Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da

 

 

multumim celor care au venit , urmeaza sa aflam cand este inmormantarea si daca parintii lui sunt deacord sa venim cu motoarele .Daca nu , suntem cativa care o sa mergem pe jos/auto .

 

 

dumnezeu sa te odihneasca in pace nebunule , mai devreme sau mai tarziu o sa ne intalnim cu totii acolo ...

Ca bine zici, parca si acum stau si imi aduc aminte cand mergeam vara trecuta la el si faceam senzatie, cum dadea el rateuri cu rieju , cat de mandru era de rieju...plin de viata cand ne intanleam si mereu era cel mai vesel dintre noi.

 

Asta e , chiar nu ma asteptam sa aud asta despre Alin....odihnestete in spate bunul meu prieten Alin.

 

Multumim celor ce au venit la Arc si la locul accidentului si au aprins cate o lumanare ptr prietenul nostru drag.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine Âşi restul care o să-i urmați, lăsați dracu teoriile conspirației.

Scripta manent, just in case, dar nu ti se pare plauzibil? (raspunsul tot in 3 limbi, te rog, din care una moarta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce (cuvant urat) mea mergea raposatul cu 150 prin Cioflincmerdecieni!!!?!!!?? Raposatu era normal cu capu? Da e vreun biker normal cu capu?!? NU, evident!! Imi pare rau ca s-a mai curmat o viata de biker. . da cine l-a pus sa mearga supertare printr-o localitate de "N-AI CU CINE MA, NA-I CU CINE, NISTE TZZZAARRANII!! ???? Daca a mers pe acolo in viteza mare, a mai mers si inainte. .doar stia pe unde merge. . . Da nu a intelesl. . .Ce tot vreti capul unei femei cu o viatza de femeie, adica cu ritmuri mai normale, linistite, ca viitoare sau actuala mama, genetic, de milioane de ani, care nu se asteapta, nici in cosmaruri, sa vrea sa vireze si ea, intr-o comuna trista si plictisita, si lenta, sub caldura sufocanta din zilele noastre, . .satula de lentoarea vietii de tzara,.si sa taie calea unui biker?!!? Care mergea peste suta intr-o comuna, obosita, lenta, plictisitoare pana la alcoolism extrem cu tarie grava, ca majoritatea comunelor din Romania?!~?!?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce (cuvant urat) mea mergea raposatul cu 150 prin Cioflincmerdecieni!!!?!!!?? Raposatu era normal cu capu? Da e vreun biker normal cu capu?!? NU, evident!! Imi pare rau ca s-a mai curmat o viata de biker. . da cine l-a pus sa mearga supertare printr-o localitate de "N-AI CU CINE MA, NA-I CU CINE, NISTE TZZZAARRANII!! ???? Daca a mers pe acolo in viteza mare, a mai mers si inainte. .doar stia pe unde merge. . . Da nu a intelesl. . .Ce tot vreti capul unei femei cu o viatza de femeie, adica cu ritmuri mai normale, linistite, ca viitoare sau actuala mama, genetic, de milioane de ani, care nu se asteapta, nici in cosmaruri, sa vrea sa vireze si ea, intr-o comuna trista si plictisita, si lenta, sub caldura sufocanta din zilele noastre, . .satula de lentoarea vietii de tzara,.si sa taie calea unui biker?!!? Care mergea peste suta intr-o comuna, obosita, lenta, plictisitoare pana la alcoolism extrem cu tarie grava, ca majoritatea comunelor din Romania?!~?!?!?!?

Da tu de unde plm stii ca avea 150 ?

 

Nu zice nimeni ca avea 50 da de unde stii tu ca avea 150?

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiei !! :crack: :lol: Dumnezeu sa-l odihneasca !!....Imi pare rau foarte rau cum in romania,tara in care traim si ne-am nascut, o pasiune poate sa te trimita pe cealalta lume.....nu il stiam....dar resptectul l-am avut....il am...si-l voi avea pentru el si pt toti cei care impartim aceasta pasiune.....aveti grija de voi....Si in legatura cu discutie

Editat de equilibrium
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :crack: pacat

 

cuvintele sunt de prisos, si fiecare dintre noi ar trebui sa fie constient in momentul in care se suie pe doua roti si iese in trafic...constient de riscurile lui, chit ca il practici cu cap sau nu...

