Sari la conținut

Inca Un Accident


Vici Biker
 Share

Postări Recomandate

este vorba despre george, un baiat cu un rs 125 ....

 

 

unu cu masina i`a intors fix in fatza

 

 

accidentul s`a petrecut la intersectia bardu vacarescu cu dn1

post-24716-1211928305_thumb.jpg

post-24716-1211928313_thumb.jpg

post-24716-1211928323_thumb.jpg

post-24716-1211928344_thumb.jpg

post-24716-1211928355_thumb.jpg

post-24716-1211928368_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Accidentul s-a petrecut pe langa pepiniera din baneasa ( nu stiu exact cum se numeste strada) drumul duce spre Buftea.

 

Tipic accidentelor din Bucuresti o femeie a intors pe linia continua. Ea sustinea ca mergea tare pe o roata :lol:) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine baiatu va fi operat la picior , iar mana este cam bulita am inteles

 

cred ca a fost prima zii cand a mers fara geaca de piele pe el ... si na ca azi s`a si intamplat accidentu

 

muista a taiat linia dubla continua si tot ea tipa in gura mea pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la spital la george si e ok acum. se trezise din anestezie . nu a mai fost cazul de operatie. l-au anesteziat si apoi i-au fixat piciorul. era sarit din glezna. l-au pus in ghips pana sus, dupa genunchi. mana e ok, doar o mica taietura in palma . in rest nu mai are alte lovituri.

despre soferita nu stiu ce mai e de comentat ...

insanatosire grabnica, george !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

george e bine, am vorbit la telefon cu el, problema e piciorul -fractura- (deci v sta pe bara ceva vreme) si la mana putin. mi-a povestit ca se indrepta spre casa cand tipa (tare in gura, dupa accident) a intors peste linia continua. A incercat sa o evite dar i-a acrosat auto. in partea din fata(dupa cum se vede in poze), apoi faza clasica: sarituri, rostogoliri etc:|||.. si da, din pacate nu avea geaca pe el..chiar l-am intrebat de ce naibi nu are geaca(pentru ca mereu o plimba cu el).Insanatosire grabnica gigi:).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate muXXXele iau carnetu pe spaga si apoi merg pe sosea de parca sunt la muma lor pe tarla, fara pic de respect pentru regulament.

 

Bine ca macar a supravietuit si se recupereaza! De fapt asta e unicul lucru important!

 

Insanatosire grabnica!

 

PS: bai frate, zilnic o tuta accidenteaza un motociclist. Cate zeci, duzini, sute trebuie sa moara pana se sesizeaza cineva sau pana se trage concluzia "motociclistii sunt de vina, ca sunt nebuni" :crack: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe doua roti...pe o roata..in aer...cu 200/h tot pzd e vinovata!..nu trebuia sa faca manevra aia nici daca il avea pe dracu'n c.r...pacat de baiat si de motor...el trebu7ie sa sta pe bara ceva timp..motoru era si model nou :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepe sa devina clasic. Pixda, nu se asigura, si apoi face ce stie mai bine, da cu gura. Cam multe aciidente cu soferite in ultima vreme. Incep sa ma ingrijorez, de prostie nu scapi nici cu mama preventiei. :crack:

Editat de GXG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auziti mai oamenilor... si daca se dadea pe o roata ce?!?! Nu tot trebuia sa ii acorde prioritate?? E o scuza penibila si lipsita de orice sens ... app ce vocifera la fata locului??

 

 

Roata, neroata altadata nu strica putina atentie ,bine ca nu e mai rau si sa te pui pe picioare in cel mai scurt timp.

 

off topic: sa-i uram :"bine a-i revenit printre noi" lui GooFooTz cel sfatos :crack: partenerul lui Raptor :lol:

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tot trebuia sa ii acorde prioritate?? E o scuza penibila si lipsita de orice sens ...

 

Daca dupa un astfel de incident fata era tare in gura...cine stie...poate chiar era convinsa ca avea fata prioritate de dreapta la manevra pe care o facea.Poate chiar asa au invatat-o aia la scoala.... :crack:

 

Acum lasand gluma la o parte...mai ocoliti-le frate prin spate cand va taie calea vreun auto...."pe la spate, pe la spate, c-a asa vrea fetele toate "....nu stiti cantecul ?

 

Sanatate bikerului.

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu nu nu ca doamna a declarat faptul ca cum necum erau aman2 pe contra-sens. Lucru care 6 oameni ne-am chinuit sa-l intelegem 20 de minute si tot nu ne-a iesit ... unu ii spunea ca a plecat de pe loc si nu a acordat prioritate, ea spunea ok da` moto era pe sensul celalalt de mers langa mine banda 2 :crack: :rotfl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...