Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am si eu de dat doua perechi de manusi folosite, marimea M.

 

Unele sunt Caffe Racer de iarna (cica...), dar nu prea tin nici la frig si nici la ploaie. Sunt bune pt temperaturi mai racoroase dar numai pe uscat. N-au fost folosite prea mult.

 

Celelalte sunt niste Vanucci Short Racer, manusi de vara, care au fost destul de mult folosite si au avut si un contact cu asfaltul. Una e julita pe protectiile de la spate iar cealalta are pielea din palma rupta si a ramas doar materialul textil. Cred ca se vad in poza destul de bine. Sunt ok de folosit chiar si asa, doar pielea lipsa din palma deranjeaza un pic cand strangi ghidonul. Daca se pricepe careva sa le puna o bucata de piele acolo, mai duc cateva veri.

 

Sunt din Bucuresti si nu trimit prin posta. Predare doar personal.

post-41145-0-86728100-1384276653_thumb.jpg

post-41145-0-77966900-1384276673_thumb.jpg

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu de dat doua perechi de manusi folosite, marimea M.

 

Unele sunt Caffe Racer de iarna (cica...), dar nu prea tin nici la frig si nici la ploaie. Sunt bune pt temperaturi mai racoroase dar numai pe uscat. N-au fost folosite prea mult.

 

Celelalte sunt niste Vanucci Short Racer, manusi de vara, care au fost destul de mult folosite si au avut si un contact cu asfaltul. Una e julita pe protectiile de la spate iar cealalta are pielea din palma rupta si a ramas doar materialul textil. Cred ca se vad in poza destul de bine. Sunt ok de folosit chiar si asa, doar pielea lipsa din palma deranjeaza un pic cand strangi ghidonul. Daca se pricepe careva sa le puna o bucata de piele acolo, mai duc cateva veri.

 

Sunt din Bucuresti si nu trimit prin posta. Predare doar personal.

salut incep prin a spune k nu sunt din bucuresti ci mai degraba din brasov insa sunt interesat de perechea de manusi de iarna dak mai e disponibila gasesc eu pe cineva sa le ridice din bucuresti.

P.S. am un prieten prin drumul taberei poate ai ceva drum pe acolo (asta dak nu sunt nesimtit si cer prea mult) caci are copil mic si nu prea poate sa plece de acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez Casca Open Face,nepurtata, marimea M . Prezinta zgarieturi fine de la depozitare.

Ridicare din zona Vitan/Floreasca (mai multe detalii la telefon sau pe pm).

Tel: 0734.136.197

 

Poze:

post-73091-0-00879400-1384815520_thumb.jpg

post-73091-0-40842800-1384815534_thumb.jpg

post-73091-0-63954300-1384815547_thumb.jpg

post-73091-0-56487100-1384815560_thumb.jpg

Editat de cozmino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tii la bostan, pune bani deoparte si cumpara-ti una noua si buna.

Iarna e lunga, ai timp sa strangi.

Rog mult cine poate sa imi doneze o casca (nu cross) de preferat marimea M. Nu imi place sa cersesc, dar am vazut unii care doneaza echipamente si ma gandeam ca poate am si eu noroc. Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La banutii astia iei ceva nou de pe louis cand vor baga reducerile in decembrie si ianuarie, sigur pica ceva.

Iarna trecuta am luat manusi la 10 euro de la 40, casca pt pasager la 45 de euro de la 90

Editat de PepsiMan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu de dat doua perechi de manusi folosite, marimea M.

 

Unele sunt Caffe Racer de iarna (cica...), dar nu prea tin nici la frig si nici la ploaie. Sunt bune pt temperaturi mai racoroase dar numai pe uscat. N-au fost folosite prea mult.

 

Celelalte sunt niste Vanucci Short Racer, manusi de vara, care au fost destul de mult folosite si au avut si un contact cu asfaltul. Una e julita pe protectiile de la spate iar cealalta are pielea din palma rupta si a ramas doar materialul textil. Cred ca se vad in poza destul de bine. Sunt ok de folosit chiar si asa, doar pielea lipsa din palma deranjeaza un pic cand strangi ghidonul. Daca se pricepe careva sa le puna o bucata de piele acolo, mai duc cateva veri.

