Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Ofer gratuit 4 anvelope cross 110/90/19. Nu sunt foarte vechi, doar ca nu prea stiu sa le vand, ma adresez unui esantion redus de cumparatori. As vrea sa nu le dau unei singure persoane. Astept 4 doritori. Clientii din provincie vor achita taxele de curierat

Au mai ramas doua anvelope. Astept doritori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va salut,

 

Am si eu nevoie de o a doua casca pentru o iesire maine. E cineva care mi-ar putea dona doar pentru o zi? Bineinteles, nu fac pretentii dar nici sa fie....intelegi voi.

 

Merci si...dau o bere pe caldura asta!

 

BR,

Alexandru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costum piele Belo in doua bucati.

Defecte: -lipseste cheia de la fermoar

-a fost tavalit pe asfalt (usor) drept urmare are niste cusaturi, reparatii, nimic major

Toate protectiile sunt la locul lor.

In poze individul are 1.86m, 90kg. Vine cam la fix.

Aceeasi poveste: primul venit primul servit. As ruga sa scrieti doar PM ca imi este mai usor de urmarit. La fel cine are buzunarele adanci si goale plus un motor sau cel putin stil de mers care se preteaza unui costum de piele.. as ruga sa se bage doar ei in seama.. un fel de fairplay. Oricum nu fac ancheta deci garaba in cazu asta nu strica treaba ci te face cu o haina de piele de jita :whip:

 

PS. Daca nu ma prindeti azi, revin luni, maine :moto:

Specific: doar in Bucuresti din motive logistice..



Costumul a plecat spre noul proprietar




Protectie de gat Alpinestars in stare foarte buna.

Pentru cine se da pe coclauri.

 

Cei interesati sa dea PM!

post-41997-0-32333700-1400957151_thumb.jpg

post-41997-0-01686900-1400957161_thumb.jpg

post-41997-0-41327000-1400957177_thumb.jpg

post-41997-0-50852000-1400957189_thumb.jpg

post-41997-0-53291600-1401125322_thumb.jpg

post-41997-0-53712700-1401125334_thumb.jpg

post-41997-0-36958500-1401125347_thumb.jpg

Editat de hora09
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costum piele Belo in doua bucati.

Defecte: -lipseste cheia de la fermoar

-a fost tavalit pe asfalt (usor) drept urmare are niste cusaturi, reparatii, nimic major

Toate protectiile sunt la locul lor.

In poze individul are 1.86m, 90kg. Vine cam la fix.

 

Aceeasi poveste: primul venit primul servit. As ruga sa scrieti doar PM ca imi este mai usor de urmarit. La fel cine are buzunarele adanci si goale plus un motor sau cel putin stil de mers care se preteaza unui costum de piele.. as ruga sa se bage doar ei in seama.. un fel de fairplay. Oricum nu fac ancheta deci garaba in cazu asta nu strica treaba ci te face cu o haina de piele de jita :whip:

 

PS. Daca nu ma prindeti azi, revin luni, maine :moto:

Specific: doar in Bucuresti din motive logistice..

 

Costumul a plecat spre noul proprietar

 

 

 

Protectie de gat Alpinestars in stare foarte buna.

Pentru cine se da pe coclauri.

 

Cei interesati sa dea PM!

In legatura cu protectia de gat ti-am lasat PM,o zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare baieti! as avea nevoie de 2 cauciucuri 120.60.17 si 160.60,17... imi trebuiesc urgent pt programarea la rar si spre rusinea mea stau extrem de prost cu banii

daca ma poate ajuta cineva as fi extrem de recunoscator!!

Sa vad ce am prin garaj maine, eventual imi aduci aminte cu un PM. Dar e destul de posibil sa fie 170/60/17"...verific.

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am si eu un prieten pasionat de motocross, nu prea are bani ( locuieste cu tatal sau, el are 17 ani , si nu are mama sau bunica) si are o motocicleta hoinar cu care se plimba pe niste drumuri de tara ( se duce sa vada locul de porumb, grau etc). Nu are casca, si nici bani sa isi cumpere una :( In curand vine ziua lui si vreau sa ii fac cadou una :D Am si eu nevoie de o casca motocross, pot sa ofer si cativa banuti (tinand cont ca eu am aproape 16 ani va inchipuiti ca nu imi permit sa dau 500 lei sau mai mult pe o casca ) Maxim 100 lei, dar astia sa ii strang pana pe 29-30 iunie :D Cine are una?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am si eu un prieten pasionat de motocross, nu prea are bani ( locuieste cu tatal sau, el are 17 ani , si nu are mama sau bunica) si are o motocicleta hoinar cu care se plimba pe niste drumuri de tara ( se duce sa vada locul de porumb, grau etc). Nu are casca, si nici bani sa isi cumpere una :( In curand vine ziua lui si vreau sa ii fac cadou una :D Am si eu nevoie de o casca motocross, pot sa ofer si cativa banuti (tinand cont ca eu am aproape 16 ani va inchipuiti ca nu imi permit sa dau 500 lei sau mai mult pe o casca ) Maxim 100 lei, dar astia sa ii strang pana pe 29-30 iunie :D Cine are una?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!mai ai ghetele?!m-ar interesa pe mine daca le mai ai

Incep acest topic desi exista si unul la chopperisti si enduristi care este foarte activ de altfel :

Eu va pot oferi o pereche de ghete moto AlpineStars marimea 41 - ghetele nu sunt in cea mai buna conditie dar partile de protectie sunt ok.Necesita mici reparatii in partea din fata.

Ghetele arata ca cele mai jos ( doar un pic mai touring ) negru cu albastru :

alp_smx4_boots_bkrd.gif

Doritorii pot trimite un PM (primul venit - primul servit).
Eu sunt in Bucuresti.


PS: As prefera sa ajunga la cineva care nu isi permite unele noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare m-ar interesa cele dreptunghiluare, cum a spus si geo_x .. platesc transportul daca se trimite in tara

Editat de Banditer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Bucuresti, se pot lua din militari, zona politehnica. @Geo_x dc iti faci drum si astazi,pe alese.

@banditer daca imi dai o adresa, vedem cum ti le trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dreptunghiularele sunt pereche? M-ar interesa si pe mine pt Viroguta... lasa-mi un nr de tel pe PM si vin acum sa le iau.

Nu poti primi mesaje pe privat. In cat timp poti ajunge la politehnica,intrarea de pe bd.iuliu maniu? @banditer,imi pare rau,e mai simplu pt cei din bucuresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti primi mesaje pe privat. In cat timp poti ajunge la politehnica,intrarea de pe bd.iuliu maniu? @banditer,imi pare rau,e mai simplu pt cei din bucuresti...

 

In 10 minute....da-mi un apel 0749190444

» Post actualizat in 15 Jun 2014 14:27

Bine, in maxim 10 min de cand plec... dar astept un apel, sa nu plec de nebun si sa stau aiurea acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...