Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Salut.In legatura cu combinezonul m-ar interesa foarte mult caci din cate am vazut la preturile dupa net nu ma pot apropia dar nu prea stiu cum as putea intra in posesia lui deoarece eu nu sunt din bucuresti,si pana da caldura umpic mai bn sa pot iesi cu mobra mai dureaza si nu cred ca am cum sa ajung la bucuresti.Prin curier sau posta ceva trimiti si platesc eu transportul nu este nicio problema sau in Bucuresti as avea pe cineva dar pleaca maine seara de acolo si maine cred ca ar putea sa il ia acum depinde de ce parere ai si tu.I-mi poti lasa un numar de telefon ca sa ne auzim mai bine la telefon.Multumesc foarte mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez un combinezon dintr-o bucata, Spyke, marimea 60, unei persoane incepatoare, cu permis din 2013, care ar vrea sa mearga pe circuit si nu numai. Eu am 1.93 si 110kg iar combinezonul este foarte putin maricel. Nu este in cea mai buna conditie dar mai are ceva viata in el. Combinezonul are protectii umeri, coate, genunchi dar lipsesc sliderele. Cum l-am primit si eu moca de la cineva, asa as vrea sa il primeasca si cineva care poate nu sta foarte bine cu banii de la mine.

Cine este interesat sa imi lase aici scris si poate sa vina sa il vada/probeze cand vrea el.

Sper ca o sa am doritori care or sa vrea sa se bucure de el. :)

Poze uitati aici

/index.php?/topic/694182-combinezon-spyke-marimea-60/

Salut.In legatura cu combinezonul m-ar interesa foarte mult caci din cate am vazut la preturile dupa net nu ma pot apropia dar nu prea stiu cum as putea intra in posesia lui deoarece eu nu sunt din bucuresti,si pana da caldura umpic mai bn sa pot iesi cu mobra mai dureaza si nu cred ca am cum sa ajung la bucuresti.Prin curier sau posta ceva trimiti si platesc eu transportul nu este nicio problema chiar pot pune banii de transport inainte intr-un cont pentru siguranta ta ca platesc transportul sau in Bucuresti as avea pe cineva dar pleaca maine seara de acolo si maine cred ca ar putea sa il ia acum depinde de ce parere ai si tu.I-mi poti lasa un numar de telefon ca sa ne auzim mai bine la telefon sau uite numarul meu si i-mi poti da un beep sau un mesaj si sun eu inapoi 0727295251.Multumesc foarte mult.

Editat de adrian94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Daca nu ai dat combinezonul ma intereseaza pe mine. NU am carnet din 2013 dar primul meu motor l-am luat in septembrie 2013. Pot ajunge oriunde in Bucuresti sa-l ridic astazi dupa ora 14.


Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Donez leviere/manete frana si ambreaj +mansoane zx6r 2005-2006. mansoanele merg si la altceva, sunt cele clasice... pentru manete trebuie sa va interesati. mentionez ca sunt putin (foarte putin) rase de la proprietarul anterior

zeze, on 11 Feb 2014 - 11:37, said:snapback.png

OK, Manetele se mărită azi (dacă se potrivesc). Mansoanele încă disponibile.

Au ajuns la mine, dar nu imi sunt de folos, Deci se doneaza mai departe conform spuselor.

Rog PM sau la telefon.Sunt pe la Hala Traian (pana la 17) sau Vitan-Dristor dupa 17.

O sa pun si o poza.

POZE cu manetele
post-54889-0-09309600-1393079650_thumb.jpg post-54889-0-89960400-1393079650_thumb.jpg
Editat de mumulescu4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu de dat doua perechi de manusi folosite, marimea M.

 

Unele sunt Caffe Racer de iarna (cica...), dar nu prea tin nici la frig si nici la ploaie. Sunt bune pt temperaturi mai racoroase dar numai pe uscat. N-au fost folosite prea mult.

