Sari la conținut

Bursa V/C pt Chopper/custom/cuiser/powercruiser!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pret nou la Dragstar XVS 650!!!

 

3390 eur.

 

OFERTA DOAR IN LUNA MARTIE!!!Accesorii incluse:sissy bar(cu emblema live to ride)+suport coburi+coburi+portbagaj.Stare perfecta de functionare,f.buna merita vazuta,Cauciuc spate DUNLOP nou-nout,0 km.Tinut in garaj.Acte la zi.Carte service.Pret fix!

 

Accesorii cumparate anul trecut in valoare de 500 eur + cauciuc spate nou in val de 200 eur.

 

Detalii in semnatura!

Editat de Hosszu Toll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau ceva 2V racire lichid curea (/cardan) si sa dau pe el o kawa en 500 (din 1993 cu 22000km) si o diferenta modesta. as vrea un motoras ceva mai marisor oricum ca de asta m-am plictisit rau tare. (nu mai suport linie) post-20587-1236584075_thumb.jpgpost-20587-1236584093_thumb.jpgpost-20587-1236584104_thumb.jpg

(eventual poate aveti idee cam cat ar face en 500)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

mersi

eventual dau si geamul si coburile sa mai creasca la pret oleaca sau....sa motivez pe cineva sa cumpere

are ca 3000km in tara facuti vara trecuta un drum de vama veche.

simeringuri noi si ulei in furca,

ulei schimbat,

cauciuc spate mai merge inca nu e slik :lol:

inmatriculata :D

nu am circulat ca am avut mult timp permisul suspendat :) (fara vraja)

deci poate e vre-un colos cu multe motoare care accepta buy back

Editat de anf_andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki Intruder 800. Motocicleta este modificata. Are 14.000 de Km reali si este din 1994. Fata este modificata cu piese de catalog,juguri si roata schimbate (aprox 1000 de euro), rezoervorul este tot de catalog,si este de doua ori mai mare decat originalul.Are drag bar pe doua raiser-e inalte,comenzi avanzate si tobe de catalog (suna extraordinar de fain). Spatele este lasat foarte jos.Are faruri twin de catalog si semnalizari Kelerman in ghidon.Motocicleta functioneaza si arata impecabil. Poate fi vazuta si probata oricand in Timisoara. Ma puteti gasi la nr de telefon 0722 / 403 / 807 (Alex),sau puteti sa imi dati PM pe forum. Pretul este de 2.600 euro negociabil.

 

Nici asta nu se mai vinde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hehehe! ...cred ca sunt semne de primavara :lol:

incepe sezonul, ...hai sa ne dam!! :D

 

eu ma duc sa fac revizia Intruderului saptaman asta, apoi RCA-ul..., apoi mai vedem :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hehehe! ...cred ca sunt semne de primavara :D

incepe sezonul, ...hai sa ne dam!! :P

 

eu ma duc sa fac revizia Intruderului saptaman asta, apoi RCA-ul..., apoi mai vedem :D)

La mine ninge de rupe :D asa ca mai am de asteptat pana la sezon! Oricum incep sa apara craterele si ma distrez cand merg pe jos pe trotuar cand ma uit cum isi rup conservarii masinile si cum se streseaza la volan, mai ales aia cu Jeep-uri ! :)

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pret nou la Dragstar XVS 650!!!

 

3390 eur.

 

OFERTA DOAR IN LUNA MARTIE!!!Accesorii incluse:sissy bar(cu emblema live to ride)+suport coburi+coburi+portbagaj.Stare perfecta de functionare,f.buna merita vazuta,Cauciuc spate DUNLOP nou-nout,0 km.Tinut in garaj.Acte la zi.Carte service.Pret fix!

 

Accesorii cumparate anul trecut in valoare de 500 eur + cauciuc spate nou in val de 200 eur.

 

Detalii in semnatura!

VANDUT !!!

Editat de Hosszu Toll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest motor este al unui prieten si este de vanzare

Pret 3000 euro ; Motorul este din '96.

 

Kawa EN 500

Foarte Frumos! E proaspat vopsit? Ca tare bine arata! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU. Motorul il stiu eu de 2 ani, atunci cand a fost adus din Germania sau Austria si tot asa era. Prietenul meu l-a luat ca vroia sa reuseasca sa iasa/intre in zona Pipera, dar dupa ce a vazut traficul s-a speriat atat de rau, incat l-a bagat in garaj crezand ca poate o sa mai iasa asa la o plimbare dar ..... se pare ca nu-i de el motociclismul si-l vinde;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...