Sari la conținut

Targoviste


Judas Iscariot
 Share

Postări Recomandate

S-a petrecut acum 2-3 zile :banana: . Este vorba de un Kawasaki ZX4-R. E al treilea accident in ultimele 2 luni cred. :lol: In ritmu asta pana in septembrie nu mai ramane picior de motorist pe la noi.. :what:

 

Nu stiu detalii dar am auzit ca baiatul s-a ales cu capatana sparta si niste vanatai din toata afacerea asta.

post-14-1119722594_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai omis cateva detalii destul de importante zic eu Iscariotule...impact cam la 70 la ora fara nici un soi de echipament...capul si barbia sparta, police fracturat la mana dreapta, probleme la rotula piciorului drept.

Consider ca a scapat foarte ieftin. Motocicleta din nefericire nu mai merita reparata, are toata fata zob, radiator spart, cadru rupt din sudura pe ambele parti si rezervorul facut armonica. Sambata eu si inca 2 baieti am mers la el la spital sa vedem cum se mai simte si sa ii mai ridicam moralul, dar se pare ca moralul lui era destul de UP caci la vedereea motoarelor parcate cuminti in curtea spitalului ne-a intrebat daca nu il facem si pe el o tura :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

cand te mananca in koor se gaseste cineva sa te scarpine... imi pare rau de el si sper sa se faca bine rpd si sa bage la cap..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate se intimpla multe accidente in primele zile de condus de la achitizionare.

Asta din cauza ca inca nu esti obisnuit cu ea.

Mai bine dupa ce o cumparati mergeti cu ea undeva unde e liber, sa vedeti cum accelereaza si cum frineaza, cum se inclina, etc.

Adica preludiu :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate se intimpla multe accidente in primele zile de condus de la achitizionare.

Asta din cauza ca inca nu esti obisnuit cu ea.

Mai bine dupa ce o cumparati mergeti cu ea undeva unde e liber, sa vedeti cum accelereaza si cum frineaza, cum se inclina, etc.

Adica preludiu  :what:

Pai asta era si planul...motorul a ajuns in Targoviste pe la ora 23~00 si a doua zi dupamasa urma sa il scoatem in afara orasului sa se joace putin cu ea, sa se mai acomodeze. Din nefericire a doua zi pe la 13:30 am primit un telefon de la un amic sa-mi spuna ca motorul este facut varza si sa mergem sa vedem ce s-a intamplat cu baiatul.

Parerea mea este ca el a bravat in fata a 2 tovarasi care erau de fata :banana:

Editat de Andyatf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...