Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Pai uite daca e pentru o scoala sau niste scoleri parca mai aveam si eu niste caiete pe acasa si niste romane etc. Ma uit si iti spun. Stiu ca de caiete e mereu nevoie asa ca decat sa se umple la mine de praf mai bine le dau mai departe :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Kali spune-mi, te rog cam ce varste au scolerii tai? Din pacate in urma descinderii am descoperit cam putine caiete si ma gandeam mai degraba poate la niste carti..trebuie sa sap mai adanc prin lucrurile ramase dupa facultate :kiss: gen pixuri creioane de colorat etc etc ...

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pisic, scolerii mei sunt clasa a IV-a. Dar ei au donat pentru alti copii:) Chestii chiar uimitoare. Orice este bun, gasim imediat "subiect" pt obiectele primite.

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu e nimeni care sa ajute un frate motociclist cu care soarta nu e asa de blanda!!!! :blink: ;)

asfal uscat!!!

 

 

ACEST TOPIC ESTE PENTRU DONATII, NU PENTRU CERSELI CA LA COLTUL STRAZII......CU ATITUDINEA ASTA O SA PRIMESTI FOARTE MULTE.

 

ceva de cross pantaloni tricou sau ekipament va rog mult dak avetzi

 

 

PENTRU SEMI-ANALFABETI SI CERSETORI NU SE TRIMIT DONATII.

 

 

 

 

Scuzati-mi off-topicul dar nu ii mai suport pe toti ghertoii care au aflat de motociclism.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
ACEST TOPIC ESTE PENTRU DONATII, NU PENTRU CERSELI CA LA COLTUL STRAZII......CU ATITUDINEA ASTA O SA PRIMESTI FOARTE MULTE.

 

 

 

 

PENTRU SEMI-ANALFABETI SI CERSETORI NU SE TRIMIT DONATII.

 

 

 

 

Scuzati-mi off-topicul dar nu ii mai suport pe toti ghertoii care au aflat de motociclism.ro

totusi nu inteleg care e problema ta!!! noi am anuntat in caz de are cineva de dat si daca vrea!!! de ce nu va tineti locu in banca voastra? fiecare da ce si cui vrea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cavaleru.. cubo .. nu fiti nervosi .. cine cui doneaza daca nimeni nu ar cere nimic ? ... oricum .............

 

 

E foarte simplu prietene....sa zicem ca donez o casca.Pun anunt aici si sigur se va gasi unul care chiar are nevoie de ea. Ma crezi? :scratch: De aceea se numeste topicul "DONATII".Daca se numea "CERSELI", nu aveam absolut nimic de obiectat.Dar la noi cersitul face parte din meserii, daca ma intelegi.

 

 

PS: cand ai un motor si sa zicem ca deocamdata nu ai bani sa-ti cumperi o geaca mai buna, sau niste manusi, iti voi dona cu foarte mare placere, dar din moment ce tu nu ai nici macar o mobra, dar in viitor vrei.....atunci de ce pana mea iti trebuie echipament si stai si cersesti pe aici tot ce prinzi?(nu ma refer la tine, dar citeste ca sunt cazuri).Sper ca de data asta ne intelegi si pe noi, astia care suntem mai "nervosi" asa....

Editat de Cubo2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

hellllooooo!!!! :wink: a trecut 1 luna si 5 zile si nu mai doneaza nimeni nimic ?!?

chiar asa de egoisti sunteti ?!?

preferati sa aruncati la ghena decat sa donati ?

eu ma apuc sa fac curat in sifonier si dau tot ce gasesc inutil vechi si nepurtat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In urma tratamentului dupa accidentul de motocicleta, mi-au ramas urmatoarele:

-perfuzoare,

-siringi cu ace

-ace groase,

-ace dublu sens

-trei baxuri cu NACL

-antibiotic AMIKACIN 1g/4ml 7 fiole

-anticuagulant ARIXTRA 3 doze

-dopuri de perfuzoare

-mufe trei cai pt perfuzoare

 

 

daca stiti pe cineva care are nevoie, va astept sa le luati, GRATIS, sa nu intelegeti altceva.

 

0740104046 Ionut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunteti din bucuresti, exista un grup de discutii pe yahoo, numit freecycle_bucuresti@yahoogroups.com !

 

Acolo puteti dona si cere, dupa pofta sufletului :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi doneaza si mi-e o carte de legislatie rutiera. Daca e nevoie o cumpar:D dar probabil la un pret mai mic.

P.S : Sunt din Bucuresti...

 

... probabil nu e nevoie

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi doneaza si mi-e o carte de legislatie rutiera.Daca e nevoie o cumpar:D dar probabil la un pret mai mic.

P.S : Sunt din Bucuresti...

am cartea de la national de anul asta, eu am luat azi carnetul, daca o vrei, o dau gratuit :moto:

Editat de AlinRotten
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez:

- PLACA DE BAZA - cu slot pentru placa video pe AGP, nu ii merge un slot din cele 3 pentru RAM. Nu stiu ce model este dar cineva care se pricepe cat de cat isi da seama cam pe ce sistem ar merge.

- TASTATURA - trebuie curatata in interior ca se mai blocheaza cate un buton din cand in cand.

- ROLE - masura 39-40, o roata a evadat cumva si i s-a pierdut urma :angry:

- RECEPTOR - pentru interfon

 

Contact PM sau 0723.210.277 Cristi

post-3178-1241892696_thumb.jpg

post-3178-1241892704_thumb.jpg

post-3178-1241892714_thumb.jpg

post-3178-1241892722_thumb.jpg

post-3178-1241892735_thumb.jpg

post-3178-1241892743_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu completez cu vita de monitor Sony care mi-a ramas de la Craciun. Ideal ar fi sa fie preluata pana marti, deoaresice ma mut si ultima oara cand am incercat sa mut vita m-am trezit cu tratament pentru diverse tendoane inflamate. Anyone? Monitorul e mare, ce-i drept, insa e excelent pentru jocuri ;)

 

Help? :angry:

 

AH, si in continuare am doua cutii pline cu haine si niscaiva pungi cu haine si jucarele, ramase de la Craciun. O parte s-au dus la Pro Vita, acuma, daca e nevoie de ele, rog bazaiti, imi recunosc comoditatea in procesul de mutare. Da' daca nu e nevoie, le iau cu mine. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi doneaza si mi-e o carte de legislatie rutiera.Daca e nevoie o cumpar:D dar probabil la un pret mai mic.

P.S : Sunt din Bucuresti...

 

salut

daca vrei pot sa ti fac si eu o copie dupa un programel care simuleaza examentul pe calculator sustinut la politie si care contine si legislatia. PM daca esti interesat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...