Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca e buna, o vreau eu

Poti veni sa o probezi si daca tu consideri ca e buna pentru tine...

0765140314 este nr meu de telefon. ma poti suna sa iti spun unde sa vii pentru ea.

» Post actualizat in 01 Mar 2016 16:44

Geaca a ajuns la Razvan Dragoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva nevoie de niste cerneala pentru incarcare imprimanta epson?

Am 4 sticlute aproape pline(4 culori).

Predarea se face doar in bucuresti

Acum eu nu am nevoie de cerneala pentru imprimanta, am nevoie de ea pentru penita si pensula... chestii... artistice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva nevoie de niste cerneala pentru incarcare imprimanta epson?

Am 4 sticlute aproape pline(4 culori).

Predarea se face doar in bucuresti

Eu am un canon mx330.

Daca merg cernelurile pt imprimanta asta le-as vrea eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum eu nu am nevoie de cerneala pentru imprimanta, am nevoie de ea pentru penita si pensula... chestii... artistice...

Tu sti ce vrei sa faci cu ele:)).

Scrie-mi pe privat sa vedem cum ne vedem ca sa le iei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de cizme touring masura 45. Sunt in stare bunicica, eu zic ca mai merg un sezon, fara probleme.

Asadar, daca este cineva interesat sa se anunte pe topic sau sa trimita PM. Intre un mesaj pe topic si unul pe PM va trebui sa aveti incredere in mine ca le voi oferi chiar primului doritor .

 

Se pot ridica din zona City Mall - Eroii Revolutiei, Bucuresti, intre orele 10 - 18. Daca este interesat cineva din tara, i le trimit prin curier, pe care il va achita. (specific pt ca am mai avut niste surprize, intr-un ''film'' asemanator ).

V-as ruga sa nu se apeleze la rugaminti gen : ''tine-le 2 zile, ca nu sunt in Bucuresti, dar le vreau sigur '', etc. Vreau sa fac un bine cuiva care nu si-a bugetat o pereche de cizme in viitorul apropiat, nu vreau sa-mi complic viata tinand minte cui le-am promis, daca ma suna cel care a zis ca ma suna, etc.Vreau sa le dau cuiva care care chiar are nevoie de ele, vine le ia si se bucura de ele . Atasez si cateva poze, sa nu insel asteptarile cuiva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze că mă bag în

 

EU :D

 

Scuze că mă bag și eu ca musca în lapte dar chiar ai nevoie de ele? Probabil există oameeni care are avea mult mai mare nevoie de ele decât tine care, din semnătură, deduc că nici măcar motor nu ai.

 

P.S. eu nu fac parte dintre cei care au nevoie de ele dar ziceam și eu că poate alții...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un cauciuc Heidenau K 60, pe 17, 130/80, DOT 2006, care a fost pe motorul meu. Inca mai are viata. Daca are cineva nevoie de asa ceva i-l pot da gratis.

Fotografii nu am cu el pentru ca postez de pe telefon, dar daca e cineva interrsat, ii pot trimite prin e-mail.

As prefera sa nu trimit prin posta sau curier. Predare personala in Campina sau Ploiesti.

Contact prin PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de pantaloni rextil marca Hein-Gericke, model Tuareg dar mai vechi un pic.

Sunt masura s si au protectii soft la genunchi si sold.

Tin sa mentionez ca nu mai rezista la ploaie foarte bine deoarece membra impermeabila este cam dusa .

Predare personala in Bucuresti, zona piata Sudului.

Daca sunt doritori trimit si in tara prin curierat rapid cu plata suportata de doritor.

Prefer sa ma anuntati pe mail pentru a putea tine o evidenta a reguli primul venit, primul servit.

Mail: pinti_alex@yahoo.com


» Post actualizat in 16 Mar 2016 12:04

Sau dat ca painea calda

Userul Titishor a fost primul.

Maine pleaca catre Brasov pantaloni.

Sa-i foloseasca prietena cu placere.

post-81885-0-61206200-1458129144_thumb.jpg

post-81885-0-24296900-1458129151_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Are cineva de prin Bucuresti o pereche de semnale de spate pe care nu le mai foloseste? Mie mi s-a rupt becul in soclu la un semnal si nu il pot scoate. Semnalele mele sunt foarte vechi si nu mai merita sa incerc sa schimb becul. Un set nou costa aprox 50 lei, dar acum nu dispun de bani :( si nu as vrea sa merg fara semnale.

Editat de Mihai Pazel Anton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...