegeti. asta nu inseamna ca e absolvita de vina soferita. i-a placut viteza ..... mult prea mult ....... in orice situatie .... pacat. am pierdut un prieten si ceea ce ma face sa ma simt vinovat e faptul ca motorul il avea de la mine. i-l vadusem anul trecut, in vara si s-a bucurat de el pana la sfarsit. imi cer scuze dar consider ca amanunte nu are sens sa dau pt ca sunt de prisos. duceti-va acolo, aprindeti cate o lumanare ..... SA-I FIE TARANA USOARA !! DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. si Dumnezeu sa-l ierte,mare pacat,si cu traficul asta de kko ce sa mai vorbim si de soferii (cuvant urat) care nu stiu nici pe ce lume traiesc,nu stiu de ce mai iese pe strazi.Condoleante familiei si prietenilor.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi explica si mie cineva unde exact? ca n-o sa ajungem la arc la 10 si sa stiu unde sa mergem :| sau daca mai sunt altii care vor sa mearga si nu ajung la 10 spuneti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il ierte,un baiat de nota 10,m-a sunat si pe mine un prieten comun si imi este greu sa cred ca a patit asa ceva,nu merita nimeni una ca asta si mai ales el.

Condoleante familiei si multa putere.

Mare pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e sincer frica atunci cand vad astfel de accidente si realizez ca ni se poate intampla si noua :D

Odihneasca-se in pace! :crack: :lol: :lol:

 

 

nu iti fac observatie ,vreau doar sa-ti zic ca nu "ni se poate intampla si noua",cu fiecare accident,deja NI S-A INTAMPLAT SI NOUA:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-am intors de la locul accidentului... din ce am auzit de la sateni, soferita vinovata este avocata, barbatul ei este seful la rutiera pe ilfov, urmele accidentului au fost sterse destul de repede..

Alin se ducea spre casa, si, la un moment dat, un peugeot a virat stanga fara sa se asigure lovindul in plin.. motorul a fost aruncat la vreo zece metri distanta iar trupul lui alin a fost proiectat pe marginea drumului fiind mai apoi calcat de masina in care intrase... Soferita a fugit de la locul accidentului lasand masina infipta intr-un gard si un garaj de beton si odata cu ea.. si pe alin sub roti.. din cate am inteles, masina a fost mutata pentru a-l putea scoate dupa aproximativ o ora...

Dumnezeu sa te odihneasca in pace Aline!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...