Sari la conținut

Prelungirea Ghencea 7.06 2accidente


cosmin_sn
 Share

Postări Recomandate

LA ORA 2 NOPTEA PLECAM LA PESCUIT........AM OPRIT SA BAG MOTORINA LA LUK OIL -UL DIN PRELUNGIRE SI AM VAZUT IN SPATE DESCARCERARE POMPIERI SALVARE POLITIE ETC........UN BAIAT CU SCUTERUL A LOVIT UN PIETON PE TRECEREA DE PIETONI.CEL CU SCUTERUL A MURIT PE LOC,PIETONUL ERA IN STARE GRAVA,NU CRED CA SCAPA....cASCA ERA SPARTA IN DOUA.....

LA ORA 19 MA INTORCEAM SI TOT IN PRELUNGIRE LA 200 DE M DE PRIMUL ACCIDENT ERA ALTUL,UN SCUTERIST NU SE ASIGURASE SI FUSESE LOVIT DE UN LOGAN,NU AVEA DECAT CATEVA JULITURI SI ERA SPERIAT,CASCA NU AVEA....IN ZONA ASTA SCUTERISTI SUNT PERICULOSI,UMBLA CATE 3 PE SCUTER,FARA CASTI, SI UNI NU AU MAI MULT DE 8-10 ANI...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RECTIFIC, 1 IUNIE.SPER SA NU FIU NOSTRADAMUS,ORICUM EU NU AM PREVAZUT CU 1000 DE ANI CI NUMAI CU 6 ZILE,DE OBICEI PREZICATORI NU AVANSEAZA TEORI CARE SA SE INCADREZE IN DURATA LOR DE VIATA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RECTIFIC, 1 IUNIE.SPER SA NU FIU NOSTRADAMUS,ORICUM EU NU AM PREVAZUT CU 1000 DE ANI CI NUMAI CU 6 ZILE,DE OBICEI PREZICATORI NU AVANSEAZA TEORI CARE SA SE INCADREZE IN DURATA LOR DE VIATA...

 

Eu tot nu am inteles ca o sa fie asta, ca azi suntem in 4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RECTIFIC, 1 IUNIE.SPER SA NU FIU NOSTRADAMUS,ORICUM EU NU AM PREVAZUT CU 1000 DE ANI CI NUMAI CU 6 ZILE,DE OBICEI PREZICATORI NU AVANSEAZA TEORI CARE SA SE INCADREZE IN DURATA LOR DE VIATA...

eh, tu erai un nostradamus mai mic, al romaniei...asa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da ... da` macar sa ne zica ora :)

 

pai pe la 2 noaptea cand o sa plece la pescuit si la 19 cand se va intoarce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, daca moare vreunu pe prelungirea ghencea dimineatza pe la doua, eu zic sa aflam unde merge baiatul la pescuit. Ii facem felul ca daca se intoarce mai moare unu.

 

Ti-ai semnat condamnarea prietene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul a fost in noaptea de sambata spre duminica adica 31/1 iar cel de-al doilea pe data de 1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, daca moare vreunu pe prelungirea ghencea dimineatza pe la doua, eu zic sa aflam unde merge baiatul la pescuit. Ii facem felul ca daca se intoarce mai moare unu.

 

Ti-ai semnat condamnarea prietene.

:) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q: Cate glume se pot strange pe un topic la accidente cu 2 posibili decedati ?

A: Fara numar !

 

Lasa frate sa mai si radem ca prea s-a plans in ultimul timp!

Pana la urma viata si moartea merg de mana impreuna !

Si sa mai lasam atitudinea asta de babe plangacioase ,accidente vor din ce in ce mai multe ,mai mult sau mai putin grave.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste nu prind niciodata,eu ma duc sa imi desfac si sa-mi strang lansetele.Cam asta e sportul meu preferat.......Peste prind la fel de mult si in cada....Perseverenta conteaza... :) .Ma gandesc ca daca as fi nostradamus as sti la momeala va trage moby dick saptama viitoare:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste nu prind niciodata,eu ma duc sa imi desfac si sa-mi strang lansetele.Cam asta e sportul meu preferat.......Peste prind la fel de mult si in cada....Perseverenta conteaza... :) .Ma gandesc ca daca as fi nostradamus as sti la momeala va trage moby dick saptama viitoare:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu macar 4 numere la loto de duminica.........ca pt celelalte ma gandesc eu

eu nus pescar.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa-ti dau doar 4 numere pt ca imi e frica ca joci cu schema redusa si o sa iti iasa 3,lasa-ma sa ti zic 5 si diferenta de la 4 nr la 5 nr o iau eu ...corect? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa il invitam pe acest topic si pe

...clar...

 

sa fiu ontopic, cum se poarta la aceasta rubrica, RIP scuteristului...

 

@initiator: macar ai prins de-o ciorba? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine e ziua...scuteristi, pazea...stati acasa sau departe de zona cu pricina, macar pana se intoarce omul de la peste :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...