Jump to content

Caut...

Recommended Posts

...de inchiroiat trike,din judetele cluj,bistrita,mures,alba,salaj...pentru maxim 2 ore(nunta :) ).ofer 100eu.. :D

..scuze..am emotii :) ..caut de inchiriat...

...de inchiroiat trike,din judetele cluj,bistrita,mures,alba,salaj...pentru maxim 2 ore(nunta :) ).ofer 100eu.. :D

..scuze..am emotii :) ..caut de inchiriat...

Pe Salaj nu avem Trike-uri inca.

Salut

Este unul in Targu-Mures dar nu stiu unde il poti gasi.

Cred ca te-ar ajuta sa iei legatura cu cei de la MOTOMOBIL Cristesti si cred ca ei stiu cine este proprietarul.

Da' ce,tu esti mirele?

Daca tot nu sunt tike-uri...cauta o motocicleta cu atash. Distractia si amintirie sunt MAXIME...

daca nu gasesc,asta e solutia... :D

Salut

Este unul in Targu-Mures dar nu stiu unde il poti gasi.

Cred ca te-ar ajuta sa iei legatura cu cei de la MOTOMOBIL Cristesti si cred ca ei stiu cine este proprietarul.

Da' ce,tu esti mirele?

da,eu sant mirele... :) :) si deoarece conduc motoare de la 9 ani( :lol: :lol: ),vreau ca si nunta sa o fac tot pe motor... :lol:

daca nu gasesc,asta e solutia... :D

da,eu sant mirele... :) :) si deoarece conduc motoare de la 9 ani( :lol: :lol: ),vreau ca si nunta sa o fac tot pe motor... :lol:

Casa de piatra si din partea mea si sunt de parere cu Vreascu oricum v-a fi de neuitat.Bafta.

Stiu Smooch ca numai la trecut se foloseste cratima,dar vorba aia pățăÂşti..

nu prietene..'v-a' se foloseste in cazurile de genu' astuia. (v-a fost scris sa..) numa' bine :)

nu prietene..'v-a' se foloseste in cazurile de genu' astuia. (v-a fost scris sa..) numa' bine :)

deci cum spuneam si eu la trecut.. :D

Numai bine

ok baieti,va multumesc pentru lectia de gramatica...acum sa revenim la ce ma ¨¨doare¨¨...caut in continuare de inchiriat trike pentru nunta,max.2 ore,ofer 100eu..pentru cine ma ajuta sa gasesc(judetele cluj,bistrita,mures,alba,salaj...sa nu fie prea departe)ofer comision..multumesc :)

ok baieti,va multumesc pentru lectia de gramatica...acum sa revenim la ce ma ¨¨doare¨¨...caut in continuare de inchiriat trike pentru nunta,max.2 ore,ofer 100eu..pentru cine ma ajuta sa gasesc(judetele cluj,bistrita,mures,alba,salaj...sa nu fie prea departe)ofer comision..multumesc :)

cu placere..pt lectia de azi...oricand,daca e nevoie