 

Celelalte sunt niste Vanucci Short Racer, manusi de vara, care au fost destul de mult folosite si au avut si un contact cu asfaltul. Una e julita pe protectiile de la spate iar cealalta are pielea din palma rupta si a ramas doar materialul textil. Cred ca se vad in poza destul de bine. Sunt ok de folosit chiar si asa, doar pielea lipsa din palma deranjeaza un pic cand strangi ghidonul. Daca se pricepe careva sa le puna o bucata de piele acolo, mai duc cateva veri.

 

Sunt din Bucuresti si nu trimit prin posta. Predare doar personal.

mai sunt manusile vanucci ? le-as vrea eu dar problema este ca nu sunt din bucuresti :( ...crezi ca ai putea sa le trimiti cumva daca ai avea placerea? as fi recunoscator...chiar am nevoie de ele...Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine primavara si fac curatenie in depozit. Am cateva zeci de anvelope moto, diferite dimensiuni, preponderent strada. Cele mai multe sunt 120-70-17 si 180-55-17. As vrea sa le dau pe toate odata, fara sa ma chinui cu bucata.

Urmeaza sa aduc un nou transport de anvelope si trebuie sa fac loc.

Concluzie, sunt aproximativ 40-50 bucati, si este servit cel care ma scapa de toate odata.

Nu cereti poze inainte ca nu ma obosesc sa fac asta.

Primul venit, primul servit

Contact 0740100342 Ovidiu

 

Vine primavara si fac curatenie in depozit. Am cateva zeci de anvelope moto, diferite dimensiuni, preponderent strada. Cele mai multe sunt 120-70-17 si 180-55-17. As vrea sa le dau pe toate odata, fara sa ma chinui cu bucata.

Urmeaza sa aduc un nou transport de anvelope si trebuie sa fac loc.

Concluzie, sunt aproximativ 40-50 bucati, si este servit cel care ma scapa de toate odata.

Nu cereti poze inainte ca nu ma obosesc sa fac asta.

Primul venit, primul servit

Contact 0740100342 Ovidiu

Asa cum spune titlul, le dau gratis pe toate. Detalii la telefon. La cerere pot asigura transportul, contra cost, fireste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta pe net colectori autorizati. Vin ei rapid, ti le iau pe toate si iti dau si un leu :)

Cred ca nu ai inteles mesajul. Le dau gratis, un coleg poate sa obtina un mic profit din aceasta actiune a mea. Am fost explicit ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles de la inceput, insa eu cred ca o sa fie ca in bancul cu frigiderul (fara legatura cu colegul nostru): lasa un tip frigiderul pe strada, ca si-a luat unul nou, cu un bilet agatat de el: "cine are nevoie sa il ia". O saptamana nu il ia nimeni, tot in fata portii ramane. Schimba biletul "Vand frigider 300 ron". In 30 de minute, frigiderul a disparut :)

 

Eu ma refeream la situatia in care nu reusesti sa le dai (apreciem gestul frumos!) si vei avea nevoie de spatiu, poti apela la varianta asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii au target de postari / zi... Pai dupa ce ca omul face un lucru bun, mai apar si ironii?

Sau probabil tipii ca el sunt priviti ca o anomalie a naturii in conditiile in care romanul de rand nu mai are demnitate si ar vinde si gunoi ( a se vizita pietele de vechituri, care in timp au capatat alt sens, acum fiind si piete de cumparat gunoi ) . Cinste lui si omul asta merita un camion de bere pt acest gest...

Editat de dude123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti duda? Unde vezi ironia mai omule? Am zis deja ca gestul e frumos, il stiu pe ovidius de acum ceva timp ca e om valabil, am luat de la el vreo 2 kituri de xenon cand se ocupa cu asa ceva, restul a fost o gluma sa mai inveselesc lumea pe aici, ca s-ar parea ca e nevoie, daca toti sunt ca tine de se ataca asa... si daca eu am postat degeaba, matale ce cauti pe aici? Incerci sa ma ajungi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...