 

Sunt din Bucuresti si nu trimit prin posta. Predare doar personal.

Oferta la manusi e inca valabila, nu am fost sunat de nici unul dintre cei care au fost interesati in prima faza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. Am un Marushin masura L....poate iti este de folos. Cand ai drum prin sectorul 1 str A.P Cehov nr 2 colt cu Bd Mircea Eliade vii si ti-o dau. 0736369636

bafta

Rog mult cine poate sa imi doneze o casca (nu cross) de preferat marimea M. Nu imi place sa cersesc, dar am vazut unii care doneaza echipamente si ma gandeam ca poate am si eu noroc. Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez Casca Open Face,nepurtata, marimea M . Prezinta zgarieturi fine de la depozitare.

Ridicare din zona Vitan/Floreasca (mai multe detalii la telefon sau pe pm).

Tel: 0734.136.197

 

Poze:

Casca este rezervata pana diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza geaca XS Neowell negru cu rosu. Geaca purtata dar in stare buna. Recomandata tipelor mici . Bucuresti .

Se mai dau 2 cheek pads pentru icon airframe. Ele sunt pentru marimea S. Deci, daca aveti un icon airframe m sau mai mare si vreti sa aveti obrajorii mai stramatati, v-ar fi folositoare.

post-46846-0-19973600-1384974650_thumb.jpg

post-46846-0-26882900-1384974926_thumb.jpg

 

pm.

 

Samsung suge la poze.

Editat de arw357
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spune si titlul > donez o pereche de pantaloni din piele mas. L , POLO . Ptr. doritori nr. de telefon 0767584512 , nu tre sa platiti decat curierul .



pantalonii au plecat la Pascani , sa ii porti sanatos barbate ...

post-16452-0-56985500-1385374959_thumb.jpg

post-16452-0-05425400-1385374971_thumb.jpg

post-16452-0-12560200-1385374981_thumb.jpg

post-16452-0-63295300-1385374992_thumb.jpg

post-16452-0-60393900-1385375005_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spune si titlul > donez o pereche de pantaloni din piele mas. L , POLO . Ptr. doritori nr. de telefon 0767584512 , nu tre sa platiti decat curierul .

 

pantalonii au plecat la Pascani , sa ii porti sanatos barbate ...

Multumesc tare mult :hug: Cu ocazia asta am si eu o geaca de piele de donat.Merge cam pt o pers de 120 kg masura XL(cam greu stiu).Eu ii am de tata,mie imi este multt prea mare.Are niste urme de uzura la umar,solduri,brat.Daca supara pe cineva donatia.Rog sa ma contacteze,si o retrag imediat.Multumesc :peace: PS:zoze in cateva ore cand gasesc cablul de date :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez skiuri BLIZZARD 1,70m cu legaturi Tyrolia.Necesita mici reparatii plus ceruire si ascutirea canturilor.Nu este inclus transportul ci numai produsul

Please Share!!!
Poate cineva se va bucura de ele!!.

ele se afla in timisoara.



Donez skiuri BLIZZARD 1,70m cu legaturi Tyrolia.Necesita mici reparatii plus ceruire si ascutirea canturilor.Nu este inclus transportul ci numai produsul

Please Share!!!
Poate cineva se va bucura de ele!!.

ele se afla in timisoara.

Anuntul nu mai e valabil.s au donat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Admin

Donez:

1.Geaca de piele maron, captusita pe interior, cu blana la guler si maneci, geaca gen Top Gun de aviator, pretabila pt.chopper, in stare buna, se poate purta si outdoor, potrivita cuiva de 180 -184 cm si 90 -105 kg..

2.Doua semicagule, in genul asta.

 

Echipamentele pot fi probate/ridicate din Crangasi, cu un telefon in prelabil.

 

O dau doar cuiva din Bucuresti care vine si o probeaza, sa vad ca-i vine bine!

 

0722 625 710, Luigi

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...