 

eu unu cand plecam la munca pe motor imi pupam mama zilnic, si eram constient ca nu stiu ce se poate intampla, si intr-o zi, poate voi pleca de acasa definitiv...inca sunt constient de asta...

 

motociclismul e frumos, dar si riscant....asta e...

 

sanatate multa va urez celorlalti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce (cuvant urat) mea mergea raposatul cu 150 prin Cioflincmerdecieni!!!?!!!?? Raposatu era normal cu capu? Da e vreun biker normal cu capu?!? NU, evident!! Imi pare rau ca s-a mai curmat o viata de biker. . da cine l-a pus sa mearga supertare printr-o localitate de "N-AI CU CINE MA, NA-I CU CINE, NISTE TZZZAARRANII!! ???? Daca a mers pe acolo in viteza mare, a mai mers si inainte. .doar stia pe unde merge. . . Da nu a intelesl. . .Ce tot vreti capul unei femei cu o viatza de femeie, adica cu ritmuri mai normale, linistite, ca viitoare sau actuala mama, genetic, de milioane de ani, care nu se asteapta, nici in cosmaruri, sa vrea sa vireze si ea, intr-o comuna trista si plictisita, si lenta, sub caldura sufocanta din zilele noastre, . .satula de lentoarea vietii de tzara,.si sa taie calea unui biker?!!? Care mergea peste suta intr-o comuna, obosita, lenta, plictisitoare pana la alcoolism extrem cu tarie grava, ca majoritatea comunelor din Romania?!~?!?!?!?

iesi afara !!!

, daca veneai la locul accidentului ai fi observat ca drumul era atat de drept incat si daca venea cu 200 , femeia plictisita daca facea efortul sa se uite atent il vedea , sau poate la vazut da ia fost lene sa astepte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi....e clar ca avea viteza.....asta nu o absolva cu nimic de vina pe soferita....dar Raptor are dreptate....pentru cine cunoste drumurile din zona aia......nu e de mers cu viteze mari......drum ingust...oricand poate iesi un tzaranush cu un cazan de Dacie din orice curte....oricand un biciclist poate sa iti treaca prin fatza...ca asa simte el ca e bine.

 

Mie mi-a taiat fatza astazi un sofer de maxi taxi dupa ce in prealabil s-a uitat la mine si m-a vazut ca vin....dar in comuna aia.....unde nu sunt obisnuiti cu rachete (def: racheta = orice se deplaseaza cu peste 100km/h).

 

Ca avea 100....150, nu se stie.....clar e ca viteza avea (toti cei care il cunosc au spus ca asa ii placea sa mearga), dar oricum toate discutiile sunt de prisos....nu il mai aduc inapoi.

 

Condoleante familiei!! Odihneasca-se in pace!! :crack: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi....e clar ca avea viteza.....asta nu o absolva cu nimic de vina pe soferita....dar Raptor are dreptate....pentru cine cunoste drumurile din zona aia......nu e de mers cu viteze mari......drum ingust...oricand poate iesi un tzaranush cu un cazan de Dacie din orice curte....oricand un biciclist poate sa iti treaca prin fatza...ca asa simte el ca e bine.

 

Mie mi-a taiat fatza astazi un sofer de maxi taxi dupa ce in prealabil s-a uitat la mine si m-a vazut ca vin....dar in comuna aia.....unde nu sunt obisnuiti cu rachete (def: racheta = orice se deplaseaza cu peste 100km/h).

 

Ca avea 100....150, nu se stie.....clar e ca viteza avea (toti cei care il cunosc au spus ca asa ii placea sa mearga), dar oricum toate discutiile sunt de prisos....nu il mai aduc inapoi.

 

Condoleante familiei!! Odihneasca-se in pace!! :crack: :lol: :lol:

Da acum sunt vorbe de prisos...dar cand vine unu ca AK_Raptor si vorbeste ca un necunoscator atunci iti vin spumele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idee cu 150 a luat-o din primele posturi....atunci cand cineva a spus ca a vazut sau a auzit ca acul s-a blocat la 150 :crack:...asta e un mit.....eu am trosnit un GSX-R 1100 si acul a ramas blocat la 320 km/h...ce ziceti aveam atat????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idee cu 150 a luat-o din primele posturi....atunci cand cineva a spus ca a vazut sau a auzit ca acul s-a blocat la 150 :crack:...asta e un mit.....eu am trosnit un GSX-R 1100 si acul a ramas blocat la 320 km/h...ce ziceti aveam atat????

