Sari la conținut

DAN SOVU, aka NINJA, are nevoie de noi...


Katy
 Share

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare tampita:

- voi doi sunteti fratii cu "busa" care va-ti cicnit intre voi in prima zi!

Dar am intrebat daca mai sunt prosti ca mine!

226963[/snapback]

Ce afirmație inteligentă..ce poate să-l doară pe om ..întradevăr, tâmpită întrebare. :rusinica:

În altă ordine de idei, alte Âştiri despre Dan? (pt. Alex, e interesat de treaba asta Âşi Viorel-a stat în cameră :unsure: cu Dan).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In primul rind vreau sa multumesc tuturoura care mi-au donat singe si care au fost alaturi de mine!Sa va dea Dumnezeu sanatate, noroc, bani, fericire si sa nu faceti accident niciodata!!!

Am ajuns si eu pt prima oara in 2 luni la un calculator, asa ca pot sa va scriu :crack:

Situatia mea in momentul de fata este destul de buna.

Noutatile sint ca ma voi opera saptamina aceasta din nou, ca sa imi scoata fixatorul extern din picior, iar peste inca vreo 2-3 sapt ma voi opera din nou pt ca imi vor baga o tija si in picioru asta...

Cu putin noroc in urmatoarele 6-8 sapt voi putea sa umblu pe picioarele mele, deci totul merge spre bine :crack:

Imi este totusi destul de dificil sa scriu cu o singura mina (cealalta e in ghips - tot de la accident), asa ca inca o data va multumesc mult pt tot si RIDE SAFE!!! (nu ca mine)

 

PS: nu voi putea raspunde foarte curind, intrucit miine ma internez din nou :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut tuturoura din nou.

Stiu ca nu am mai scris de mult, dar asta din cauza ca am fost internat si n-am avut calculator in spital.

Vroiam sa va anunt ca am scapat de operatii (cel putin pina imi vor scoate tijele...). Sint bine si sint in recuperare. Din pacate, dupa 3 luni de stat la pat din care cu mina in ghips doar vreo 11 sapt, mi s-au cam atrofiat muschii si s-au intarit ligamentele, deci recuperarea va dura ceva mai mult pina imi revin. Oricum e spre bine :finger:

Inca o data vreau sa multumesc tuturoura care au fost alaturi de mine. Va multumesc pt absolut tot si RIDE SAFE!!!

 

Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija de tine si daca ai posibilitatea sal f... pe doctoru ala... fa-o!!! ;) :D :lol:

..aici in arad mor copii din cauza criminalilor in alb care nu si-au primit shpaga si cine credeti ca e vinovat..............soarta!!!!!! :finger: :crack: :lol: :eek: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Dane, da un semn de viata vere. In cate carje mergi? Hai sa schimbam impresii, ca intre ciungi.

 

 

Hehe :moto: Am scapat de cirje de vreo luna, asa ca acum merg fara ajutor. :welcome: Sint inca in recuperare pt ca nu mi-am recapatat toata mobilitatea la glezna, dar oricum merge spre bine... :)

Hai vb mai multe pe iahu...

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...