nu cred ca are atat pe bord. RIP alin..si-a trait viata ,a murit facand ce-i placea.parerea mea e ca si viteza a avut cel putin 50% din vina mortii sale,nu numai soferita neatenta..pacat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

portiunea aia de drum din Ciofliceni numai linistita si plictisita nu este. Toti taranii cu x5-uri si nu numai rup acele pe-acolo, indiferent de momentul zilei. Da, avea viteza, da, risc asumat, da da da. Dar! Stii de ce merita calcata in picioare femeia aia cu obiceiurile ei de femeie cu tot??? CA A COBORAT DIN MASINA SI A FUGIT, LASAND UN COPIL MORT SUB ROTILE MASINII! Mi se rupe in paishpe' de panica, asa ceva nu faci! Pentru asta nu merita sa mai aiba zile linistite! Ca-l ai p-ala pe constiinta e una, dar ca-l lasi sub rotile masinii e alta. Abia astept sa aud ceva de "bine"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi este inmormantarea , maine aflam detalii mai exact si daca nu au parintii nimic impotriva prezentei noastre , poate ne organizam sa-l conducem pe ultimul drum ...suna ciudat si ma doare inima s-o spun , dar sunt singur ca asta si-ar fi dorit ..sa-i fim alaturi pe ultimul drum cu motocicletele . ( traia ptr acest fenomen ... mergea iarna zilnic la scoala pe -grade de la snagov pana in bucuresti si inapoi + meditatii tot in bucuresti .

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot vreti capul unei femei cu o viatza de femeie, adica cu ritmuri mai normale, linistite, ca viitoare sau actuala mama, genetic, de milioane de ani, care nu se asteapta, nici in cosmaruri, sa vrea sa vireze si ea, intr-o comuna trista si plictisita, si lenta, sub caldura sufocanta din zilele noastre, . .satula de lentoarea vietii de tzara,.si sa taie calea unui biker?!!?

Dar pe femeia asta "cu o viatza de femeie, adica cu ritmuri mai normale, linistite, ca viitoare sau actuala mama, genetic, de milioane de ani" a dus-o capul instant sa fuga de la locul accidentului, lasand sub rotile Peugeotului 407 alb niste creieri (putini) ai unui biker necopt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI CE??? NICI PANICA NU MAI E LEGALA?!?!? TU DACA FACEAI ASTA, NU TE MANCA IN poponeata SA TE TIREZI?!?!? NU ASA E INSTINCTUL OMENESC?????!? MACAR ASA, VREO 5 MINUTE??? PAI CE? TI-E DRAG DE PARNAIE, LA ROMANIA??!!? MACAR ASA, CA EXERCITIU DE STIL???

 

(sorry de caps)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI CE??? NICI PANICA NU MAI E LEGALA?!?!? TU DACA FACEAI ASTA, NU TE MANCA IN poponeata SA TE TIREZI?!?!? NU ASA E INSTINCTUL OMENESC?????!? MACAR ASA, VREO 5 MINUTE??? PAI CE? TI-E DRAG DE PARNAIE, LA ROMANIA??!!? MACAR ASA, CA EXERCITIU DE STIL???

 

(sorry de caps)

AK raptor daca nu ai nimic bun de zis..lasa-ne in durerea noastra si nu mai rasuci cutitul in rana

NO OFFENCE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da acum sunt vorbe de prisos...dar cand vine unu ca AK_Raptor si vorbeste ca un necunoscator atunci iti vin spumele.

 

Oi fi tu vreun invatat, vreun initiat, cunoscator, ALES de francmasonerie,, , vreun om de pus pe pedestal. . .esti si tu ca si mine, ba obositule, , un biker. Care belim ochii de 1oo de ori mai mult in tzara asta decat in Elvetia. . asa ca shut da fuk up!! Prieteneste. . . :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeste ma obositule, prima pagina. . . poate te luminezi. . .

 

 

frustratule .... ia mai taci dreacu din gura si continua sa te dai cu motocicleta pe forum si lasane`n pace ....

 

ai fost tu azi sa stai acolo 4-5 ore ?? nu cred

 

asa ca taci dreacu si lasane`n pace ca si asa suferim destul mai intervii si tu cu afirmatiile tale de forumist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...